Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Da li igrate FM 2008?


Ruf™
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...

Evo ja danas poceo fm08 sa Unitedom. Auuu, kakav tim imamo. Samo mi je zao sto su Rafael i Fabio ocajni. Giggs je fantastican, Ronaldo masina, Nani je najbolji wonderkid na igri. Gledao sam malo Arsenal, i kada vidim kakvi su Fabianski, Djurou i Gibbs dodje mi da placem. Ali definitivno najbolji igrac je Dani Alves, jos uvijek u Sevilli i traze za njega 35 miliona. Da ga dovedem jer mi treba RB ?

Link to comment
Share on other sites

10 miliona i jedan i drugi. A u centru ganjam Fellainia. Njega, i onog argentinca, uvijek zaboravim kako se zove. Odlican na BWM i na A-manu... ima 18-19 godina i igra u Hoffenhaimu ( igra ili igrao).

Link to comment
Share on other sites

Dolazi Rafinja za 13 milki :D

Doveden je Fellaini za 4 i Cabaye za 7 milki.

Pokusavam dovestni nekog engleza Hearnes iz Derbya. Al traze 22 miliona. Mnogo.

Pogodite koga sam prvog prodao ? xD

Slomio mi Chelsea Kristinu na mjesec dana, al' sam ih opet derno na penale 5-3, a pucalo je 10 igraca facepalm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav svima,

 

Nadjoh slucajno neki dan u "smecu" FM08 i nakon par godina apstinencije instaliram ga i evo me opet navucen...pa reko da vidim ima li iko ziv da igra jos ovu verziju ili su svi u 3d otisli? Nisam znao gdje da pocnem a posto jedino jos u Aziji nisam igrao na ovoj verziji, pokrenuo sam sve azijske lige, poceo nezaposlen, prijavio se na sve poslove i evo Workable(?) mi se prvi javio...vidjecu kako cer ici. Samo jedno pitanje, posto me dugo nije bilo ne znam da li je bilo nekih novih zakrpa poslije ove 8.0.2 koju ja imam ili?

 

 

 

P.S. drull, predobar ti je ovaj sejv. :thumbup: Kakva je dvanaestka za LLM?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Nadjoh slucajno neki dan u "smecu" FM08 i nakon par godina apstinencije instaliram ga i evo me opet navucen...pa reko da vidim ima li iko ziv da igra jos ovu verziju ili su svi u 3d otisli? Nisam znao gdje da pocnem a posto jedino jos u Aziji nisam igrao na ovoj verziji, pokrenuo sam sve azijske lige, poceo nezaposlen, prijavio se na sve poslove i evo Workable(?) mi se prvi javio...vidjecu kako cer ici. Samo jedno pitanje, posto me dugo nije bilo ne znam da li je bilo nekih novih zakrpa poslije ove 8.0.2 koju ja imam ili?

 

 

 

P.S. drull, predobar ti je ovaj sejv. :thumbup: Kakva je dvanaestka za LLM?

 

Ljudi rokaju LLM na 12-ici i dobre su impresije, barem koliko vidim po postovima. Meni osobno 12 nikako ne sjeda i vraćam se na 08.

 

Evo ti update za ovu sezonu. Zove se karma update i dobro je napravljen, ne znam samo, al mislim da se trebaš registrirat da moš skinut. Ja osobno pošto igram LLM ne koristim to jer dok se iskoprcam u jače lige aktualni igrači su već u mirovini. :D

 

Ovdje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |