Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

One Man,one Life,one Story,one Truth...by Marco Reus


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

Mirko:Zdravo Stefane.Izvini sto ovako ne najavljeno ali tek sinoc sam cuo da si u zatvoru nevin.I odmah sam dosao da te oslobodim..

 

 

hehe

 

Dobar nastavak, morat cu se vratiti malo nazad jer nisam bas pratio u zadnje vrijeme.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hahahahah vristao sam od smeha zbog pacova :odvala: Kakav nastavak :cast: sve sjajno i nemoj sada da zaboraviš staro društvo iz zatvora a posebno Frančeska :uzivanje

Trudio sam se da sto bolje ispadne..A drustvo nikad ne zaboravljam  :D

Svakim novim nastavkom me sve vise odusevis. Pacovi su prejebeni lol

Fala vragcino  :srecan:

OOO Mirkooo  :uzivanje extra matori :D koji nalog da mi probas malog haahaha  lol

Fala matori  :srecan:

 

hehe

 

Dobar nastavak, morat cu se vratiti malo nazad jer nisam bas pratio u zadnje vrijeme.  :thumbup:

Mirko mi je skinuo nevinost  lol

Fala vam sto pratite  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...


Onaj rezim kad svi rade a ja lezim,ne dao mi bog da ustanem..


http://www.24sata.hr/image/velika-ljubavna-abeceda-za-sretno-odmaranje-u-dvoje-504x335-20090415-20101019011556-187720.jpg


Posle dugo dugo vremena konacno sam se vratio u svoju rodnu zemlju u Srbiju.Na Aerodromu me je cekao otac sa sestrom.Bio sam presecan kad sam ih video pozdarvili smo se i krenuli ka autu.Usli smo u autu i krenuli za Leskovac.Mnogo teme su se vodile tokom povratka imali smo dosta toga da pricamo i naravno kad se nismo dugo videli.Posle voznje od 3 sata napokon smo stigli u Leskovac.Kod kuce me je cekala cela familija bio sam preserecan kada sam ih sve video ali jedino sto me je malo raztuzilo je to sto nije bilo moje devojke.Pitao sam sestru ona nije htela da mi kaze.Kasnije sam je pozvao i imao sam sta i da cujem nasla je novog decka jer je cula sto sam karao profeskorku na exkurziji.U kurac sad nemam vise ni devojku mada nekad je bolje biti solo.No ono sto sam jedva cekao da se domognem mog zlatnog kreveta.Sto sam i ucunio cim su otisli gosti.Ujutru kada sam se probudio cekalo me mnogo obaveza.Ono sto mi je bilo najteze je to sto mi je zabranjen rad u Skolama.Za koj sam moj onoliko ucio da bi sad ponovo trebao da odem na neki fakultet.No dzaba sad fakultet kad nema posla.To sam sad ostavio na stranu i poceo malo da se zabavljam.Prvo sam otisao da se vidim sa drugove otisli smo u neku kafanu ubili se od alkohola ipak moralo je da se proslavi moj dolazak.Pricao sam im utiske iz zatvora i mogu da kazem da su bili ponosni na mene zbog tuce pokazao sam im koje Srbin.Kuci sam se vratio u zoru zabio se u krevet.Ujutru kad sam se probudio video sam pravo sranje u povracao sam ceo krevet valjao sam se po ono kao neka svinja.Ogadio sam se kao nikad do sad.Sredio to okupao se i otisao do skole u kojoj sam radio da posetim prijatelje i ucenike.U skoli je sve bilo isto tako reci boleo ih ku*ac za mene sto sam u zatvoru.Ipak kada sam dosao tamo svi su se iznenadili a pogotovo profoserka koju sam tovario ne exkurziji.No vise mi nije bila interesentna pa sam je malo kulirao.Dugo sam pricao sa mojim bivsim kolegama i djacima svima je bilo zao sto sam onako zavrsio ali sta je tu je ja sam ponovo na slobodi.Usledili su izlasci vracanje kuci u zoru,svako vece nova riba,igranje na turnirma,kao u tinejdzerskim danima.Faukltet nisam ni planirao da upisem.Kevi i Caletu je dojadilo moje bahato ponasanje i poceli su da mi seru kako nista ne radim da sam propalitet od kada sam se vratio iz zatovra,kako treba da nadjem neki pasao a ne u mojim godinama da zivim na njihovim ledjima.I sad ajd malo da se bacim u potragu za posao ali nikako nije islo.Uvek su trazili ljude za koji su iskusni u tom poslu ili mi je trebala neka debela veza.Odustao sam od potrage jer mi nije bilo drugog.Otac mi je imao neke fix ideja da idem da radim na poljima da berem visnje,tresnje ili da idem u neku farmu i da muzem krave.Svako sam mislio da se salio ali je bio veoma ozbiljan.Otac mi je nasao posao u farmi krava gde mi je plata bila veoma bedna 10000 dinara.

Dosao je i moj prvi dan na novom poslu.Alarm je poceo da zovni u 4:00h.Jebote a ja legnuo u 3.Onako sam pospan otisao sam do kupatila oprao zube i umio se.Upalio kola i otisao na farmu.

Vlasnik Farme:Stefane jes to ti???

Ja:A ti sta mislis??

Vlasnik Farme:Pa ja mislim da si ti legendo..

Ja:Odlicno mislis matori..Ajd kazi mi sta trebam da radim koji je moj poso..

Vlasnik Farme:Pa dobro ako ti se bas zuri recicu ti..Posto si nov i neiskusan prvi put radis na farmi.Ti ces cistiti kravina govna..

Ja:Molim!!!Jesi ti lud covece???

Vlasnik Farme:Nisam lud,ajde kazi mi sta je to tesko uzmes lopatu uhvatis govna i ubacis u kolica.

Ja:Ma ma ti moras da se drogiras covece,ko da cisti govna ja??

Vlasnik Farme:Jok ja cu.Pa jel vidis da sam elegantno obucen jel ti ja licnim na nekog ko ce cistiti govna od krave??

Ja:Ti elegantan.CcCC covece daj ne zajebavaj me ako hoces daj mi nesto da radim ako ne da palim kuci nisam ti ja bilo ko pa da se zajebavas samnom.

Vlasnik Farme:Decko ajde na zajebavaj me tvoj otac mi je reko da ti nadjem najlaksi posao na farmi i dobio si ga.Ajde sad je idem imam dosta obaveza imas sefa radnik pa nek ti on sve objsani.Dovidjenja...

 

Sve sam doziveo ali ovo nikad.Ja se sam zgadim kada vidim svoja govna a sad treba da cistim govna od krave..E moj Stefane na sta si ti pao nego moram da ispostujem oca.Obukao sam odelo i krenuo da radim...

http://www.kigo.hr/cms/uploads/resize_1284625207.jpg


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...


Okrece se kolo srece...


http://zena.blic.rs/data/images/2009-08-05/1777_ljubavni%20par%20sreca%20dreamstime_if.jpg


Polako se priblizavao kraj radnog vremena,nisam mogao da docekam da krenem kuci.Dok sam radio ni sam nisam bio svestan na kolike sam niske grane pao.Pa mnogo mi je bolje bilo u zatvoru nego ovde.Tamo sam bar uzivao,a ovde cistim govna.Svakako ovih 8 sati rada nisu bili nimalo laki.Konacno je kucnuo cas kada sam trebao da se presucem i da krenem kuci.Brzinom svetlosti sam otisao u kabinu presvuko se i usao u kola.Kada sam usao u kola nisam mogao da verujem koliko smrdim na krave,onaj smrad ni 14 parfema ne bi mogli da razbiju.Mislio sam da su mi se creva i kosti umirisali na krave.Cim sam dosao kuci otisao sam na kupanje.Kupao sam se sat vremena dok nisam razbio onaj smard sa mog tela.Sva sreca pa niko nije bio kod kuce inace bi mi cale i keva kenjali sto sam potrosio ceo bojler.Obuko nove stvari i legnuo malo da odspavam.Pokusavao sam,pokusavao i pokusavao ali nikako nisam mogao,misli su me sve isle na ona govna sto sam cistio cak nisam ni jeo ceo dan.Razmisljao sam kako da ostavim ovaj posao ali mi nista nije padalo na pamet.Mislim mogu ja lako da za*ebem ovaj poso ali zbog caleta mi je malo teze jer mi je on nasao ovaj posao.Bez veze sam stavio ruku u dzep i uhvatio neku karticu,izvadim iz dzepa da vidim sta je kad ono vizit kartica od Franceska koju mi je dao kada sam izlazio iz zatvora.Toliko sam se obradovao pomislio sam da je tu moja sreca.Brzo sam otisao po telefon i pozvao ga.


Njegov telefon je dugo zvonio ali odgovora nije bilo.Pomislio sam da je uzo novi telefon ili nesto tako.Odlucim se da pozovem ponovo ali opet nista.Tu je bio kraj moje nade.Iznervirao sam se dosta jer sam mislio da on moze da me izvuce iz onih govna ali sam se vratio u realnost i okrenuo se da spavam....Posle nekoliko minuta moj telefon je poceo da zvoni ustao sam brzinom svetlosti iz kreveta umalo nisam polomio noge dok sam dosao do telefona mislio sam da zove Francesko kad ono vlasnik Farme...


Vlasnik Farme:Gde si Stefane legendoooo??

Ja:(jao opet taj smarac)Tu sam..Sta trebam???

Vlasnik Farme:Dolazi odma na farmu stigle su 50 krava koje sam danas kupio trebas da ih operes i da ih odvedes u stalu..

Ja:Staaaaaa????Pa zar nisam zvrsio smenu?

???

Vlasnik Farme:Pa jesiii,mislim nisi..Ma sta me briga da li si zavrsio dolazi odma imas puno posla!!!!!

Ja:Dobro dolazim!!!


Kako sam udario onu slusalicu umalo nisam telefon iskrsio.Taman kad sam pomislio da odmorim malo i da ne gledam one krave sad moram opet.Uzeo one smrdljie stvari izasao iz kuce i taman kad sam uso u kola setio sam se da sam zaboravio kljuceve u kuci.Vratio se po kluceve i da izadjem iz kuce zazvoni telefon.Uhvatio sam takav sprint do telefona da se javim i kad na vezi Francesko...


Francesko:Dobar dan,imao sam pozive sa ovog broja sta trebam/??

Ja:Stoko jedna ja sam Stefan kolega iz Zatvora..

:D

Francesko:Oooo desi brat moj???Sta ima kako si??

Ja:Dobro malopre video tvoju karticu pa da vidim kako si???

Francesko:Ma ja sam dobro od kako sam izasao iz zatvora,sada nasao novi posao znas kako je je*acki ponovo sam u sportu..:DD Kod tebe kako je jel radis negde posto imas zabranu u skolama???

Ja:Ma brate bolje me ne pitaj uopste sta ja radim..

Francesko:Zastooo??

Ja:Ma brate ja trazio poso nisam nasao ni jedan otac mi je prosanao posao na farmi cistim tamo govna..Ne znas kako mi je..Ti gde radis kako si??

Francesko:Ahhahhahaha cistis govna hahahahha...

Ja:Dobro ajde sad zezaj ajde

Francesko:Hhahah nemogu da se zaustavim da se smejem hahaha...Nista se ti ne skekiraj ja cu ti naci posao ziveces kao car...:D

Ja:Cekaj kako ti mislis???

Francesko:Ja sam zamenik Misaela Platinija,a posto si ti imao velike uspehe u skolsko fubalu bices trener nekog velikog tima...

Ja:Daj bre Fran ne zajebavaj me nervozan sam,nije mi do sale..

Francesko:Ja sam ozbiljan,zovem te za sat vremena da ti kazem koji bi klubove mogao da vodis a ti ces sam izabrati..Dobices licencu odmah po dolasku u klub..Ajde sada zdravo...Budi kraj  telefona za sat vremena..

Ja:Cekaj fran cekaj(tu tu tu tu).


Posle ovog razgovora bio sam srecan ko kada sam prvi put jebao..Skakao sam po sobi nisam znao sta da radim od srece.Upalim kola i odem do farme da se najebem keve onom vlasniku.Otiso tamo a ono krave spremne da tusiranje on u odelu ceka mene:


Izasao sam iz kola uzeo sam ono crevo i poceo da prskam onog vlasnika..


Vlasnik Farme:Sta radis to idiote glupi!!!!!

Ja:Sta je bilo cvaronjooooo???Jel lepo kada ti nekog mucis evo ti crevo pa sam peri svoje kraveeee!!!

Vlasnik Farme:Za ovo ces cistiti do kraja zivvvota govna idiote glupi..

Ja:Biku jedan dajem otkaz nosi se i ti i govna i krave u picku materinu..


Usao sam u kola i uputio se kuci.Taman kada sam usao telefon je poceo da zvoni javim se i na vezi je bio Francesko.........


Nastavice se

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |