Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

:)


Forza Roma
 Share

Recommended Posts

Ćao ljudi, sve pohvale za forum. :) Toliko informacija, korisnih stvari, sjajno! A sad bi mogao da se predstavim... Zovem se Nemanja Utješinović, iz Novog Sada sam. Imam 19 god. Student sam agroturizma na poljoprivrednom fakultetu u NS-u. Iako ne treniram ništa, obožavam sport, i rekreativno igram fudbal, (pored teretane). Football Manager je jedina igra koju igram u slobodno vreme. Teško nađem vremena za nešto drugo, pored FM-a! :) Nekad davno sam igrao World of Warcraft... Tužno je koliko čovek propadne uz to?! :D Što se tiče FM-a igram od FM 2006 i svi delovi su mi odlični, sem 2011. Taj deo mi se čini pretrpan opcijama koje se netiču samog fudbala i podešavanja taktika i sl., pre svega mislim na one glupe agente, i press konferencije itd. Nego, i pored toga, bolje igre na taj fazon nema, tako da... :) Navijam za Crvenu Zvezdu a od inostranih klubova za AS Romu i Chelsea. Tako da te klubove i vodim na FM-u. Čudno je kako ranije nisam na netu naleteo na ovaj forum, nego... Ni sad nije kasno! :) Pozdrav društvo!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |