Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta vam se sviđa, a šta biste promijenili na forumu?


Bob0
 Share

Recommended Posts

Predlazem da kada bi Admini/moderatori umesto sto ubrisu neciji komentar da ga edituju i da navedu pravilo koje taj clan krsi, tako bi se pravila vise vidjala na forumu i clanovi bi pazili da ih ne krse, ovako kad se obrise komentar clan koji ga je objavio pocinje da se buni [imali smo prilike da vidimo] ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih sve clanove da napisu sta im se ne svidja sada na forumu, slobodno budite iskreni, niko se nece ljutiti, niti biti kaznjen zbog svog misljenja. To radimo da bi znali sta trenutno ne valja, kako bi to ispravili.

Link to comment
Share on other sites

Predlazem da kada bi Admini/moderatori umesto sto ubrisu neciji komentar da ga edituju i da navedu pravilo koje taj clan krsi, tako bi se pravila vise vidjala na forumu i clanovi bi pazili da ih ne krse, ovako kad se obrise komentar clan koji ga je objavio pocinje da se buni [imali smo prilike da vidimo] ...

To stoji,ja ponekad obrišem post,nekada editiram ali,postoji mogućnost da član ponovo editira i obriše upozorenje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se iskreno sve svidja,neke baš male sitnice moraju da budu,jedino što mi se ne svidja je,kada pišem post i kada kopiram vijesti sa nekog sajta (neodredjeno) tekst se razje*e,to me jedino nervira,prije je to bilo normalno,al' sada se nešto poje*alo... :)

Link to comment
Share on other sites

za to sluze poeni, valjda je zabranjeno editovat nakon edita moderatora i administracije.

 

Decko je potpuno upravu

Edited by Goku
Link to comment
Share on other sites

Meni se iskreno sve svidja,neke baš male sitnice moraju da budu,jedino što mi se ne svidja je,kada pišem post i kada kopiram vijesti sa nekog sajta (neodredjeno) tekst se razje*e,to me jedino nervira,prije je to bilo normalno,al' sada se nešto poje*alo... :)

Koristi ovu opciju kada kopiraš tekst

http://www.dodaj.rs/f/30/X0/37R3aTVg/bez-naslova.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko je vec navodio al' se ne sjecam,da recimo kada editujemo post,ne piše ispod da smo ga editovali.

Neka piše,ali ne uvijek,ja npr. jedno slovo izostavio ili pogrešio,samo da promenim ono piše da sam edit,da stavite kao neko ograničenje xD Kada promenimo više od 3 slova ili tako nešto,da onda ispada ona žuta traka :D

 

 

Nisi glup, samo ti nije palo na pamet da isprobaš sve opcije.

:)
Link to comment
Share on other sites

Neko je vec navodio al' se ne sjecam,da recimo kada editujemo post,ne piše ispod da smo ga editovali.

To sam ja tako namestio. Admini imaju mogućnost da sakriju tu traku. Videću samo da je namestim da bude diskretnija.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neko je vec navodio al' se ne sjecam,da recimo kada editujemo post,ne piše ispod da smo ga editovali.

 

Ja sam to pomenuo, ali ne da se ne vidi, nego da ne bude ovaj okvir narandžast da se vidi samo tekst, rečeno je da će biti sređeno. :)

To mogu samo crveni i plavi na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno sve ok. Imate svoja pravila i točka. Možda postoje koje sitnice al to se da riješiti. A šta se tiče edita posta, ako moderator smatra da je pogreška neka mijenja. Mislim da ste i meni mijenjali nekoliko postova i nemam ništa protiv toga. Forum je kao takav predobar. Imam svoj account na cro-menađer forumu i na fmscout-u i mogu bez puno beda kazati da sam jako zadovoljan. :thumbup: Ono tamo je cisti debilizam. :bo:

Edited by Damir Pongracic
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

forum je odlican, ali sto se slika tice i umetanja bilo bi lijepo da odradite ness kao sto je na bug.hr da ima opcija dodaj sliku na forum, a ne na neki sajt pa prebacuj linkove ovamo, jer lično me to najviše smori kad stavljam ness na forum..ostale stvari su ok..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |