Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jel igra još tko FM08


Recommended Posts

Iziritiran optimizacijom Fm11 potpuno sam protiv njega(jel to zbog toga što od prvog serijala kupujem original igru?)to je vjerojatno pitanje za SI no otompotom..

 

Želio bih vas pitati igra li tko FM08 ??

 

 

 

Naime najbolji FM svakako...Sve ostalo je puno loše optimiziranije,puno bugova...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ga igram od samog izdavanja.

 

FM 09 nije valjao, FM 10 me je također razočarao, FM 11 nisam puno igrao.

 

Samo FM 08 i 07. Najbolja izdanja ikad od odvajanja SI-ja od Eidosa.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se i samnom netko složi....Također tvrdim isto..Na prvom mjestu svakako FM08...najbolja igrivost i optimizacija..

 

Čitam po stranim forumima da su se mnogi vratili baš serijalu 08...

 

 

FM11 je za mene teže smeće s oproštenjem...i baš me zanima što će izbaciti ove godine....

 

Sada se samo treba vratiti  u to doba da se sjetim svih caka na tom manageru :)

Link to comment
Share on other sites

Koji kontinent? :D

 

Predlažem Dempo, indijska prva liga, jedan su od jačih timova ali na kontinentalnom takmičenju svršavaju loše.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko će ti trajati sezona?

 

I kada završiš napraviš novu temu "FM 2008 Teamwork #1" i tu opišeš uspjehe te sezone i link na save. Save okači na Mediafire ili Megaupload. :dada

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo i ja sam se vratio na dobri stari FM '08. Vec oko mesec dana ga igram,jer me smorila 11-ka i tek sad vidim da je '08 buno bolji i igriviji od '11.

 

Cim sam ponovo instalirao FM '08 odma mi se vratila strast za igranjem. Prvo sam krenuo sa Feyenoord-om kojeg najvise gotivim iz ovog FM-a i sa kojim sam uvek imao velikog uspeha. Imaju strasne mlade igrace kao i veliki stadion i navijace(u pa ovo se rimuje lol).  Ima li jos ko da igra ovaj FM, ako vas ima javite se ovde pa da zazivi i ovaj deo foruma?!

 

Pozdrav svim igracima FM '08 BOKICIC.

Link to comment
Share on other sites

Najduza karijera mi je sa Bordo-om 7 ili 8 sezona naznam tacno i sa Fejnord-om mislim 6. Iz tih klubova najgotivniji su mu Sakho,Cavanaghi,Wijnaldum,Sahin, a od ostalih Stancu,Cardenas,Marko Marin,Piatti,Falcao. Od srpskih klubava mnogo puta sam vodio Zvezdu i jednom OFK Beograd. Koji su tvoji klubovi i igraci?

Link to comment
Share on other sites

Znam da mi nitko neće vjerovati, ali najduža karijera mi je trajala 90 godina (do 2097), u kojoj sam vodio tri kluba: Hajduk Split (40 sezona), Albacete (40) i Ferrol (10), tako da su mi oni najdraži od klubova, a igrači su Sherman Cardenas, Choco, Nicolas Millan, Abumere Ogogo.

 

EDIT: Taj mi je save zauzimao oko gigabajt i po.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |