Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

problem oko 1 na 1??


Chelsea11
 Share

Što je najveći problem 1 na 1???  

11 members have voted

  1. 1. Što je najveći problem 1 na 1???

    • Igrači
      4
    • Patch
      2
    • Tempo
      0
    • Loše obrađeno sa strane od SI-a (Sports Interactivea)
      5


Recommended Posts

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesto ne verujem da je bug, pre verujem da je do kvaliteta igraca. Kod mene varira procenat iskoriscenosti CCC-a od utakmice do utakmice i izjednaci se na kraju. Nekad dam i bez CCC-a a nekad ne mogu da ga nebodem nikako.

Ali kad pogledas samo dve utakmice Man Utd -Arsenal i Jagodina-Zvezda i vidis sta je sve tu promaseno,  :pras:  onda deluje mnogo realnije to sto se promasuje i u FM-u.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bag na pecu, video sam 10-ak ss-ova na raznim forumima, i to cak neki igraju sa timovima poput Arsenala, Celsija, Liverpula, Junajteda itd. Tu nikako ne mozes da kazem da je kvalitet igraca u pitanju. Recimo jedan sa Utd.-om ima 7 CCC i pobedio 1:0. SI je bas fejlovao ove godine, jedna od losijih, ako ne i najlosija (uz '09) od kad SI radi sa SEGA-om. :/
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bag na pecu, video sam 10-ak ss-ova na raznim forumima, i to cak neki igraju sa timovima poput Arsenala, Celsija, Liverpula, Junajteda itd. Tu nikako ne mozes da kazem da je kvalitet igraca u pitanju. Recimo jedan sa Utd.-om ima 7 CCC i pobedio 1:0. SI je bas fejlovao ove godine, jedna od losijih, ako ne i najlosija (uz '09) od kad SI radi sa SEGA-om. :/

 

Moras uzeti u obzir subjektivnost ljudi, odnosno, da ljudi obicno vide ono sto ne ide njima na ruku, a da ne kace nezasluzene pobede i slicno  :D . Na FM11 igram trecu partiju ( Southampton ), a prethodo sam igrao sa Slobodom PS i Crvenom Zvezdom i moram da kazem da nisam imao hronicnih problema.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom svi igraju brzi tempo i normalno je da se onda teže zabija, pogledajte roskea, u svakoj utakmici ima posjed lopte preko 60% i mudro šuti o tom bugu.

Momčadi koje igraju brže će se više puta naći u takvim situacijama, ali i teže zabijati.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom svi igraju brzi tempo i normalno je da se onda teže zabija, pogledajte roskea, u svakoj utakmici ima posjed lopte preko 60% i mudro šuti o tom bugu.

Momčadi koje igraju brže će se više puta naći u takvim situacijama, ali i teže zabijati.  :thumbup:

U pravu si, imam andy carrolla i  chris wooda, obojica imaju solidan finishing ali nista posebno.Ali volim igrat sa malim brojem igraca jer tada izvlacis maksimum iz njih.Carroll kada je dosao je ubija ljude po trbini, bilo je ruzno kuda su isle te lopte. Prvu sezonu 4 gola, drugu sezonu 7 golova. Svaku tekmu je pocinjao ili ulazio sa klupe, ali je igrao i sada u trecoj sezoni je nezaustavljiv.Hocu reci sto igrac redovitije igra,vise ce dati ekipi.Ako sjedi na klupi 2-3 tekme, tesko da ce u 4 tekmi nesto posebno dati. Imam igraca sa boljim ocjenama od Carrolla, koji ne igra tak cesto i 1na1 nikak da zabije.Kada igrac mora pretrcati 20m pa ide 1na1 veca je vjerotanost da ce fulat nego ako loptu dobije 5m od gola.Obje situacije se mogu brojat kao CC ali je prva znatno teza.
Link to comment
Share on other sites

Nesto ne verujem da je bug, pre verujem da je do kvaliteta igraca. Kod mene varira procenat iskoriscenosti CCC-a od utakmice do utakmice i izjednaci se na kraju. Nekad dam i bez CCC-a a nekad ne mogu da ga nebodem nikako.

Ali kad pogledas samo dve utakmice Man Utd -Arsenal i Jagodina-Zvezda i vidis sta je sve tu promaseno,  :pras:  onda deluje mnogo realnije to sto se promasuje i u FM-u.

 

do igrača nije 100% zato sta messi, ronaldo i aguero ne faljivaju bas sve....zanima me može li se sta promjeniti u opcijama???

Link to comment
Share on other sites

do igrača nije 100% zato sta messi, ronaldo i aguero ne faljivaju bas sve....zanima me može li se sta promjeniti u opcijama???

 

Izgleda da cu ja jedini branim SI ovde!  :D  Svi ti igraci koje si nabrojao promasuju stvari koje su nekad lakse za pogadjanje, a onda sledeci napad naprave neku ludoriju i daju ga kako niko drugi ne moze. Ronalda sam gledao milion puta, sto dok je jos igrao u Unitedu sto sad dok igra u Realu, i sto se njega tice on koliko ih da, jos toliko puta 2 ih promasi. Mesija ne gledam toliko, ali ga opet gledam dovoljno da znam da i on ume svasta da promasi. Setite se samo svetskog prvenstva. Aguera stvarno slabo gledam tako da za njega ne znam, ali on sigurno nije bolji od ranije pomenutih tako da ako mogu oni, moze i on.

Link to comment
Share on other sites

 

Ma dajte to je ili do taktike ili do igrača.. Kako onda ja na 11.2.1 patchu u 33 utakmice zabijem 120+ golova? Onda ili imate rusku verziju(koja je bagovita ko hrvatska vlada) ili nemate dobre špice ili jednostavno je problem u taktici. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |