Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zelje


markinho
 Share

Recommended Posts

Planiram da se zadrzim,jer imate dobre teme.Stoga sam zainteresovan.Radio sam mnoge db za svoju dusu.Uglavnom budzio nase klubove,igrao se sa Zvezdom,radio nasu ligu u fazonu SBBKBB(da nije bilo sankcija,pa da imamo jacu ligu sa bogatijim i uspesnijim klubovima koji ne prodaju talente sa 17-18 godina - Jovetic,Ljajic,Nastasic... u PFC; Djuricic,Cosic...u Zvezdi isl.).E sad nisam neki expert za editor i radim samo u osnovnom editoru igre.FMRTE sam koristio ranije,sada ne mogu jer mi trazi doniranje,a nemam mogusnost za paypal,jer ne podrzava Srbijau,mada imam internet karticu,ali slepci nemaju te opcije.

Znam da se snadjem,da radim npr. nacionalna pravila ili pravila lige,da editujem i kreiram igrace i klubove,osoblje,sa sve istorijama i sl.E sad ako je to dovoljno onda OK,pomoci cu koliko mogu.Samo da se zna da nikada nisam nigde postavljao svoje db.Radio sam ih iskljucivo za sebe.Ako mi kazes sta bi se od mene ocekivalo mogao bih da se zainteresujem.Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otprilike to sto si za sebe radio. Nema velikd logike, otidji u Nove lige i Dodaci za FM i vidi sta smo tamo radili. Evo, probni rad neka ti bude da uradis rusku ligu bez pravila za strance.

Link to comment
Share on other sites

Kada ga zavrsis, pazi na pravila lige, zatvori xml ili dbc fajl, tj sacuvaj, i uploaduj na neki host, predlazem mediafire. Onda postavi link u Zahtjevi za db da ga Pecaaa moze skinuti.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam uradio pravila da sve ekipe Premier lige mogu imati neogranicen broj stranaca i igraca van EU.E sad ja sam ucitao nation rules za Rusiju i rusku premijer ligu,ali nista sem ovih pravila nisam menjao.Da li je potrebno da uradim i ostala tipa pocetak i kraj sezone,transfer rokovi,broj igraca ispod odredjenog broja godina u postaviu i sl, ili je to vec ucitano iz orginalne lige??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |