Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Od holivuda do klupe partizana


markinho
 Share

Recommended Posts

STEVE STIFLER NA KLUPI PARTIZANA!!!!!

http://blogs.villagevoice.com/forkintheroad/gallery_Steve_Stifler_1.jpg

 

Posle bojkota navijaca partizana zbog slabe igre kako u domacem sampionatu tako i na evropskoj sceni uprava fudbalskog kluba partizana bila je prinudjena da donese neke promene.Juce u sali za sastanke fudbalskog kluba "Partizan" sastali su se celnici kluba sa vodjama navijaca partizana.Odluceno je da se sef strucnog staba partizana Goran Stevanovic pod hitno smeni.Tako je i ucinjeno Goran Stevanovic je smenjen a za novog sefa strucnog staba postavljen je veliki fan partizana Steve Stifler.Ovaj fudbalski strucnjak malo je poznat srpskoj javnosti samo se zna da je glumio u filmu "Americka pita".Njegova majka je srpkinja i kako on kaze da ga je ona od malena ucila da navija za najbolji srpski tim "Partizan".Ova odluka celnika partizana i vodje navijaca je sokirala srpsku javnost.ali su celnici kluba partizana i vodja navijaca na predstavljanju Stiflera rekli da je on pun pogodak i da mu treba dati sansu.

 

To be continued...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

STIFLEROV DNEVNIK

EPIZODA 1:LIGA SAMPIONA!!!!!![/size]

http://www.cafemontenegro.com/cms/php/images/image/sport/Partizan%20(270%20x%20277).jpg

 

Tacno je proslo dva meseca od kada sam zauzeo mesto strucnog staba fudbalskog kluba "PARTIZAN".Kada sam dosao u partizan zatekao sam dosta mladih i dobrih igraca,ali bilo je i onih malo iskusnijih i starijih.Na zalost neke sam morao da izbacim jer se nisu uklapali u moju formaciju

Sto se tice pripremnog perioda moja ekipa je odigrala na vrhunskom nivou,sto rezultati i pokazuju.Posle pripremnog perioda na red su dosle kvalifikacije za ls.Moj prvi rival u kvalifikacijama bio je "Inter Baku".Prvi mec se igrao u beogradu i moja ekipa je kao sto se i ocekivalo lagano triumfovala sa 5-0,druga utakmica je takodje protekla u znak dominacije moje ekipe i ova utakmica se zavrsila pobedom od 5-0.Posle intera iz baku-a na redu  je dosao ventpils.Prva utakmica je odigrana u bg-u i moja ekipaje imala dominaciju i zasluzeno trijumfovala sa 3-1,druga utakmica je takodje prosla  u dominaciji moje ekipe a tu je explodirao snegalac diarra a rezultat je bio 3-0.Nakon ove utakmice sledio je pocetak jsl.Moja prva utakmica u jsl prosla je ocajno i tu smo utakmicu izgubili od napretka sa  0-1,nakon ove utakmice odigrali smo utakmicu 4 faze kvalifikacija za ls utakmicu smo dobro otvorili ali smo drugo poluvreme odigrali katasrofalno i izgubili sa 2-1.Da tvar bude jos gora posle ove utakmice ocekuvala nas je mozda najvaznija utakmica za nase navijace u sezoni a to je derbi protiv crvene zvezde.Medjutim moji igraci su uprkos vezanim porazima upeli da se dokazu i savladaju vecitog rivala sa 2-0,nakon ove pobede usledila je jos jedna po meni mnogo vaznija,a to je pobeda protiv haife od 3-1 i ulazak u ligu sampiona.

sto se tice transfera nisam bio previse aktivan.Doveo sam samo dvojicu igraca,a to su Zoran Rendulic i Darko Fejsa.

 

TO BE CONTINUED...

 

p.s.znam da nije nesto  ali ipak je ovo moja prva fm prica :D

pisite komentare i kritike kazite mi sta bi trebao da popravim da bude bolja prica

Link to comment
Share on other sites

http://www.embserbia.cn/srwy/uploadfiles/200853022401326878.gif

DUPLA KRUNA U HRAMU FUDBALA

 

http://www.mojsport.net/blog/wp-content/uploads/2008/09/jelen-superliga-srbija.jpg

 

Posle pobede nad crvenom zvezdom u finalu lav kupa srbije partizan je dosao do duple krune.

 

Posle ove utakmice Stifler je sa svojim fudbalerima slavio do zore.ova slika je napravljena negde oko 3 sata ujutru kada su partizanovi igraci popili malo vise  :haha:.

 

Stifler je sutradan na konferenciji za stampu izjavio da je presrecan sto je odmah prve sezone dosao do duple krune.On je rekao da je osvajanjem duple krune pokazao onima koji su pricali da ce upropastiti klub koliki je trener i sta sve moze da uradi.Na pitanje koje su mu ambicije u ledecom sezoni,on je izjavio da ne zeli da prica o tome ali je rekao da bi voleo da se ponovi uspeh iz ove sezone i misli da bi to bilo sasvim dovoljno.

 

TO BE CONTINUED

Link to comment
Share on other sites

STIFLEROV DNEVNIK

EPIZODA 3:PRIPREME ZA PREDSTOJECU SEZONU

 

Posle osvojene duple krune uzeo sam sebi mali odmor i isao sa zenom i decom na havaje.Na odmoru sam bio 2 meseca.Odmor je bio prelep.Kada sam se vratio sa mora usledile su pripremne utakmice.U pripremnom periodu odigrali smo 4 meca i u sva cetiri smo slavili.

 

http://sportsport.ba/slike/sadrzaj_1/cl22v.jpg

 

Pocele su kvalifikacije za ligu sampiona.U zrebu sam dobio ekipu Lusitans-a.Kao sto se i ocekivalo moj tim je ubedljivo slavio.U prvom mecu koji se odigrao u Andori moj tim je slavio sa 9-0.U drugom mecu moji igraci nisu dali ni 20% snage i zato je rezultat bio mali samo 2-0.Sledeci protivnik u ligi sampiona bice finski turun pollosuera.

 

TO BE CONTINUED

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |