Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

At. Madrid


luka2808
 Share

Recommended Posts

Dragi ljudi, trebam malu pomoc, pa tko ima volje, i tko zna neke interesantne informacije, mozda iz iskustva vec, da mi kazete neke zanimljive informacije vezane uz koja formacija najbolje pali kod njih, ja preferiram 442 ili 442 diamond, ali cekam i vase prijedloge! :) i stvari vezane uz neke bitnije igrace, npr. kako postaviti Aguera, Camacha, i takve stvari :) Inace volim sam otkrivati te stvarcice, ali sad me bas zanimaju vasi prijedlozi. unaprijed hvala!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih sa njima igrao 4-4-2 sa klasicnim krilima (mr i ml). Mozda im treba jedan kvalitetan stoper i jedan mc sa malo vise izrazenim napadackim sposobnostima. U napadu imaju sve same ubice. Aguero bi trebao da bude poacher zbog brzine a Forlan da mu bude podrska, tj. da stane na loptu i odluci sta ce, dali da je prosledi nekom ili da sam zavrsi akciju. Kamaca treba forsirati jer se razvija u bruka dobrog igraca. Mislim da bi i Rejesa trebalo forsirati po levom krilu posto ima i solidnu brzinu i lepe ocene za tehniku i mogao bi da bude jedan od boljih asistenata.

To je nesto ukratko. Po meni je najvaznije dobro podesiti PI. Ukoliko to odradis dobro i podesis OI pred pocetak meca zavrsio si 60% posla i posle samo po potrebi korigujes igru uz pomoc touchline instruction.

Ako ti treba taktika za njih ti javi i napravicu.

Link to comment
Share on other sites

stvarno puno hvala, za DR-a u uzeti Ansaldija, Cleber Santanu sam stavio na transfer listu jer imam 3 non-EU igraca, a on je medju njima.. Assuncaoa cu ostaviti, i naravno Aguera :D da li mozda neko zna hoce li Aguero i Assuncao ubrzo dobiti spanjolsko drzavljanstvo jer obojica vec imaju odradjene dane, samo "wait-aju paperwork"? :)
Link to comment
Share on other sites

U zimskom prijelaznom roku cu definitivno dovesti jednog stopera (DC) jer mi je neophodan, i ciljam na neke mlade igrace, dobio sam budzet od 45 mill, ali naravno ne zelim potrositi sve pare, isao bih maximalno do nekih 20 mill u nekom extremnom slucaju, ja sam vec bacio oko na Kjaera i Sakha, dali tko zna za koliko se Sakho moze dovesti, a i slusam prijedloge za neke druge stopere :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |