Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

You'll Never Walk Alone


Jay-Mo
 Share

Recommended Posts

 

Necu nista pisati o povijesti kluba jer mi je to malo bezveze, dovoljno je samo reci LIVERPOOL.

 

Iz samo naslova lako je zakljuciti o kojem je klubu rijec. Ova karijera je u startu malo drugacija jer nisam krenuo s voljenim klubom od pocetka, klub sam preuzeo tek 10.4.2011. sest kola prije kraja. Ovaj save je zamisljen kao mini izazov s FM-Base foruma u kojem imas za odigrati sest kola Premiershipa i osvojiti naslov ispred Man Utd, oba kluba su poravnati na vrhu nakon 32 kola.

 

 

Da krenem s onim sto je napravio Roy Hodgson

 

TRANSFERI

 

CARLING CUP

 

FA CUP

 

EUROPA LEAGUE

 

 

A sada ono sta sam ja napravio.

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

 

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

 

 

 

 

2011/2012

 

Prva moja kompletna samostalna sezona na klupi Liverpoola.

 

TRANSFERI

Doveo sam Hulka iz Porta i Luis Suareza iz Ajax za ukupno 54M €, a prodao sam sve ono sto sam smatrao viskom i time klubu priskrbio lijepih 45,5M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Na kraju razocaravajuce peto mjesto te nam sljedece sezona predstoji borba u Europa League.

 

 

 

CARLING CUP

 

 

FA CUP

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

 

 

 

 

 

2012/2013

 

U ovoj sezoni treba popraviti plasman u Premier Ligi i osigurati nastup u Ligi Prvaka.

 

TRANSFERI

Dovedeni su Mateo Kovacic iz Dinama, Daniele De Rossi iz Rome, Edin Dzeko iz Wolfsburga, Nigel de Jong iz Man City, Fernandinho iz Shakhtara te Jordan Spence iz Sunderlanda za ukupno 51M €, a prodajom sam zaradio 19,25M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Sezonu smo zavrsili na cetvrtom mjestui osigurali iduce sezone nastup u Ligi Prvaka.

P.S. Man Utd je osvojio naslov tako da smo se opet poravnali na vrhu po broju osvojenih naslova, oba kluba imaju po 18 naslova.[/font]

 

 

 

CARLING CUP

 

 

FA CUP

 

 

EUROPA LEAGUE

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

 

 

 

 

2013/2014

 

Ova sezona bi trebala pokazati najbolji Liverpool do sada jer su dovedeni igraci koji ce jos bolje pomoci klubu.

 

TRANSFERI

Dovedeni su Aly Cissokho i Giorgio Chiellini ukupno za 40,5M € a prodajom smo prikupili 34M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Osvojili smo Premier Ligu i to uvjerljivo cak 12 bodova prednosti nad prvim pratiteljem.

P.S. Osvojeni naslov sada znaci Liverpool - Man Utd 19-18[/font]

 

 

 

CARLING CUP

Osvojen Carling Cup

 

 

FA CUP

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

 

Barcelona brani naslov Lige Prvaka i tako postize ono sto nikome nije poslo za rukom od kada se ovo natjecanje ovako zove.

 

 

 

 

2014/2015

 

Idemo pokusati obraniti Premiership! Odrzano je Svjetsko Prvenstvo na kojem je Brazil pred domacom publikom osvojio naslov. Nakon osvojenog WC-a izbornik Brazila Felipao odlazi u zasluzenu mirovinu i na kormilo reprezentacije sjedam ja.

 

TRANSFERI

Jedini ovogodisnji transfer je Javier Pastore iz Palerma za 16,75M € a prodajom smo prikupili 37,5M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Obranili smo naslov s 7 bodova prednosti.

P.S. Obranjeni naslov sada znaci Liverpool - Man Utd 20-18[/font]

 

 

 

CARLING CUP

 

 

FA CUP

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

 

Barcelona osvoja treci zaredom naslov, ovo je zadnji put postignuo Bayern (1974, 1975, 1976)

 

 

 

 

2015/2016

 

Pokusati cu napraviti nesto vise u Ligi Prvaka, s Brazilom se natjecem u Copa America i idemo po naslov.

 

COPA AMERICA

Na domacem terenu osvajam naslov!

 

 

TRANSFERI

S transfer liste je doveden John obi Mikel iz Palerma za 5,75M € te Diego na free. Prodajom smo prikupili 17,25M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Treca zaredom titula ovaj put s 8 bodova prednosti.

P.S. Ponovna obrana naslova znaci Liverpool - Man Utd 21-18

 

 

 

CARLING CUP

Osvojen Carling Cup

 

 

FA CUP

Za 1-0 nam je izmakla potpuna vladavina otokom!

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Nista od "napraviti cu nesto vise u Ligi Prvaka"

 

Barceloni nitko nista ne moze, cetvrta zaredom titula Europskog prvaka nije postignuta jos od pocetka ovoga natjecanja kada je Real Madrid imao pet zaredom naslova, hoce li se povijest ponoviti??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Istina da je ova druga sezona malo razočarala, ali više od rezultata su me razočarali transferi, poglavito odlasci(U prvoj sez generazoni Hodsonprodaje Robinsona, a ti se u drugoj rješavaš baš svakog mladog igrača koji nešto vrijedi, i to za male pare. Nadam se da će ovo potrajati malo duže i da ću vidjet kako češ napravit prijelaz generacija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2016/2017

 

Pokusavam napraviti "nesto vise" u Ligi Prvaka.

 

NEW "ANFIELD"

 

 

TRANSFERI

Na free sam potpisao Romelu Lukaku iz At. Madrida, Fabio iz West Broma za 1,9M €, Tomas Kalas iz Newcastlea za 4,3M €, Lewis Holtby iz Man City za 2,1M € te Robinho samo zato da bi postao trener. Prodajom smo prikupili 13,25M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Pobjegla titula za 2 boda.

P.S. Neosvojen naslov znaci Liverpool - Man Utd 21-18

 

 

 

CARLING CUP

 

 

FA CUP

Osvojen FA Cup.

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Opet lose!

 

Barceloni nije uspjela ponoviti povijest.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2017/2018

 

Lov na sve trofeje pa sta osvojimo!

 

CONFEDERATIONS CUP

Na Ruskom tlu osvajam 3. mjesto.

 

 

TRANSFERI

U klub su dosli Julio Diaz iz Boce za 1,6M €, Luis Guilherme iz Botafoga za 12,25M €, Alencar iz Lazia za 5,75M €. Prodajom smo prikupili 34M €

 

 

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Ponovno osvojena titula.

P.S. Osvojen naslov znaci Liverpool - Man Utd 22-18

 

 

 

CARLING CUP

 

 

FA CUP

 

 

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Napokon na vrhu Europe!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |