Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Karijera Meseca] Februar


Karijera Meseca Je :  

23 members have voted

  1. 1. Karijera Meseca Je :

    • FK Partizan Beograd (FM 07) by ales_pfc: Crno na belom
      14
    • Pentagon
      6
    • ||NK Osijek||
      3


Recommended Posts

-Glasanje za Karijeru Meseca Februara-

Evo od ovog meseca polako počinjemo sa glasanjem za karijeru meseca,nadam se da ćemo ovim povećati aktivnost,urednost i inovativnost kod članova koji pišu svoje karijere.Stvarno ima mnogo prelepih,aktivnih i uspešni karijera,i bilo mi je teško izostaviti neke koje lično gotivim ali ima vremena,biće sreće drugi put.Pa da počnemo.

 

1.FK Partizan Beograd (FM 07) by ales_pfc: Crno na belom  (ales_pfc)

Reči su suvišne.Jedini aktivni Slovenac Aleš piše odličnu karijeru sa Partizanom,verovali ili ne,više od 40 sezona.Najistrajniji je član od svih nas,i po meni,on je zaslužio da celu godinu nosi pločicu pobednika,ali iz poštovanja prema drugim karijerama,to će po mojoj slobodnoj proceni biti sledeći mesec.Srećno Aleš.

 

2.Pentagon  (vlax4)

Takođe sam bez reči.Još jedan istrajni član,redovno nas iznenađuje rezultatima u jednom od najtežih FM izazova.Ako ovako nastavi,verujem da će ga završiti do FM14.Šalim se,srećno vlax.

 

3.||NK Osijek||  (яσѕqυє)

A roske..Šta reći za njega.Teško sam se odlučio jer je tu još dosta odličnih,aktivnih i lepih karijera,ali Rosketova urednost pri pisanju i njegovi rezultati podstakli su me da stavim njegovu karijeru među top 3.Srećno Roske.

 

 

Linkovi karijera :

 

FK Partizan Beograd (FM 07) by ales_pfc: Crno na belom

 

Pentagon

 

||NK Osijek||

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zaista puno hvala svima, pogotovo onima, koji su me inspirirali, da uopče počinjem sa pisanjem.  :thumbup

 

Čestitke i sretno i vlax-u i rosque-u.  :respekt:  I naravno ostalima, bude to na fudbalskom ili nefudbalskom terenu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |