Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupovanje regana i maloljetnih iz drugih zemalja


mathrules20
 Share

Recommended Posts

Imam jedno pitanje

 

trenutno igram s barcom(znači Španjolska)...Zanima me iz kojih država mogu kupovati regene i mlađe od 18 godina a da odma dođu kod mene i treniraju u mojoj školi nogometa.

 

Prvenstveno me zanima to jer npr iz Hrvatske Mateo Kovačić mi nemože doći dok ne navrši 18 godina,a ovakvih klinaca njegovog potencijala ima u Italiji,Engleskoj praktički na svakom čošku

 

A i sami znamo da je Hrvatska škola jako loša ,pa vjerujem da neće puno napredovati tamo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja mislim da može iz Srbije ali nisam siguran. Pogledaj Partizanovu ili Ajaksovu školu ako tražiš mlade nade. Meni stižu ponude od preko 1 miliona za one što ni za rezerve ne igraju. Takođe Arsenalova škola je dobra.

 

Što se tiče tih zemalja odakle igrači mogu dolaziti pre 18 godine tu ne mogu da ti pomognem jer ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da može iz Srbije ali nisam siguran. Pogledaj Partizanovu ili Ajaksovu školu ako tražiš mlade nade. Meni stižu ponude od preko 1 miliona za one što ni za rezerve ne igraju. Takođe Arsenalova škola je dobra.

 

Što se tiče tih zemalja odakle igrači mogu dolaziti pre 18 godine tu ne mogu da ti pomognem jer ne znam.

 

budem pogledao ;) hvala...znam da ti klubovi imaju dobru školu ;)

 

Ja mislim da mozes regene i mlade da dovodis iz EU odmah, a dobrih maloletnica imas i u samoj Barsi, licno sam se uverio :D

 

e to i ja mislim da iz EU mogu mlade...znam da ima ali nikad dosta talenata  yo

Link to comment
Share on other sites

Ne voli svako da vodi slabije ekipe. Ja uvek vodim Partizan a od ostalih koje vodim su Barsa, Real, Man Utd itd. Ne volim da se patim sa slabijim klubovima. Uglavnom ima tutorijal o FM 10 na drugom forumu gde jasno piše zašto izazov ne bi bio igrati sa TOP timovima. Moje mišljenje je da je još teže voditi jače timove od slabijih. Sa slabima se zna kakva su očekivanja (opstanak, even. sredina tabele) dok sa jačim nemaš pravo na kiksove i takođe znaju se očekivanja a to je da uvek budeš u vrhu. Prema tome moje pitanje glasi zašto izazov ne bi bio igrati sa Čelzijem, Arsenalom, Junajtedom, Sitijem, Liverpulom, Barsom, Realom, Bajernom i ostalim velikanima? Jel to znači da ćeš osvajati lagano sve trofeje ako vodiš neki od najjačih timova? Naravno da ne, pogotovo ako vodiš neki od Engleskih timova gde je konkurencija veoma jaka.

Link to comment
Share on other sites

Ne voli svako da vodi slabije ekipe. Ja uvek vodim Partizan a od ostalih koje vodim su Barsa, Real, Man Utd itd. Ne volim da se patim sa slabijim klubovima. Uglavnom ima tutorijal o FM 10 na drugom forumu gde jasno piše zašto izazov ne bi bio igrati sa TOP timovima. Moje mišljenje je da je još teže voditi jače timove od slabijih. Sa slabima se zna kakva su očekivanja (opstanak, even. sredina tabele) dok sa jačim nemaš pravo na kiksove i takođe znaju se očekivanja a to je da uvek budeš u vrhu. Prema tome moje pitanje glasi zašto izazov ne bi bio igrati sa Čelzijem, Arsenalom, Junajtedom, Sitijem, Liverpulom, Barsom, Realom, Bajernom i ostalim velikanima? Jel to znači da ćeš osvajati lagano sve trofeje ako vodiš neki od najjačih timova? Naravno da ne, pogotovo ako vodiš neki od Engleskih timova gde je konkurencija veoma jaka.

 

tako nekako i ja razmišljam samo nisam htio ulaziti u nepotrebnu raspravu ;)

 

Ja igram sa Cibaliom,Tottenhamom i Sportingom.....prve dvije sezone sastavljam ekipu ,a zatim gazim bas kao sto ti radis npr. sa Barsom i Realom....

 

Jednostavno to mi je smor...

 

Pa igraj..nitko ti negovori da neigraš....Svatko ima svoje zadovoljstvo

 

Jedna slika samo za tebe

 

[hs width=300 height=300]http://img215.imageshack.us/img215/4228/screenshot002gd.jpg[/hs]

Link to comment
Share on other sites

:shame:

 

Ja obozavam karizmu tog covjeka...Nacin na koji on vodi utakmice...Nacin pritiskanja suca....Boli me k...c (kolac) kog on vodi.. Ja njega obozavam kao osobu ,a ne kao menađera jednog tima  :thumbup:

 

znam i meni je drag ;) Samo ga nevolim gledati u Real-u...e da je u Baarci ili Arsenalu  ::love:: ::love:: ::love::

Link to comment
Share on other sites

Pola foruma operisano od Barce  facepalm  Sta vam smeta toliko u njihovoj igri?

 

 

Ne bi Murinjo nikad mogao biti trener BArce. Niti bi on to hteo niti bi oni njega hteli. Jednostavno mu ne odgovara taj stil igre.

Link to comment
Share on other sites

Bas jebote. Zar igra najboljeg tima ikad da bude vaznija od Polovog posta? Inace sarkastican sam  :odvala:

 

Kao sto ljudi rekose, igraci iz EU dolaze cim ih pazaris. A najboljih maloletnica imas u Brazilu, dakle ako imas ucitanu njihovu ligu posalji skauta i na konju si  :thumbup: Jedni je problem sto oni ne dolaze pre 18-te godine, ali ni njihovi najjaci klubovi nemaju tako lose uslovew za razvoj talenata pa ne treba da se brines.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |