Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

nikon el maestro


vaadl
 Share

Recommended Posts

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne skida mi se jer sam citao komentare za taj pec...vecina forumasa nije zadovoljna sa njim.. a na 11.2.0 mi igra radi ok sasvim i nista mi se cudno nedesava pa ne bih da rizukujem...uostalom videcu mora da ima neki stari FMRT prvi tako reci...hala na pomocu u svakom slucaju ;)

Link to comment
Share on other sites

ne skida mi se jer sam citao komentare za taj pec...vecina forumasa nije zadovoljna sa njim.. a na 11.2.0 mi igra radi ok sasvim i nista mi se cudno nedesava pa ne bih da rizukujem...uostalom videcu mora da ima neki stari FMRT prvi tako reci...hala na pomocu u svakom slucaju ;)

Ja igram 11.3 i sasvim sam zadovoljan.U 11.2.1 je bilo dosta bugova (ne kazem da ih nema u 11.3) ali manji broj.Skini ja se nadam da ce vredeti.A ako skines posalji mi na pm ocene koje ti mislis da zasluzuje i ja cu mu namestiti(nzm igraca).To cu uraditi samo za tebe,ako skines 11.3  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

evo moreira skidam ...al vidi ovako ja zelim da u vec postojeci  save svom samo njegove ocene prepravim razumes ? al da nastavim svoj save...tako da ako hoces mogu ti dati moj save pa ti to odradi ako te nemrzi .......a sto se tice 11.3 evo skidam ga :P:D i hvala na trudu i u pm cu ti ostaviti svoj save i ocene koje mislim da zasluzuje...HVALA :)

Link to comment
Share on other sites

vazi moreira .... al hvala ti u svakom slucaju ...nista onda cekacu football menager 2012 :) :) pa ko bude radio neki petch ili update nase lige zamolicu da ga podese malo bolje,bar te mentalne i ficke ocene sto kaze sloba,pa cu tako da kreiram igru ispocetka,her sad memrzi da krecem sa zvezdom ispocetka a za dva meseca tri,ce izaci novi menager... :) a vidi save kakav imam aaaa ???  lol 

HVALA ZA POMOC  :tnx:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |