Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Putešestvije Po Evropi


milosizpisara™
 Share

Recommended Posts

F.C. Internazionale Milano

 

http://img208.imageshack.us/img208/3586/1135s.png

 

Stadion

 

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/460/v146089p0.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/thumb/f/f0/IMG_1735.jpg/325px-IMG_1735.jpg

 

Tim 2010/2011

 

http://inter.theoffside.com/files/2010/08/team.jpg

 

Dresovi 2010/2011

 

 

Uspesi

 

 

Nacionalne titule

 

Serie A :

Osvajači lige (18): 1909–10, 1919–20, 1929–30, 1937–38, 1939–40, 1952–53, 1953–54, 1962–63, 1964–65, 1965–66, 1970–71, 1979–80, 1988–89, 2005–06[28], 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2009–10

Drugo mesto (13): 1932–33, 1933–34, 1934–35, 1940–41, 1948–49, 1950–51, 1961–62, 1963–64, 1966–67, 1969–70, 1992–93, 2002–03

 

Coppa Italia:

Pobednici (6): 1938–39, 1977–78, 1981–82, 2004–05, 2005–06, 2009–10

Finalisti (6): 1958–59, 1964–65, 1976–77, 1999–00, 2006–07, 2007–08

 

Supercoppa Italiana:

Pobednici (5): 1989, 2005, 2006, 2008, 2010

Finalisti (3): 2000, 2007, 2009

 

Internacionalne titule

 

European Cup/Champions League:

Pobednici (3): 1963–64, 1964–65, 2009–10

Finalisti (2): 1966–67, 1971–72

 

UEFA Cup:

Winners (3): 1990–91, 1993–94, 1997–98

Runners-up (1): 1996–97

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Od kako je izašao novi fm nisam uspeo da povežem ukupno dve sezone u jednom sejvu.Ovim uvodom obavezao sam se na dugu karijeru što će verovatno uticati na to da se moj status o igranju FM-a promeni,jer mi nije u cilju da vas izneverim.Naravno,priču koju sam započeo ću da nastavim,ali usljed nedostatka ideja i inspiracije ja sam bio primoran da počnem svoju prvu karijeru u 2011. godini.UpDate očekujte čim završim polusezonu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sezona 2010/2011 : Transferi i Pripreme

 

Prvu sezonu u Interu započeo sam,po meni veoma dobro.Čim sam otpočeo igru uvideo sam da Inter ima jedan veoma dobar,kvalitetan i iskusan tim.U napadu su Milito koji se odlično pokazao na pripremama,i Eto,koji je po navici dobar.U veznom redu je bio mali problem.Na poziciji ofanzivnog veznog bio je Snajder,Desno krilo popunjavao je Pandev a levo krilo je bilo prazno.Da bi popunio to krilo doveo sam Juana Matu iz Valencie za 30 Miliona,naravno na rate.E,pošto nisam imao adekvatne zamene za krila,doveo sam mladog Dos Santosa iz Tottenhama na pozajmicu dok se ne nadje trajno rešenje.Na poziciji centralnog veznog imao sam Stankovića i Muntarija,a u zameni bio je Cambiasso.Naravno,i Zanetti je mogao tu da uleće.E sad odbrana.Tokom priprema svi su se sjajno pokazali,Čak i mladi Santon na poziciji desnog beka,zbog njega razmišljam da prodam Maicona Manchester Unitedu za 25 Miliona,ali videćemo.Na štoperskoj poziciji imam malo više ofanzivnog Lucia i stamenog Samuela.Levo je naravno Zanetti.Julio Cezar je standardno dobar,tako da ne razmišljam o golmanu još dve sezone najmanje.

 

Nova Pojačanja : Juan Manuel Mata i Giovani Dos Santos

 

Pripreme

 

Pripreme su prošle kao i isplanirano.Četiri prijateljske sa slabijim klubovima i jedna sa jačim klubom,tu ja volim da zovem generalna proba pred sezonu.Ta generalna proba trebala je biti protiv Šahtjora,utakmica je bila zakazana ali su skoro svi igrači obavljali internacionalne dužnosti pa je tu utakmicu pošteno izgubio drugi tim Intera.Ali pre četiri utakmice sam odigrao bez primljenog gola (jedan od ciljeva) i spremio prvotimce na generalnu probu protiv Francuskog Bordoa.Ta utakmica je pokazala dosta,neki su izgubili mesto u prvom timu a neki su nastavili da me iznenađuju.Sve u svemu,da nije bilo utakmice sa Šahtjorom pripreme bi prošle sjajno,ali ništa nije savršeno pa tako ni ovo.

Sleduje mi utakmica protiv Rome (Superkup Italije mislim) i protiv Atl.Madrida (Superkup Evrope) pa počinje i Liga Šampiona gde ću da jurim da odbranim prošlogodišnju titulu,i Serie A,gde ću da se borim sa velikom konkurencijom za prvo mesto.

 

Prvi deo priprema

 

Prvotimci protiv Bordoa

 

Inter - Bordeaux

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sezona 2010/2011 : Prva Polusezona

 

Ajmo reći da sam zadovoljan prvom polusezonom.Evo,prvo bih hteo da ukratko opišem delove terena,tj. ekipu kako je odigrala polusezonu.Pa da krenem od golmana.

Golman : Julio Cezar - Odlično je branio celo vreme,imao je problema sa šutevima iz daljine ali napade 1na1 je branio bez problema.Ocena 8.00

Zadnja linija : Zanetti - Lucio - Samuel - Santon,Svi su podjednako dobro odigrali samo što me neiskustvo Santona i česti kiksevi Samuela u odbrani doveli do ludila.Ocena 7.50

Centralni red : Stanković - Mountari,Srbin se borio i trudio,davao golove ali njegova sklonost kartonima i isključenjima terala me da ubacujem Cambiassa umesto njega već na poluvremenu.Mountari dobro odigrao polusezonu,sa mnogo asistencija popravio ocenu centralnom redu,7.80

Vezni red (Krila) : Mata - Sneijder - Dos Santos,Su najzaslužniji za Interovu trenutnu poziciju.Mata polako vraća uloženo,mada je promašio dosta zicera.Snaijder nosioc igre,prvi strelac ekipe.Dos Santos veliko iznenađenje,povredu Pandeva iskoristio sjajno,nadavao se golova i zaslužio da mu otkupim ugovor.Ocena 9.00

Napad : Milito (Eto),Razočarali potpuno.Milito izvlači prosek sa par golova,kako i Eto,ali jedan od ove dvojice bi trebao biti prvi strelac lige.Loše,6.00

 

Serie A

 

Što se tiče lige nisam potpuno zadovoljan.Sva sreća pa je polusezona,preko priprema ćemo mnogo raditi na završnici,jer je ona stvarno loša.Možda je to maler ili loša sreća ali stvarno imamo mnogo neiskorištenih prilika.Što se tiče većih utakmica,Izgubio sam od Milana 0-1,Napoli me porazio 1-2,Fiorentinu sam pobedio 4-2,takođe sam pobedio Romu minimalnim rezultatom,1-0.

Tabela je za sada obećavajuća,ali se još mora raditi.

 

Tabela

 

Utakmice i Strelci

 

Italian Super Cup

 

Prvi trofej u karijeri!Nakon dugih i mukotrpnih priprema,cela ekipa bila je odlično raspoložena pred izuzetno važan meč.Od samog početka smo kontrolisali igru,Roma je malo kad dolazila do prilike za šut..Velika pobeda koja će momcima podići moral.Presrećan sam.

 

F.C. Inter - AS Roma

 

Champions League

 

U Ligi Šampiona,koliko sam imao sreće toliko je i nisam imao.Prvo što se tiče grupe.Prolazna je,ali opasna.Tottenham i Benfica su opasni klubovi,a nije se šaliti ni sa Twenteom.Sve je loše krenulo odmah na početku.Poraz od Tottenhama,Nerešeno sa Benficom i konačno pobeda,protiv Twentea.U četvrtom kolu protiv Tottenhama sam i imao i nemao sreće.Baš na dan igranja utakmice celi prvi tim je bio sa reprezentacijom.Morao sam igrati sa drugim timom i omladincima pomešano.A pošto je i Tottenham imao isti problem samo sa manje igrača,igrajući odbrambeno izvukao sam nerešen rezultat.Naravno,sledeće dve utakmice sam pobedio i prošao kao drugoplasirani.Sve u svemu,moglo je mnogo bolje,ali smo prošli,što je najbitnije.

 

Grupa

 

Utakmice i Strelci

 

 

European Super Cup

 

Drugu priliku za osvajanje trofeja smo uprskali.Meč između pobednika Lige šampiona i pobednika Lige Evrope je bio izuzetno zanimljiv.Viđeno je dosta kartona,jedan crveni,viđena su četiri gola,produžetci,pa i penali.Odlično smo odigrali ceo meč,stvarali dosta prilika,dosta puta unosili loptu u njihov šesnesterac ali jednostavno,mreža Atletika se nije tresla više od dva puta.U ruletu penala Madriđani su imali više sreće,te podigli trofej.

 

Atl.Madrid - F.C. Inter

 

 

Club World Championship

 

Drugi trofej u sezoni je osvojen.Ne mogu reći da smo ga lako osvojili,jer nismo.Do finala smo došli pobedom u polufinalu protiv Južnokorejskog Pohanga od 3-1,i u velikom finalu dočekali Brazilski Internacional.Pobedili smo ih rezultatom 4-2,ali su i oni mogli dati barem još dva gola.Golove za nas postigli su Eto,Cambiasso i dva gola dao je povratnik u tim Thiago Motta.Veselje je pokvarila povreda kapitena Zanetti-a od 5 sedmica,ali sreća pa počinje pauza,vratiće se baš pred početak sezone.I opet sam presrećan.

 

F.C. Inter - Internacional

 

Transferi

 

Na početku sezone nas je napustio jedan od najvažnijih karika kluba.Maicon.Otišao je u Manchester City za negde oko 20 Miliona.Na njegovo mesto je došao wonderkid Santon,i solidno se pokazao.Na polusezoni nas je napustio jedan igrač koji nije ispunio očekivanja kluba i otišao u Chelsea za 13 Miliona.Reč je o Goranu Pandev.Na njegovo mesto je došao igrač kojeg lično gotivim,ima veoma dobre ocene,a ime mu je Santiago Cazorla i dolazi iz Villareala za 27 Miliona,na rate naravno.On i sve bolji Dos Santos će se boriti za mesto desnog krila.

Kao što ste gore mogli videti,imamo problem sa završnicom.Po tom pitanju sam rešio da kupim jednog dobrog napadača,a jednog da prodam.Otići će verovatno Eto,a u klub sigurno dolazi Edin Džeko za 27 Miliona,takođe na rate.

 

Nova Pojačanja : Santiago Cazorla i Edin Džeko

[hs width=300 height=300]http://img510.imageshack.us/img510/1558/santiagocazorlaprofilea.png[/hs][hs width=300 height=300]http://img534.imageshack.us/img534/4425/edindzekoprofileattribu.png[/hs]

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sledeći UpDate stiže po završetku sezone,a vas bih zamolio da ukoliko vam se sviđa karijera i ukoliko je pratite,da ne komentarišete ništa do kraja sezone,nego samo stavljajte pohvale.Želim da isprobam jedan novi način pisanja,i bio bi zahvalan kada bi ga Vi poštovali.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sezona 2010/2011 : Kraj Prve Sezone

 

Odlično!Kako smo igrali na polusezoni ovakva završnica se mogla videti sam u snovima.Ne želim da radim ono poređenje kao u prošlom postu,jer su svi igrači bili idealni,ali baš svi.Cezar nedodirljiv,odbrana vodjena Luciom koji je davao golove kao lud još bolja,vezni red sa Stankovićem,Cambiassom,Matom i Cazorlom su bili idealni samo što im je falio Sneijder koji se na početku polusezone povredio,i vratio se tek na kraju.Napad,odličan kakav je bio.Džeko vratio svaku paru koja je uložena u njega,postigao 8 golova i 6 asistencija,Etoo takođe bio dobar kada je dobijao šansu,Milito prvi strelac kluba i drugi strelac lige,odmah iza Ibrahimovića.Hteo sam da vam ne kažem to u ovom delu,da se iznenadite kad vidite dole,ali eto,osvojio sam triplu krunu,tj. ostavio sam sve trofeje na Meaci u prvoj sezoni.

 

Serie A

 

Sa čak 16 bodova razlike od drugoplasiranog Palerma,davno pre zadnjeg kola osigurao sam titulu.Igrači su ostavljali srce na terenu,i osvojili titulu sa dostojanstvom,tj. sa samo jednim porazom u drugoj polusezoni protiv Udinezea.Nemam komentara,ovako nešto uraditi u proj sezoni stvarno nije lako.

 

Tabela

 

Utakmice i Strelci

 

Italian Cup

 

I kup je ostao na Meaci.Ovde su mi većinom igrali rezervisti poput Coutinha,Dos Santosa i dr. ali u finalu je bio prvi tim.Pobedili smo Sampdoriu koja se grčevito borila,ali Inter je nepobediv ove sezone.

 

F.C. Inter 4 - 2 Napoli (1/2)

 

Italian Cup Finale 2011

F.C. Internacionale - F.C. Sampdoria

 

Champions League

 

Nakon što sam jedva prošao grupnu fazu Lige Šampiona,Sreća u daljem žrebanju nije bila na našoj strani.Prvo što nas je iznenadilo je povreda tada prvog strelca LŠ Sneijdera,a onda je usledio blagi šok,koji smo prešli ko iz šale.Neočekivano ali ostvarivo.Sneijder se vratio u drugoj utakmici protiv Manchestera i asistirao odlučujući gol.

 

F.C. Inter 2 - 2 F.C. Barcelona (1/8)

 

F.C. Inter 3 - 2 F.C. Real Madrid (1/4)

 

F.C. Inter 3 - 2 F.C. Manchester United (1/2)

 

Champions League Finale 2011

F.C. Internacionale - F.C. Tottenham Hotspur

 

Utakmice i Strelci

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

To bi bilo to za prvu sezonu,Slobodno komentarišite jer je kraj,a sledeći UpDate ide čim odradim pripreme i transfere za drugu sezonu.Do tad 

BOKICIC

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke za trojnu krunu. Tim, koji izbaci Barcu, Real i Man Utd, jednostavno mora, da osvoji LŠ.  :cast:  :respekt: A dominacija u prvenstvu stvarno je neverovatna. Trebaš pod hitno promeniti nick u Mourinhoizpisara!  :great:
Link to comment
Share on other sites

Sezona 2011/2012 : Transferi i Pripreme

 

Nakon što smo osvojili sve što se moglo osvojiti u protekloj sezoni,igrači su otišli na mesečni odmor.Ja nisam,jer smo uprava i ja imali pune ruke posla.Trebalo je pokrpiti nekoliko mesta u ekipi,pa da počnemo od nazad.Cezara nisam hteo da diram,čovek je u cvetu mladosti,s njim na golu još dve sezone najmanje.Na poziciji štopera je bilo dosta igrača ali ne dovoljno dobrih.Lucio je stena odbane,Samuel se tu nešto vukao,a Chivu je po potrebi ulazio u igru.Iz ekipe sam izbacio Chivua,Samuela stavio u zamenu a u prvi tim doveo Srbina Nemanju Vidić.Stigao je iz Manchestera za 60 miliona.Isprva sam mislio da neće hteti doći,ali je bez razmišljanja prihvatio ugovor šampiona evrope.Na bekovskim pozicijama smo takodje imali sitan problem.Iako je odlazak Maicona mladi Wunderkid Santon odlično iskoristio,druga strana beka nije bila najbolja.Naime,Zanetti je sve stariji i sve se češće umara,te sam na njegovu poziciju doveo mladog Portugalca Coentraoa za 27 miliona iz Marseilea.Centralni red je bio solidan,Stanković je bio standardan a Muntari i Cambiasso su se rotirali.E,nisam hteo da mi se to dešava (to rotiranje),pa sam Muntaria izbacio iz ekipe,Cambiassa stavio u zamenu a Stanković je igrao sa Marekom Hamsikom u sredini koji je doveden iz Napolia za 30 miliona.U veznom redu je sve bilo idealno,po levoj strani Mata je dominirao,u sredini Snaijder po običaju,po desnoj strani Cazorla sve bolji.Samo što je Cazorla sklon učestalim povredama,te sam bio prisiljen da dovedem hitnu zamenu za njega,Alexisa Sancheza iz Udinesea za 11 miliona.Pribojavao sam se Sneijderovoj povredi te sam doveo mladog Barcinog talenta Thiaga na free,da bude u zameni.O napadu niko ništa ne sme da kaže loše jer nisu ni zaslužili.Džeko perfektan,Milito kad dobije šansu iskoristi je,Eto isto tako.Samo što me muči kod Eta je njegova plata,najplaćeniji je igrač ekipe a skoro i ne igra.Doveo sam jednog napadača za kup utakmice dok ne pridobije iskustvo.Radi se o 16-ogodišnjem Argentinskom regenu.Inter je u ovom transfer roku bio itekako aktivan,potrošivši čak 131 milion,naravno na rate.Daću sve od sebe da se to i isplati.

 

Nova Pojačanja :  Nemanja Vidić,Fabio Coentrao,Marek Hamsik,Alexis Sanchez,Thiago i Nencioni

 

Pripreme

 

Pripreme su odlično prošle.Sve se odigralo po planu,uvideo sam ko zaslužuje status prvotimca a ko ne.Kao po navici,zakazao sam tri prijateljske za iživljavanje i jednu generalnu probu.Na prve tri utakmice najviše se pokazao Džeko,dao je devet golova i mislim tri asistencije.U jednom je meču dobio čistu desetku kao ocenu igrača na kraju meča.Prvim delom priprema sam prezadovoljan.Ovaj drugi,kratki deo,koji sadrži jednu generalnu probu pred sezonu takođe je dobro prošao.Mnogo sam razmišljao o protivniku,lomilo se između Engleske lige i Ruskog Premiera,ali je odluka pala na Turski Fenerbahce.Imaju sasvim solidan tim,nešto tako izgledaju ekipe u Seriji A,pa sam se odlučio za njih.Od početka smo pokazali da smo jedva dočekali generalnu probu i početak sezone,i lagano pobedili i ovaj meč.

 

Prvi deo priprema

 

Inter - Fenerbahce

 

Prvi tim za drugu sezonu

 

Znaimljivosti

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sledeći UpDate na polusezoni,molim vas ne komentarišite,lupajte tenksove :)

Link to comment
Share on other sites

Sezona 2011/2012 : Promena Sredine Nakon Priprema

 

 

Eto,nakon jedne kompletne sezone u Italiji,tačnije u Interu,odlučih se da malo promenim sredinu.Odradio sam pripreme sa Interom i maksimalno pripremio tim za predstojeću sezonu,te ustupio mestu mom nasledniku.Sledeći klub sa kojim ću ići na novu triplu krunu jeste Tottenham Hotspur,tim koji sam već nekoliko puta pobeđivao dok sam bio na kormilu Intera.Nakon što sam odradio pripreme u Interu,dao sam neočekivani otkaz i počeo potragu za novim poslom.Verovali ili ne,Tottenham mi je stigao u pet do 12,kao da su znali da njih čekam.Ponudio sam se Brazilskom Internacionalu,Nemačkom Hoffenhaimu,Sunderlandu i drugima..Svi su mi ponudili ugovor,ali samo sam išao na delay,čekao sam ovu ponudu,ponudu pevaca.Dali su mi nešto manju platu nego što sam imao,samo 33.000e,ali sam zadovoljan,jer im je bilo teško otpustiti dugogodišnjeg trenera Redknappa.

Došavši u klub zatekao sam očajno stanje.Prvo da krenem od stručnog štaba,kojeg pola nije bilo,svi su otišlo za Redknappom.Doveo sam pristojnog asistenta i jednog fitnes trenera.Mislim da ćemo biti sasvim solidna ekipa.

Što se tiče igrača,pa i nije neki tim.Bilo je dosta povreda,između kojih je i ona povreda Balea od 5 sedmica,i povreda Van der Vaarta od 2 meseca i da ne nabrajam dalje.Bilo je nekih novih igrača,vrednih zapažanja,kao što su Ivan Obradović,Eren Derdiyok,Ruud van Nisterooy,Stewart Downing,Liam Ridgewell i drugi,ali opet,povrede su bile mali problem.Odlučio sam se da igram istu taktiku kao i u Interu,4-2-3-1,jer verujem da će ta taktika popraviti trenutno stanje na tabeli,koje je o-čaj-no.U ligi šampiona Tottenham dominira i tu ću se potruditi da dođem ako ne do finala onda barem do polufinala.

 

Novi Članovi Stručnog Štaba

 

 

Ovakav Sam Tim Zatekao

 

Kao što sam već rekao,tim je bio solidan ali mučile su nas povrede.U Premier Ligi Redknapp je nešto usrao pa sam morao hitno da reagujem.Dole imate ss mog debija na klupi Tottenhama,pa se uverite kako sam dobro debitovao.

U ligi Šampiona Harry je obaljvao solidan posao,prošao je u grupu,prva dva kola pobedio a meni,seronja jedan,prepustio najtežeg rivala u trećem kolu.Evo kako izgleda sve to na slikama.

 

Liga šampiona

Premier Liga

Prvih dvaespet-šest,ne znam ni ja

Prvih 11,dok se ne vrate povređeni

Fixtures Očajnog Tottenhama

Debi Na Klupi Tottenhama

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

To bi bilo to,kad odigram polusezonu stiže update,tako da no comment pravilo važi i dalje.Pozz  BOKICIC

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Sezona 2010/2011 : Kraj Druge Sezone

 

Pa,kakva je situacija bila kada sam dolazio,slobodno mogu reći da sam čudotvorac.Osvojivši dva trofeja od mogućih četir,postao sam apsolutni fan Tottenhamovih navijača.Spasio sam ih sramotnog 13. mesta i osigurao Ligu Šampiona za sledeću sezonu,pokorio Ligu Evrope i svoj bivši klub,osvojio Liga Kup,doveo fenomenalne igrače koji se itekako isplaćuju..Jednostavno nemam reči,postavio sam slike,uživajte.

 

Transferi (Polusezona,za sledeću sezonu)

 

Na polusezoni doveo sam četiri igrača,tri centralna vezna i jednog napadača.U sredini mi je bila rupa,a ni zamenu nisam imao.Rupa je nastala odlaskom Toma Huddlestonea i Wilsona Palacios,stoga sam morao dovesti dva-tri pojačanja na toj poziciji.Prvi je došao Milan Badelj,koji je u to vree igrao u CSKA iz Moskve.Bio je standardan kod njih pa sam izdvojio 22 miliona za njega.Pokazao se kao odlično pojačanje,odigrao kako je traženo od njega.Bravo Ja,Bravo Badelj.Drugo pojačanje je Sami Khedira,koji se nije uspeo nametnuti sadašnjem treneru Reala Benitezu,te je stavljen na transfer listu.Kupio sam ga za 4 miliona,i na kraju se ispostavilo da on vredi barem tri puta više.I još jedan MC bio je Javi Garcia iz Benfike,došao da bude Backup,za 1.3 miliona.

Napad sam pojačao Kevinom Gameirom iz Francuske,došao je za ogromnih 7.5 miliona,nije se najbolje pokazao.I to je to,oni su igrali i igraće i dalje,a za moju treću profesionalnu sezonu doveo sam tri ogroma pojačanja za verovali ili ne 0e!

Da zameni Gomesa na golu,dolazi mi Maarten Stekelenburg.Mlad,visok,stamen..Samo reči hvale.Kako bi poojačao konkurenciju u veznom redu,a i očeekuje se odlazak Van der Vaarta pa sam tražio zamenu,koju sam našao u Hatemu Ben Arfi iz Marseja.Odličan,a 0e.I zadnje pojačanje je Javier Saviola iz Benfike,takodje 0e,došao da stvara gužvu u napadu,jer su otišli Crouch,Keane,Defoe.

 

 

Premier League

 

Ovde sam se malo bojao ali dobro smo prošli.Redknapp mi je ostavio sranje,13. poziciju u desetom kolu.Iščupao sam tim iz donjeg dela tabele,pobeđivao Chelsea,Liverpool,Arsenal i druge,i na kraju završio na četvrtom mestu,sa tri boda manje od trećeplasiranog Sitija.I da,obratite pažnju na Chelsea kad budete gledali slike.

 

Tabela

 

Utakmice i Strelci

 

Fa Cup

 

Ovo neću ni da komentarišem,uopšte nisam nezadovoljan,igrao mi rezervni tim sve utakmice,tako da poraz od Arsenala u petom kolu nije sramota.

 

Tottenham  -  Arsenal (5th Round)

 

Premier League Cup

 

Prvi trofej koji sam osvojio kao trener Tottenhama.Sve do utakmice sa Čelzijem u finalu,igrao je pola rezevni pola prvi tim.Ja naravno,zadovoljan.

 

F.C. Tottenham Hotspur 1-1 F.C. Chelsea

 

Europe League

 

Nećete mi verovati kad vam kažem da sam celo vreme mislio da igram Ligu Šampiona!Tako lako sam prošao grupu,šest od šest utakmica,bez ikakvih problema.

Dalje su me čekali Schalke,bivši klub Inter,Feyenoord,Atl.Madrid i na kraju veliko finale,Tottenham - Malaga.

Sve ove utakmice su mi oduzele 10 godina života,u svakoj sam bio na ivici poraza,ali sam nekako uspevao da se vratim.Da ne duljim,pogledajte slike.

 

Grupa

 

F.C. Tottenham -  F.C. Schalke (1/8)

 

F.C. Tottenham -  F.C. Inter (1/4)

 

F.C. Tottenham -  F.C. Atl.Madrid (1/2)

 

Europe League Finale 2012

F.C. Malaga - F.C. Tottenham Hotspur

 

Utakmice i Strelci

 

Najbolji pojedinac

 

Šta mislite,da ih kupim?

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

To je to,kraj sezone je pa slobodno recite šta mislite.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |