Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta vam se sviđa, a šta biste promijenili na forumu?


Bob0
 Share

Recommended Posts

To se ubaca kad se osvoji titula ili udje u grupnu fazu LS.

 

 

salim se

 

Mislim da je Crvena zvezda sa, ne grupnom fazom LŠ, nego titulom tog takmičenja zaslužila da se nalazi kao smajli na ovom forumu. :P

 

Izvolite jedan smajli, ako može da se ubaci.

 

 

http://i236.photobucket.com/albums/ff187/KodiDSCZ/DS%20smajliji/cb-shal-baklja.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Onda stavite i ovaj :D:

http://data6.blog.de/media/970/5327970_1a5a2bcaea_s.jpeg

 

Moj ozbiljan prijedlog je ovaj smiley, za karijere i kako vam ide:

http://gouda.forumprofi.de/images/smilies/pokaljubel.gif

Link to comment
Share on other sites

Hahah, Krnuno, tek sad vidjeh da se nalazis u EU :D Dobar fazon.

Nego, ne svidja mi se ovo automatsko otvaranje tema kada se neko registruje. To je otprilike 30 tema na dan i stvarno ruzno izgleda kada kliknete na novi sadrzaj da vam to preplavi ekran.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem još nešto. Većinu opcija i mogućnosti koje dodam na forum moguće je pojedinačno isključiti tako da odgovara svima, i onima koji vole te mogućnosti i onima kojima smeta.

Ukoliko ne umete da isključite određenu mogućnost slobodno pitajte ovde u temi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam gde drugo pa moram ovde. Zaista se retko žalim, ali moram sada..

 

http://www.dodaj.rs/f/Z/33/3LDbpfap/11.jpg

 

Dotični gospodin me opominje bez razloga. Imam pravo da pričam o zvezdi i Hajduku u temi za Ligu Evrope jer zamislite? Oni igraju to takmičenje. Ponaša se kao neko derište, tako može da priča sa svojim roditeljima, ne sa mnom. Imam 21 godinu, ne znam za njega, ali on je moderator i mora da poštuje sagovornika i da se ponaša prikladno. Veći problem je što mi je rekao i opomenuo me da ne stavljam uzvičnik.

 

Sledeća stvar, on je moderator za taj deo i to glavni, ostali su urednici. Ne sme da me stavi na ignore listu, zar ne? To prvi put sada čujem, ali eto mu.

 

Ja neću da ga trpim i njegovo bahaćenje.. on kao neko na visokoj poziciji, izuzetno visokoj, sa ekološkom bojom mora da se ponaša primerno, da daje primer ostalim moderatorima, urednicima i pre svega članovima foruma. Treba da sprečava svađe i sl. a ne da ih podstiče..

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna interesantna ideja. Da se forum odvoji na dva dijela. Jedan je sa nove clanove, dok je drugi za pune clanove.

 

Razlika izmedju njih je uglavnom prestiz. Novi clanovi ne mogu da pisu u glavnom dijelu foruma dok ne skupe recimo 1000 postova ili 10 lajkova od strane administratora.

 

Mislim da bi se dobro uklopilo sa ovom FM Balkan trgovinom.

Link to comment
Share on other sites

Koja segregacija :bljak: ...

Mene bi lično frustriralo da sam tek registrovan i moram napisati 1000 postova. Nije baš ohrabrujuće za novog člana.

50 ili 100 postova bi bilo ok, novi članovi bi shvatili pravila, a odmah bi mogli pisati i karijere/priče...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko bi to bilo uspješno ozbirom da i ovako članovi više nemaju toliko volje ostajati na forumu, većinom dođu po neki dodatak (liga,transferi),ili pregledati određeni dio foruma (karijere, online, igrači), i odu...

 

Teško će ponovo biti netko tko će u slalomu napisati 30-40 postova, i "osvježiti" teme, jednostavno ljudi se ne žele vezati za forum..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jedna interesantna ideja. Da se forum odvoji na dva dijela. Jedan je sa nove clanove, dok je drugi za pune clanove.

 

Razlika izmedju njih je uglavnom prestiz. Novi clanovi ne mogu da pisu u glavnom dijelu foruma dok ne skupe recimo 1000 postova ili 10 lajkova od strane administratora.

 

Mislim da bi se dobro uklopilo sa ovom FM Balkan trgovinom.

Pa neće biti baš fizičkog razdvajanja ali će dolaskom novog serijala postojati određene beneficije koje će moći da koriste stariji članovi ;)

Link to comment
Share on other sites

Citava ideja se zasniva na tome da novi clanovi moraju ispuniti kvotu da bi pristupili glavnom dijelu foruma.

U tom dijelu bi bilo gotovo sve isto kao i u glavnom, ali opet ostaje prestiz pisanja u glavnom dijelu foruma.

Naravno, kroz FM Balkan store bi se moglo da kupi tih 10 lajkova i tako preskoci dio za pocetnike.

Ne mora clan da napise 1k postova, neka uradi par korisnih stvari za forum i dace mu admini tih 10 lajkova.

Ako nesto od ovoga valja, iskoristite to, ideja je zanimljiva.

Link to comment
Share on other sites

Recimo Tribina hr ima zanimljiv sistem ako je tko upoznat, postoje reputacije.

 

Sa reputacijom 1 nemoš ništa. lol

 

Sa 2 možeš pisati analize, gledati utakmica, osvajati te bodove (vingdove), 3- kladiti se, 4 postavljati..

 

To bi kod nas izgledalo.

1- možeš lajkati postove

2- možeš pisati, predlagati teme, skidati u ograničenom obliku dodatke

3- skidati dodatke koliko hoćeš, otvarati teme, igrati online,

4- dobivati već neke mod ovlasti (promjena naziva teme, pinanje), vidjeti dio za vip..

 

Ali ne vjerujem da bi to kod nas proradilo, jer recimo na Tribinu idu da gledaju besplatno prijenose, a kod nas ako mi imamo takav sistem, taj član će otići na drugi forum i skinuti taj dodatak koji mu treba..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |