Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FC Bayern 2018/19


Zolinho10
 Share

Recommended Posts

FC Bayern

http://www.dodaj.rs/f/2x/IW/4dwCUoZ7/1/915.png

 

Ucitane lige:

Juzno Africka,Argentinska,Brazilska,Nemacka,Belgijska i Engleska

 

O treneru:

Trener Lazar Jovanovic je poceo u SuperSport Unitedu i tamo je osvojio prve sezone nesto tipa Liga Evrope njihove i skoro sve kupove.Sledece sezone osvaja i ligu, a zatim i njihovu Ligu Sampiona.Posle velikih uspeha u ovom klubu, kao i svi veliki treneri daje otkaz u zelji za novom avanturom.Nedugo posle toga Corintians ga je trazio sto je on i prihvatio.Prve sezone bio veoma slab, a kasnije su se nizali uspesi kao i u prvom klubu.Osvojio je Titulu Sao Paula prve sezone i opet nesto tipa Lige Evrope i bio je drugi u ligi.Sledece sezone, kao i u SuperSportu, osvojio je sve sto se osvojiti moze i tada su svi znali da ce dati otkaz.Naravno to je i uradio.Onda je dugo cekao posao.Nizali su se klubovi tipa Birmingema,Standarda...Ali on je na kraju ipak uzeo Borusiju sa kojom i nije bilo bas sjajno.Svi igraci su vec bili prodani.Prve sezone sam jedva opstao, a druge sredina tabele.Posle tih rezultata Jovanovica je pozvao Bayern, najbolji klub Nemacke i ukazao poverenje vec iskusnom strucnjaku.On se i oduzio sa titulom u prvoj sezoni i Ligom Sampiona u drugoj.Osvojio je tada i kup kojeg se retko ko seca.

 

Istorija trenera

Profil trenera

 

O klubu: O klubu necu puno pisati, jer svi znamo ko je Bayern i kakvim timom raspolaze.Trenutno je 6. tim po finansijama u svetu  .

Facts

Informacije

Titule

 

Igraci: Dovoljno je reci da su ovi momci sampioni Evrope.Zna se vec njihov kvalitet.Tu su neki nama poznati igraci.Vrsaljko Kroos  Medina , A tu su i neki novi mladi talenti Klaude Ben Saada  Wanger. Sveukupno ovaj tim izgleda ovako [/url] I od kad sam ja trener igra se ili 4-4-2 ili 3-4-3.

 

Buducnost: Trener moze ostati ovde i napraviti ultra jaku ekipu koja ce biti bez poraza.Ali po meni je bolje da trener podnese ostavku i ode na ostrvo ili Belgiju.I tamo osvoji nove trofeje.Jedino sta nema ovaj trener u vitrini od trofeja je trofej Lige Evrope od kontinentalnih trofeja ova tri kontinenta.

 

Save

Patch potreban za igru: 11.3.0  :thumbup:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |