Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Career by Ziga15


Ziga15
 Share

Recommended Posts

                                                                             

http://img842.imageshack.us/img842/9374/sportal.jpg

                                       

Kako nezvanicno saznajemo Crvena Zvezda je dobila novog trenera u pitanju je Amater Stefan Jovanovic-pise sportal

 

                                             

http://www.crvenazvezdafk.com/photos/directory/6/36/thumbnails/300x300/200-vladan-lukic.jpg

                                               

Vladan Lukic je povodom predstavljanja novog trenera crvene zvezde najavio press konferenciju...na pres konferenciji Vladan Lukic je rekao da posle velikih zvezda Vladimira Petrovica Pizona i Roberta Prosineckog zeli da tim ciji je on predsednik trenira amater koji se nije uopste bavio fudbalom ali dosta toga zna oko vodjenja timova posto je vodio neke amaterske klubove i dobro se pokazao,takodje on je i moj kucni prijatelj-rekao je za sportal predsednik Crvene Zvezde Vladan Lukic

                                             

A o ovom dogadjaju je pricao i novi trener Stefan Jovanovic-Zelim da unesem pobednicki duh u ekipi i takodje zelim da pobedim u oba derbija i osvojim titulu to su mi trenutne ambicije.....Sto se tice transfera radicu na tome da imam ekipu koja je srednjih godina znaci ni mlada ni stara ali cu ipak raditi sa vise mladih igraca nego starijih.....za pocetak cu dovesti mladog srpskog napadaca Dalibora Veselinovica-on je visoki napadac i od njega ocekujem da igra kao Nikola Zigic nekada u zvezdi.....pored njega tu je i Marko Milinkovic mladi fudbaler igra dobar fudbal a nije toliko skup...i dovescu nekog u odbrani za sada je to a oko prodaje cu videti posle priprema koje ce biti u grckoj na kritu.....

http://lensois.com/Upload/Veselinovic_Dalibor_RC_Lens.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pripreme na kritu su dobro protekle-rekao je Jovanovic i dodao da trenutno pregovara sa Veselinovicem i Milinkovicem i ako se nastavi ovim tokom da ce oni brzo obuci dres Crvene Zvezde.....Medjutim kaze i da vise nece nikog dovoditi zbog problema sa finansijama....-imam dosta dobrih igraca u timu mogao bih da postignem dobre rezultate s njima a i takodje imamo dosta problema sa finansijama cemo zasad dovesti samo ova dva fudbalera-rekao je Jovanovic

 

 

Posle duzih pregovora u Crvenu Zvezdu dolaze Dalibor Veselinovic i Marko Milinkovic povodom ovog dogadjaju zakazana je press konferencija u kojoj su predstavljena ova dva fudbalera....Zelim dobar uspeh i dosta golova u crveno belom dresu od uvek sam sanjao da igram za ovaj klub i sad mi se ta zelja ostvarila i pokusacu da opravdam ocekivanja-rekao je Veselinovic,a zatim je progovorio i Milinkovic....Presrecan sam ovim transverom pokusacu da odmah od pocetka sezone udjem u prvi tim i pokazem dobru igru i takodje zelim da igramo i u evropi ako to mozemo da postignemo.....

 

 

Crvena Zvezda je odlicno odigrala pripremne utakmice solidno,takodje je i usla u grupnu fazu lige evrope posle pobede nad ruch corzow u poljskoj 0:0 a u beogradu je bilo 3:0 za beogradjane.....nakon 3 runde kvalifikacija za ligu evrope usledio je pocetak jelen super lige i u prvoj utakmici crvena zvezda je savladala u gostima ekipu borca sa 5:1....zreb izvlaci crveno bele u 4 rundi sa dinamom iz bukuresta i crvena zvezda kao domacin dobija utakmicu sa 1:0 a u bukurestu je bilo 2:1 za bukurest i crvena zvezda je prosla zahvaljujuci golu u gostima.....u grupu je crvena zvezda bila sa man city,dortmund i olympiakos i zavrsila na zadnjem mestu bez ijedne pobede i sa samo 1 postignutim golom,a za to vreme je u ligi dobila jos dve uzastopne pobede i sledeo je derbi crvena zvezda je izgubila sa za crveno bele gol je postigao Ninkov dok je oba gola za partizan postigao Cleo igralo se na jna pred oko 19k gledalaca.....

 

 

Na kraju polu sezone Crvena Zvezda je bila na drugom mestu u zimskom prelaznom roku dovode centarfora Fabia Mazzea koji se ispostavilo da je cist promasaj Jovanovic kao sto je rekao doveo ga je na preporuku scauta i zbog toga sto je dao za pola sezonu 17 golova....u prolecnom delu derbi dobija crvena zvezda golove su postigli Koroman i Kaludjerovic...na kraju sezone crvena zvezda je bila druga sa zaostatkom od 13 bodova ali i mnogo boljom igrom u prolecnom delu i zbog toga nije dobio otkaz Jovanovic a i imao je takodje punu podrsku publike koju kako je naveo najvise voli u pitanju su "DELIJE"......


 

pisao sam ukratko zato sto sam to igrao ranije sad igram drugu sezonu i nju cu detaljnije pisati.....

 

Link to comment
Share on other sites

Pocela je i druga sezona crvena zvezda je prosla dinamo tbilisi u 3 rundi lige evrope sa 2 pobede 3:0 kao domacin i 2:0 kao gost ali nazalost u 4 kolu zreb dovodi Zvezdu u nezgodnu situaciju zvezda se pala sa juventusom i tada svi planovi padaju u vodu ali ipak Jovanovic kaze da ce pokusati svim snagama ako moze nesto da ucini ali nista od toga zvezda gubi obe utakmice i to kod kuce 3:0 i u goste 1:0 ali zato u Jelen Super Ligi igra fantasticno na kraju polu sezone je na prvom mestu sa prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan od 1 bod ima samo 1 izgubljenu utakmicu i to bas u derbiju izgubila je 1:0 i 3 neresena rezultata sve su ostale pobede najavljuju se dosta pojacanja ali dali ce zvezda imati para videcemo.......

 


 

malo cas sam pogresio i ovo sam odigrao jos pre nisam znao sad sam video ja sam mislio da sam na pocetku druge ali nema veze pricu cu nastaviti ili kasnije ili sutra....

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda je pokusala u zimskom prelaznom roku da dovede Nemanju Bilbiju,Dragana Cerana i Marcosa Tavaresa ali su sva trojica odbila jedini koji je dosao bio je Kal iz Metalca....Crvenu Zvezdu bez ostete napustio je Slavko Perovic i to je velika greska Jovanovica ali nista nije mogao pokusao je da produzi ugovor slavku on nije hteo stavio ga na transfer listu i na kraju je on otisao za dzabe.....prva utakmica koju ce Zvezda igrati jeste utakmica sa radom pred svojom publikom

 

http://img524.imageshack.us/img524/2085/kalmh.jpg

 

Posle duzeg trazenja za zadnjim veznim nadjen je ne tako dobar igrac Kal koji ce najverovatnije na pocetku biti na klupi-kako je rekao Jovanovic

Link to comment
Share on other sites

Posle duge i hladne zime pocinje prolecni deo Jelen super liga.Crvena Zvezda je u zimskom prelaznom roku dovela jednog igraca i takodje prodala jednog igraca dovela je Kal-a a prodala Bojana Djordjevica za 250k $.

 

Sledila je i prva utakmica u JSL protiv rada crvena zvezda nije igrala pripremne utakmice zbog toga kao sto je naveo trener crveno belih sto ekipa igra vec godinu ipo u istom sastavu i dosta je uigrana...Mec se je igrao po hladnom vremenu na Marakani crveno beli su igrali sa postavom 4-2-2-2 forsirali su napadacku i pass igru i bili odlicni na pocetku ali ipak u 42min bespotrebno savio pravi penal i Cotra sigurno smesta loptu u mrezu....Zvezda pocinje jos vise sa napadanjem pogadjali su i stative i precke ali nista nije htelo da udje u mrezu gostiju na poluvremenu ulaze Cadu i Jevtic a izlaze Vesovic i Trifunovic....Crvena zvezda u drugom poluvremenu pocinje jos vise da napada i na samom pocetku u 48 min prso istrcava kontra napad i postize gol sve je tad vec bilo gotovo za crveno bele zeleli su da makar odigraju nereseno ali posle 69 min kada je S.Djordjevic dobio crveni karton znalo se da i do toga nemoze doci napadala je zvezda i dalje ali nista se vise nije dogodilo,mec je bio produzen 3 min....Crvenoj Zvezdi ostaje da ceka kad ce kiksnuti partizan ili da pobedi u derbiju

 

 

Zbog povrede nije mogao da igra Dalibor Veselinovic

 

 

Igralo se po snegu

 

Rezultat nimalo povoljan za Crveno bele...

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan zanimljivo mec na pocetku prolecnog dela igral je Crvena Zvezda mec je odigran u Krusevcu protiv Napredka iz Krusevca.Krusevac je bio pun Delija ,Delije su u velikom broju dosle da bodre svoj klub

 

 

Crvena Zvezda je dobila mec koji je igran po veoma teskom vremenu i po snegu sa 1:0

 

 

 

Partizan je odigrao nereseno protiv Spartak ZV tako da su sada Crvena Zvezda i Partizan izjednaceni na tabeli ali partizan ima vecu gol razliku

 

 


 

ova slika delija jeste Delije Leskovac u Vlasotincu Posle prvog poluvremena prijateljske utakmice Vlasina:Crvena Zvezda......naravno i ja sam bio tu ali me nema na slici  :D

Link to comment
Share on other sites

Shots 3-12 protiv Napredka  :cast:

I samo mi kaži kako Partizan ima veću gol razliku.

Ti imaš +32 a oni +26.Plus si više golova i dao a i manje si primio od njig  quee

Izgleda opet bag neki... :bo:

Srećno u nastavku.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Shots 3-12 protiv Napredka  :cast:

I samo mi kaži kako Partizan ima veću gol razliku.

Ti imaš +32 a oni +26.Plus si više golova i dao a i manje si primio od njig  quee

Izgleda opet bag neki... :bo:

Srećno u nastavku.  :thumbup:

ma nema veze gotovi su do kraja......hvala

Link to comment
Share on other sites

Odigrana su jos dva meca i ostvarene su dve pobede i to protiv indjije i vojvodine ali i dalje crvena zvezda deli prvo mesto sa partizanom

 

Mec protiv indjije crveno beli su odigrali odlicno i pobedili sa 2:0 uz jedan promaseni penal.

 

 

Igrao se i derbi kola Vojvodina : Crvena Zvezda i tu su uspeli crveno beli da izvuku povoljan rezultat u prvom poluvremenu bilo je 3:0 za zvezdu a u drugom je i vojvodina uspela da posigne gol...

 

 

 

 

Darko Lazovic ne prestaje sa dobrim serijama igra fantasticno i trenutno je najbolji igrac Crveno Belih kako kaze trener Crvene Zvezde Jovanovic.....

 

 

Dalibor Veselinovic se oporavio od povrede i igrao na mecu protiv Vojvodine i odmah postigao gol i takodje je dominirao glavom tokom celog meca....

 

 

Najavljuje se novo pojacanje u crvenoj zvezdi ali rekli su da nece da otkriju pre nego sto to bude sigurno-sportal.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |