Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Career by Ziga15


Ziga15
 Share

Recommended Posts

 

 

 

Kako nezvanicno saznaje sportal Jovanovic se je malo bavio finansijama i dosao do zakljucka da ako sve protekne u najboljem redu on ce imati za letnji prelazni rok 9-10m naravno uz prodaju igraca...Jovanovic je rekao da zeli da proda 5 igraca i da nece reci koji su ti igraci da nebi kvario raspolozenje tim igracima i rekao jos da ako ostane u timu da ce dovesti 3 igraca i to na svim delovima terena po jednog jedino golmana nece da menja zato sto je prezadovoljan kako sale brani....Jovanovic kaze da ce za svaku poziciju da ulozi po 3m $

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posle 5 pobeda 1 remija i 1 poraza dosla su 3 uzastopna meca sa partizanom i to 2 u kupu i 1 u ligi prvi mec se je igrao na marakani u kupu Crvena Zvezda je dobila taj mec sa 2:1 , drugi se igrao u ligi na Jna bio je neresen rezultat 1:1 i u trecem mecu na Jna Crvena Zvezda je opet slavila sa 2:1 u finalu kupa crvena zvezda igra protiv vojvodine koja je pobedila kolubaru....

 

 

 

 

 

 

Sad mi ostaje da cekam kiks partizana i da pobedjujem naravno i da cekam finale u koje mislim da ce biti tesko ali cu pokusati sto bolje da odigram... a na leto naravno pojacanja i ulazak u evropu ako da bog...

 

u Prvom mecu proti partizana nije mogao da igra Kaludjerovic a takodje i Lazovic nije mogao da igra ni u prvom ni u drugom ali zato je u trecem pravio lom po terenu nisu znali gde se nalaze partizanovi igraci.....Znaci uspeo sam bez 2 najbolja igraca da izvucem 2 pobede i 1 neresen rezultat i to protiv partizana.....

 

Trazio sam Pejcinovica ali on nije hteo da dodje posle sam trazio jos neke igrace pustili su ih klubovi ali nisam imao novca za njihove plate tako da za transfere cekam leto....

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |