Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

U inat svima


markinho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozz  momci evo da vam se javiumm..nisam nastavljao pricu iz razloga sto sam bio u bolnici.,..nije mi bilo nesto dobro pa me ostavili na isp[itivanje..uskoro cu nastaviti pricu..

izvinjavam se svim citaocima..

Jebeš zdravlje, trebao si da nastaviš priču  .!.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Братья русские называют

 

http://www.footballpictures.net/data/media/421/cska_moscow_logo.png

 

Ustaj srce podne je,a ti jos uvek lezis.Hajde kupila sam ti oglase da trazis posao-probudio me je nezni Marijin glas.Evo evo ustajem-odgovorih ja.Proslo je vec mesec dana od kako sam  u vezi sa Marijom.Posao jos uvek nisam nasao ona me izdrzava,ne znam sta  bih bez nje.Jeste da me je sramota sto me ona izdrzava,ali sta je tu je nadam se da cu ja nju izdrzavati jednog dana.Po ceo dan samo sedim ispred televizora i citam poslovne oglase.Tako je bilo i ovog popodneva.Sedeo sam ispred tv-a gledao sam prijateljsku utakmicu Partizana i Maribora i citao oglase ne bi li nasao neki posao.U tom trenutku zazvonio mi je

telefon.Pomislio sam da je Marija ko bi me inace drugi zvao.Pogledao sam,ali to nije bila Marija,bio je neki nepoznat broj.Odlucio sam da se javim.Javio sam se,a na telefonu je bio Evgeny Giner predsednik CSKA Moskve.Iznenadio me je njegov poziv.Nije mi bio poznanik,a kamoli prijatelj.Predstavio mi se i rekao da zeli da me vidi danas u hotelu Hajat.Nesto je poslovno u bg,pa  bi zeleo da obave jedan razgovor samnom.Rekao sam mu da cu biti u Hajatu u 17:00.Kad sa m  zavrsio razgovor zapitao sam se sto bi mene on zvao.Mozda neki savet za kupovinu pojedinih igraca partizana ili nekog srpskog kluba,posto ja pratim nasu ligu i tacno znam kapacitete svakog igraca.bilo je 16:15.Spremio sam se i  krenuo.Malo sam bio poranio pa sam ga sacekao.Dok sam narucivao pice za mene on je sisao iz svoje sobe.Pozdravili smo se ,onda je on seo naspram mene i poceo da prica:Ja se izvinjavam g.Milosevicu,ali ja nemam mnogo  vremena,pa cu zato biti kratak i jasan.Naime  mi smo pre dva dana ostali bez trenera sezona samo sto nije pocela,a mi nemamo trenera.Morali smo d anadjemo hitno resenje.Dobili smo preporuku od strane g.Djurica koji je inace moj dobar prijatelj.Rekao nam je za  vase kvalitete i mi bismo zeleli d anam vi budete trener.Za pocetak bismo potpisali jednogodisnji ugovor.Vi biste primali 4.000 evra mesecno.Nadam se da vam je to dovoljno.Sad bih vas molio da mi kratko i jasno odgovorite sa da ili ne posto ja nemam mnogo vremena. Da,da narvno polaskan sam vasom ponudom.Ok,onda.Ja sad moram da idem vi ostanite i dovrsite pice na moj racun.docicete sutra u hotel Hajat u 12:00 i idemo mojim privatnim avionom za moskvu.Drago mi je sto ste postali nas novi trener nadam se duugoj i uspesnoj saradnji.Onda je on otisao,a ja sam ostao zabezeknut sa martinijem u ruci.Kad sam dobio poziv nisam ni sanjao da me zove da bih postao trener CSKA,a jos vise me je sokiralo to sto me je preporucio Djuric koji mi je pre samo mesec dana bukvalno pljunuo u lice.Jedva sam cekao da odem kuci i ispricam Mariji.Popio sam Martini i odvezao se taksijem kuci.Dosao sam kuci,a Marija je spremala rucak.Rekao sam joj da ne sprema rucak i da je ja vodim an jedan rucak u restoranu.(ako se pitate odakle mi ova,sacuvao sam nesto od poslednje plate)Ona je bila sokirana,upitala me je dali sam nasao posao?Rekao sam joj da jesam i to kakav posao,posao menadzera  CSKA iz moskve.Rekao sam joj jos da me nista ne pita jer ni sam neznam kako sam dobio posao.Samo sam joj rekao da sutra u 12:00 putujem za moskvu,i da bi zeleo da i ona podje samnom.Ona je pristala,ja sam bio odusevljen.Poljubio sam je i rekao joj da se spremi i da idemo na veceru.Na veceri smo bili do 12 sati,a onda smo dosli kuci legli u krevet i....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |