Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prvi menadzer koji ste igrali?


Pedja26
 Share

U kojem menadzeru ste do sada ostvarili najvece uspehe?  

20 members have voted

  1. 1. U kojem menadzeru ste do sada ostvarili najvece uspehe?

    • Fm 2007
      3
    • Fm 2008
      3
    • Fm 2009
      2
    • Fm 2010
      3
    • Fm 2011
      0
    • Nijedan od pomenutih
      9


Recommended Posts

Dakle,prvi menadzer koji ste igrali?

 

  Evo ja da pocnem.Secam se da sam prvi put igrao menadzer na soniju kada sam imao 7 godina.Ne znam kako se zove ali cini mi se da je bio iz '98. godine.

Vodio sam Inter do sezone 2006/2007.Od tad ne prestajem da ga igram!  :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
Ja sam prvo poceo sa nekim managerom, ne znam kako se zove...Uglavnom svaka akcija predstavljena u slikama...I tako imas neke ne realne akcije , prvo golman ispuca loptu, pa slika kako neki igrac dodaje po zemlji, pa slika kako napadac radi makazice itd...Sa strane si mogao da stavljas kao da li ces da sedis, ili da stojis, ili da se deres bla bla...To je bilo pre CM manager 03/04, a onda mi je brat doneo CM 03/04 i rekao ovo je manager ! xD Sa tim sam poceo, i igrao svaki do FM 11 koji ne mogu da pokrenem....Najbolji su CM 03/04 i FM 2008.
Link to comment
Share on other sites

Poceo na soniju sa nekom verzijom 2001 ali nesto malo potom prvi ozbiljniji je bio CM 2005 isto na soniju igrao sam ga par sezona i onda pocinje prvo u isto vreme fifa menager 2009 i FM 2009 (koji nisam bas razumeo) potom ga shvatam i prelazim samo na FM ::love::
Link to comment
Share on other sites

Jel igrao neko od vas možda Total Club manager? Prvi se pojavio valjda 2002 godine.

 

Ja sam igrao 2003. To je valjda prethodnik FIFA manageru. Bratić mi je reko da dovedem Beckhama i Nedveda u Real i haro sam svijetom, njemu je u 2. sezoni Raul vrijedio 400M€.

Najjače mi je bilo kad sam zaboravio stavit 11. igrača u igru, pa sam u 2. minuti moro radit "zamjenu".  :shame:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |