Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta vam se sviđa, a šta biste promijenili na forumu?


Bob0
 Share

Recommended Posts

Na forumu bih promenio bahato ponašanje vidjenijih članova. Evo šta jedan od ovih velikih forumaša piše meni na PM:

 

Jos nesto pun mi Q vas vikend forumasa koji dodjete na nedelju a ponasate kao da ste osnovali forum.

 

Kao prvo ja nisam vikend forumaš, tu sam bio mnogo pre tebe. Ali to uopšte nije bitno, čak i da jesam "vikend forumaš". Kao drugo, kako bi forum funkcionisao bez tih novih članova bez dugog staža? Takvi kao cenjeni gospodin munza konze rasteruju sve nove članove jer im forum služi za neko kurčenje. Majstore, kurči se kod kuće, a ne meni tu na PM, nisam ja došao na forum da bi mi ti i tebi slični srali i prodavali neku mudrost.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da si imalo obrazovan i pametan kako mislis za sebe znao bi ko su Niche,Aristotel,Ceo i ostali.Toliko o tebi!

Nemam sta da pisem vise sa ...

 

Ovo dobija jednu zaista novu dimenziju. Neka ide na čast čoveku duplo starijem od mene šta mi piše na PP.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav svima, nije me dugo bilo na ovom forumu i da vam iskreno kazem veoma sam iznenadjen kada sam se sada logovo :) Svaka vam cast svima! Momci koji su ovde od samog pocetka foruma Skiper i Ventus me se sigurno sjecaju... Pratio sam forum na njegovom samom pocektu i vratiti se sada nakon skoro godinu dana odsustva i vidjeti da imate preko 7.000 clanova je stvarno veliki, veliki uspjeh. Da ne davim vise, jos jednom svaka vam cast i srecno u daljem radu. Bravo!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

I dalje kada sam u nekoj temi se ne vidi logo foruma. Npr. isto kada idem da editujem post ne mogu da spustim dole i napišem EDIT... itd. nego moram odmah u nastavku to da napišem, jer ako stisnem enter on mi kreće da piše prvo od gore i ako sam strelicu postavio na kraju zadnje rečenice.

 

EDIT: Mislim da bi bilo dobro da se opet aktivira za člana meseca takmičenje. :)

Edited by SlobaGrobar™
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

 

Kada ulazim na forum, prvo mi ovo otvori. Pa onda kliknem na forum.

Meni je forum memorisan na speed dial-u Opere, i trebalo bi odmah da me odvede na forum.

Ne, memorisan ti je na pocentu stranicu foruma. Od juce ? je pocetna stranica foruma portal, tako da ti to izbacuje. On jos uvijek nije u funkciji, ali ce biti uskoro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako može samo neka tamna tema. :D Ova bukvalno ubija u oči, oslepeću. :D Ali sada, bar meni nije toliko spor forum... elem, da pitam nerazumem i dalje razliku između urednika i moda. :D Jel imaju ista ovlašćenja ili? Razumem jedino da je donekle mod valjda veća funkcija od urednika. :)

 

I sviđa mi se ovo za Site Team... :) Dva spojena tima.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stavljena tema privremeno, dok se ne sredi dark, a i ima veze sa brzinom rada foruma, zato je ova sad.

Razlika izmedju Urednika i Moderatora nije velika, uglavnom Urednici dobijaju zadatke od moderatora, super moda ili admina, znaci kad postanes urednik na putu si da budes i nesto vise od toga. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala. Elem gledao sam malo boarde i imam jednu nazovi primedbu. :) Slažem se sa ovom konstantacijom, ali bi to više trebalo da bude kao predlog a pravilo ne nikako. Kod nas retko ko pravi te liste itd. ali je na stranim forumima jako popularno pa možda neko i ovde oseti želju da napravi nešto kaoo recimo vunderkid ili listu nekih talenata... ne vole svi, tačnije 80% fm igrača igra po nekim svojim pravilima i drugačije igraju nego ja i Dino pa mislim da ovo bi bilo prestrogo prema velikom delu foruma koji ne igra fm na taj način nego im je tako baš i potrebno. Nismo svi isti. :) Ovo je u igračima i osoblju pravilo...

 

Drugo pravilo:

 

Nema nikakvih osobnih shortlisti,wonderkindove,i ostalih stvarčica koje mogu pojednostaviti igru.

 

Barem moja je politika da ljudi otkriju nove igrače,kako bi im save bio što raznovrsniji i zanimljiviji.

 

Edited by SlobaGrobar™
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moze jedan prijedlog?

Dakle moj prijedlog se tice /topica/ - FM Rekordi.

Moje neko misljenje je da bi bilo bolje da se napravi poseban podforum sa nazivom FM Rekordi.

Svaki /rekord/ bi imao svoju temu u koju ce se postavljati SS-ovi sto se tice istog. Tu bi trebao biti neki /sticky/ topic u kojem ce biti vodjeni rekordi od strane moderatora.

To bi svakako donijelo mnogo vise interesa kod clanova da postavljaju svoje /rekorde/, a isto tako bi bilo i puno preglednije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |