Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta vam se sviđa, a šta biste promijenili na forumu?


Bob0
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pitanje

 

Zašto mi se forum sporo loada 1

i zašto ne mogu vidit slike? Kad kliknem na njih samo mi se zatamni ekran i ništa ne pokazuje. 2

1) Ne znam, meni otvara normalno. Koliko ti treba da otvoris forum ( sekundi, minuta, ma ono otprilike) Probaj ocistiti kes memoriju. Ima li jos neko problema sa ovim?

2) Bug sa skinom. Slike se otvore na kraju teme. Bice uskoro peglan skin ( Vent, valjda si nesto naucio u toj svojoj skoli) pa ce biti ispravljeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad otvori kroz 20 sekundi nikad ispod toga, a nekad zna i po minutu vrtit dok se otvori neka stranica ili sam forum

Je malo sporiji forum, ali nije bas toliko. Meni treba 5-10 sek da otvori stranicu. Mozda da probas drugi pretrazivac? Kakav ti je net?

Link to comment
Share on other sites

A da umjesto toga vratite onaj hs mod, ima starih postova sa tim kodom. Sjećam se Vent najvjerovatnije.

To je bilo na SMF-u, ovo je IPB. Bug je do skina i ne može da se sredi tako lako i brzo.

Link to comment
Share on other sites

Sad je malo brže iako to još nije ono kako bi tribalo, tako negdi 5-10sek. Možda je samo bilo do neta jer se to događalo zadnja dva dana a pogodile nas 3 oluje koje su malo sjebale mrižu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne svidja mi se brisanje postova a bez toga da se obavesti i kaze razlog.

Mozes mi reci u kojoj su temi izbrisani postovi i kakvog su sadrzaja bili ti postovi?

Razloge vjerovatno imas pod pravilima foruma >> http://www.fm-balkan.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Vjerovatno je neko od ovih pravila prekrseno.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

zašto kad kliknem bilo kojim klikom na sliku ne uveća se slika nego se samo cijeli zaslon zatamni?

 

To je bag sa ovim skinom, radi se na tome. Jedino rijesenje za sada jeste da otvoris sliku o novom prozoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je problem koji ja mislim Skipper treba/moze rijesiti, tako svaki put napisu :D Ides desni klik pa open image :) ako zelis pogledati sliku

 

kad kliknem desnim klikom ovako bude:

 

http://i.imgur.com/e2kWWFT.png

 

isto tako bude kad kliknem ljevim, ista stvar. jednostavno ne mogu približit sliku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |