Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[TAKTIKA]LLM


bojan95
 Share

Recommended Posts

Taktika za LLM

 

http://www.vesti-online.com/data/images/2010-10-18/102069_bp101801s_f.jpg?ver=1287404332

 

 

Predstavicu vam jednu,veoma uspesnu,taktiku.Ova taktika je predvidjena za nizeligase(nisam probao sa jacim klubovima).Upotrebio sam je sa Svedskim cetvrtoligasem VMA IK,sa Engleskim sestoligasem Gloucesterom i Srpskim treceligasem Sumadijom iz Arandjelovca.Za sva tri kluba,predvidjali su poslenje mesto u ligi,a sa ovom taktikom sam uspeo da ih dovedem do borbe za promociju.

 

 

Formacija

 

 

Igra se zasniva na jednostavnoj tranziciji lopte prema napred.U organizaciji igre,stoperi nemaju veliku ulogu,kao ni MCR,njih glavni zadatak je da zaustave protivnika.Bekovi ce se ponasati u skladu sa situacijom.MCL ima malo vecu ulogu,on treba da poseduje i tehnicke i fizicke dobre predispozicije.Znaci pomaze u odbrani i oragnizuje napad,uz krila on je najvazniji deo ekipe.Krila moraju da budu brza,kako bi probijali po strani i da imaju dobar centarsut.I u napadu imamo jednog (STCL) koji je zaduzen za realizaciju sansi i jedan koji je zaduzen da mu pripremi sasnu(STCR).

Svakako najvaznija je fizicka sprema igraca,jer LLM ne zahteva neke tehnicare.

 


 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kad god pomislim na LLM pomislim i na tebe :D isprobacu veceras ;)

 

Sta da radim,kad obozavam LLM :D.

 

Fino, moracu i ja isprobati  :)  Usput, Bojane imas neki predlog za LLM? Mislim, koji klub da uzmem  :D

 

Iz koje drzave!?!?!?

 

 

Jedan savet za sve koji igraju LLM,nemojte nikada na pocetku sezone,da obecavate promociji ili nesto slicno,uvek obecajte opstanak.Znam iz iskustva,da kad obecam promociju uvek budem pri dnu,a da kad obecam opstanak budem pri vrhu.Govorim o klubovima kojima je media prediction pri dnu tabele.

Link to comment
Share on other sites

I ja koristim ovu taktiku, veoma uspješna, sa Karlskronom sam prve sezone osigurao promociju iz Division 2 SG u First Division A i u kojoj trenutno, nakon 17 utakmica zauzimam 2. mjesto.
Link to comment
Share on other sites

I ja koristim ovu taktiku, veoma uspješna, sa Karlskronom sam prve sezone osigurao promociju iz Division 2 SG u First Division A i u kojoj trenutno, nakon 17 utakmica zauzimam 2. mjesto.

 

Kad pre si zavrsio sezonu??? :kee::D.

Drago mi je,sto koristis moju taktiku. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |