Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Become a legend, FM11


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Petar Milanovic nije zabiljezio nastup, ni za prvi tim, ni za rezerve. Bio je povrijedjen ukupno 5 dana.

 

Pa gde ću ja pored trulog Vaskovića i Trailovića da igram.  lol

Jel me traži neko od poznatijih?  :D

Link to comment
Share on other sites

Trazili su te Potocani, ali rekao si da si preponosan da igras za njih xD. Nije niko, jos je rano ;)

http://i1225.photobucket.com/albums/ee386/LingLingTheUltimate/MarkoRasicProfile_Attributes.png

Evo te Marko Rasicu, junace :D

Link to comment
Share on other sites

Cek zasto smo svi pisali ocene? Koliko vidim nisi nikom uradio ono sto je napisao?

Nisam u toku,a hvala za SS  :thumbup:

Ako si procitao Op, lijepo sam rekao da stavis tri ocjene, redom 15,14,13. Ne vise, ne manje. Ti si stavljao i 17 i 18. Te sam ti stavio na 15, dok one manje sam stavio na 13 i 14. Na zalost, FM editor ne prepozaje te ocjene 100%, nego ih stavlja ako najvece. To opet zavisi od tvog CA. Nije do mene, nadam se da ce to na FM12 editoru ispraviti  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ako si procitao Op, lijepo sam rekao da stavis tri ocjene, redom 15,14,13. Ne vise, ne manje. Ti si stavljao i 17 i 18. Te sam ti stavio na 15, dok one manje sam stavio na 13 i 14. Na zalost, FM editor ne prepozaje te ocjene 100%, nego ih stavlja ako najvece. To opet zavisi od tvog CA. Nije do mene, nadam se da ce to na FM12 editoru ispraviti  :thumbup:

Ok,sve u svemu zadovoljan sam  yo

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam 17 i 18 stavio zato sto i jesam takav.Ali nmvz,Stavio sam na passing 16 sto nisi barem 14,13? Isto tako i na creavity? Ali nema veze.Hvala :thumbup:

Rekao sam ti zasto. FM sam smanji ako nemas dovoljan CA da pokrijes ostale ocjene. Stvarno nije do mene. Morao bi jedno 100x loadati samo da dobijes te ocjene iste.

Link to comment
Share on other sites

Ja hoću ovu boju  :sm: ili Barcinu. :D

Tebe niko nece. :P

Ne znam da vam pisem koliko je ko imao golova, nastupa i slicnog, vidjecete iz SS. Pisacu o tome da li vas neko trazi, da li ste bili povrijedjeni i da li nastupate za repku.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |