Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta vam se sviđa, a šta biste promijenili na forumu?


Bob0
 Share

Recommended Posts

Pa onda tu treba poduzeti neki novi korak :)

Vidim da postoje /trofeji/ u profilu svakog clana.Koliko sam primjetio to su samo /online/ trofeji ali moglo bi se slicno uraditi i za /offline/ trofeje.

Npr. Da onaj koji trenutno drzi odredjeni rekord ima trofej sto se tice istog u svom profilu. Znas kakvi su /ljudi/, samo da im je /slave/ :D

Link to comment
Share on other sites

Pa onda tu treba poduzeti neki novi korak

Vidim da postoje /trofeji/ u profilu svakog clana.Koliko sam primjetio to su samo /online/ trofeji ali moglo bi se slicno uraditi i za /offline/ trofeje.

Npr. Da onaj koji trenutno drzi odredjeni rekord ima trofej sto se tice istog u svom profilu. Znas kakvi su /ljudi/, samo da im je /slave/

Sta ti /ovo/ znaci :D ?

Postoje trofeji i za offline takmicenja, samo ne za rekorde. Odes kod mene na profil i vidjeces trofej za taktiku...

Link to comment
Share on other sites

Nije mi baš najasnije kako ne postoji tema za diskusiju o Balkan Ligi?

Bilo bi dobro da se otvori...

I zanima me jer ima nešto od iste i kada?

Takodje ako ima bilo bi dobro da saznamo neke detalje pre iste...

Jesi vidio gdje da će uopće biti Balkan Lige? Ako nisi, čemu diskusija?

Nešto od iste će biti kada procijenimo da ćemo imati dovoljan broj članova da izguraju sezonu.

Svi detalji će biti objavljeni prije otvaranja prijava tako da svi znaju u što se upuštaju.

Link to comment
Share on other sites

Nema se smisla raspravljati oko toga. Dvije glave vide drugačije i tako će uvijek biti. Ako misliš da sam drzak ili bezobrazan slobodno me prijavi i argumentiraj zašto to misliš. Ako su ti argumenti dobri, snosit ću posljedice kao i svaki drugi član.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

meni je bilo dobro ono prije par mjeseci kad si mogao vidjet jel ima novih postova u temi kojoj si ti pisao, i s desne strane ti je pisalo novi komentari opcenito..sada ima nest slicno ali je ono bilo preglednije..

Ta opcija je onemogućena dok ne rešimo probleme sa serverom a to će biti uskoro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ili recimo da se rade opisi nekih klubova kao prijedlog,npr. uzme se neki klub koji je zanimljiv za igrati pa se opiše.napravi se 10-15 takvih i eto..Isto tako za igrače,da se radi nekakva baza igrača i slično,ali pošto nisam tamo neću u to,vidjet ćemo ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba to nama da se tako izrazim to šta više verovatno onima koji igraju FM kao ja 4-5 god. i ne treba to.. izuzetak su možda neki koji vole da pročitaju nešto u nedostatku inspiracije.. to bi uglavnom trebalo da se radi zbog novajlija.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |