Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zelje


markinho
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MOLIM TE OBJASNI MI KAKO DA OKACIM SLIKU,IGRAM MENADZER PREKO 10 GODINA ALI SAM ZA NET-TUTA!

RADO CU UBACITI RAZNE SLIKE JER ME LIGA ODUSEVILA,NPR:SVI SU JUGOSLOVENI,ZAJEDNICKA REPREZENTACIJA,REJTING KLUBOVA MALO POVECAN,FINANSIJE...NAJVAZNIJE JE DA LIGA NE PUCA NAKON PAR SEZONA(iso sam na odmor i uvijerio se a i mladi novi igraci prate pod nacionalnost tako da vardar ima nove makedonce a maribor janeze)!IGRAM BEZ PATCH-A TJ 10.0.0 ILI DEAFULT.

MA SMARA ME DA UPALIM MOZAK U VEZI NETA TAKO DA SAM TEK JUCE SHVATIO KAKO POSTAVITI POST UOPSTE!!!ZIV BIO!

Link to comment
Share on other sites

HVALA BRACO ALI SINOC MI JE DRUG POSLAO LINK SA JUGOSLOVENSKOM LIGOM I EVO KRECEM LAGANO SA PARTIZANOM...

http://www.filefront.com/15305205/prva-liga-jugoslavije.xml/ ;)

Ova liga je predobro uradjena, ima ukupno pet liga a napredak je u prvoj i imam budzet 900k a kao srpska liga imam 250k a media predictio mi je 11th ima i kup samo nema rezervni timovi ali imka u19 i reprezentacija jugoslavije a svi fudbaleri smesteni su u grupu srbije koja se zove Yugoslavia ali je srpska zastava...

Link to comment
Share on other sites

drugar  :) jel moze jedna ovakva liga, ako imas te informacije (10.0.0):

da na primer u ligama bivse juge ili koje sve mozes sa ovih prostora pa u njih da vratis sve najvece igrace koji su nekada igrali.

 

konkretan primer: crvena zvezda - deki stankovic, nemanja vidic, vlada stojkovic, mare pantelic..., partizan - sasa ilic, zvone vukic, zoran tosic, lola smiljanic, igor duljaj, ivica iliev i tako u svim klubovima.

 

naravno, reputacija drzava, liga i sve to se povecava, bbudzeti

 

mislim da je ideja dobra, samo ne znam sta bi radio sa igracima koji su sada tu

 

ovo je predlog, pa ti vidi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |