Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

One career by Target Man


Target Man
 Share

Kakav je početak karijere?  

46 members have voted

  1. 1. Kakav je početak karijere?

    • Ne valja
      1
    • Podnošljiva
      0
    • Može to i bolje
      1
    • Dobra
      9
    • Odlična
      35


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sezona 2012/2013

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/3a/5X/3a2ywtUG/7/amqmte.png

 

 

 

 

 

Leto 2012.godine je preiod kada se obavljaju fudbalski transferi širom sveta.Tako smo moj klub Barselona i moja malenkost obavili nekoliko transfera u letnjem prelaznom roku.Klub su napustila nekoliko igrača.Izdvojio bih neke najbitnije.A to su Havier Maskerano i Sedoju Keita.Ostali su otišli kao slobodni igrači.Maskerano je našao svoj mir u Mančester Sitiju i prodat je za 32,5 miliona evra,dok je Keita otišao pravac Francuska,tačnije Lion za 5,5 miliona evra.Novi igrači koji su došli u Barselonu svakako zaokupljuju pažnju ovih dana u medijima.A radi se o sledećim:Cecs Fabregas,igrač koji je oduvek voleo Barselonu,sada ima šansu da pokaže koliko je voli.Kupljen je za rekordnih 48 miliona evra.Drugi igrač,Moussa Sissoko,koji je bio nezadovoljan u londonskom Čelziju,kupljen je 11,5 miliona evra i doveden u Barselonu.Poslednji i treći igrač je Alvaro Dominguez,Španac koji je prethodne sezone nastupao za nemački Šalke.Kupljen je za 13 miliona evra i doveden u Barselonu.

 

 

 

 

Transferi tokom leta,za sezonu 2012-2013

 

 

 

 

Oni će braniti boje kluba u već ove godine

 

 

 

 

Pošto je letnji prelazni rok uspešno završen, red bi bio da pomenem neke informacije i statistike u klubu.Na kraju sezone, objavljena je rang lista svetskih klubova po uspešnosti.Barselona je po ostvarenim koeficijentima

na prvom mestu,ispred engleskog dvojca,Arsenala i Mančester Junajteda.Što se tiče finansija,budžeta i samog bogatstva,Barselona je i na ovoj listi na prvom mestu ispred madridskog Reala i "tobdžija" iz Londona.Pre samog prvenstva Španske Primere,kladionica  Sky Bet je odredila kvote i favorite za osvajanje titule naredne sezone.U toku su i prijateljski mečevi koje je Barselona zakazala za pripremni preiod pred dolazeću narednu sezonu  2012/2013.

 

 

 

 

Formacije i taktika Barselone za nastupajuću sezonu

 

 

 

 

To bi bilo nešto ukratko napisao što se tiče Barselone i nekih bitnijih događaja pre početka sezone.Ali,naime ima još nekih stvari da vam napomenem.Tokom leta 2012 godine se igralo Evropsko prvenstvo u fudbalu.Ko je osvojio, a ko bio drugi i treći, o tome vam ne bih govorio.Pošto pišem moju karijeru i ono što se mene tiče kao samog menadžera.Novost posle Evropskog prvenstva je bila,da je posle debakla na EP,reprezentacija

Italije bila veoma zainteresovana da me angažuje za njihovog selektora.Posle malo razmišljanja sam pristao i tako postao selektor reprezentacije Italije koja zauzima 10 mesto na svetskoj rang listi.Što se reprezentacije Italije tiče, ona se nalazi u Grupi 1  kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2014 godine.Sa reprezentacijom Italije ću najverovatnije igrati u ovim formacijama i sa ovom taktikom:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To bi bilo ukratko od mene.Vidimo se sa reportom na polusezoni.Do tada...

BOKICIC

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prijateljske  utakmice

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/2I/st/3SB3Kpng/priajteljske-logo.jpg

 

 

 

 

Barselona je tokom pripremnog perioda za nastupajuću sezonu, pošla put Južne Amerike kako bi u okviru južnoameričke turneje odigrala i nekoliko prijateljskih utakmica.Prvi na red je došao Sao Paolo.Barselona je upisala

pobedu 2:0 da bi pet dana kasnije otišla na meč sa Riverom koji Barselona dobija rezultatom 3:0.Posle Argentine,Barselona odlazi u Brazil gde je čeka ekipa Korintiansa.Barselona ponovo lepo igra i pobedjuje 2:0.Za kraj južnoameričke turneje,Barselonu čeka ekipa Estudijantesa,a Barselona beleži četvrtu pobedu za redom i dobija sa 3:0.Po završetku uspešne turneje po Južnoj Americi,ekipa iz Katalonije se vraća u Evropu,a prvi protivnik u prijateljskom meču je ekipa belgijskog Briža.Barselona je neumoljiva i pobedjuje sa 4:0.Posle Belgije,Barselona se spušta ka Jugu Evrope i ide u goste ekipi Salcburga iz Austrije.Rezultat i pobeda 3:0.Poslednju prijateljsku utakmicu,Barselona je odigrala sa susedom iz Portugala.Ekipom Benfike.Posle niza pobeda, Barselona je morala da bude zadovoljna nerešenim rezultatom 1:1.Posle odigranih prijateljskih mečeva,moram priznati da sam zadovoljan igrom ekipe i ozbiljnosti ulaska u svaki meč.Kad sumiram,odigrao sam sedam prijateljskih mečeva.Od toga zabeležio 6 pobeda i jednu nerešenu utakmicu,uz gol razliku 18:1, gde sam video da mogu da budem ponosan kako na napadače,tako i na odbranu.Ipak,zadovoljan sam svakim igračom koji je igrao u pripremnim utakmicama.

 

 

 

 

Prijateljske utakmice

 

 

 

 

 

 

 

Super Kup Španije

 

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/2U/ak/3TEl1MzG/spanish-super-cup-logo.jpg

 

 

 

 

Posle prijateljskih utakmica, došao je na red i Super Kup Španije.Protivnik je bio večiti gradski rival.Ekipa Espanola.Barselona je bila ipak prejaka za ekipu Espanola i u oba meča slavila ukupnim rezultatom 9:2.Iskusni golman Kameni je morao da vadi loptu iz mreže devet puta.Tako da se istorija nastavlja a

Barselona ponovo osvaja Super Kupi donosi jedan novi rekord u Super Kupu Španije kao i rekord po broju gledalaca u Super Kupu.Titula je ponovo u vitrinama FK Barselona,a nadam se da će ih u narednim periodima biti i biti.Statistiku dvomeča sa Espanolom možete pogledati dole:

 

 

 

 

 

FC Espanol- FC Barselona

Prva utakmica

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/20/128/1JVR46tT/espanol-prva.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

FC Barselona- FC Espanol

Druga utakmica

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/37/Ep/2nugIfrv/espanol-druga.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Super Kup Evrope

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/2A/kk/2m24Dxdj/uefasupercup-logo.jpg

 

 

 

 

 

Barselona,kao osvajač Lige Šampiona i ukrajinski Šahtjor kao pobednik Lige Uefa, morali su da odmere snage u Super Kupu Evrope i bore se za pomenuti trofej.Bila je to veoma jako neizvesna utakmica do samog kraja.Ekipa Šahtjora je sjajno parirala Barseloni,ali je Barselona uspela posle produžetaka da postigne odlučujući pogodak i tako pobedi sa 2:1 i

oduševi svoje navijačekao i da ponovo natera legendarnog Kumana da izjavi ponešto za medije povodom pobede u Super Kupu Evrope.Statistiku meča možete pogledati dole

 

 

 

 

FC Šahtjor- FC Barselona

 

 

http://www.dodaj.rs/f/1d/ck/4pP3zuub/sahtor-res.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To bi bio neki kratak report pred nastupajuću sezonu.Veoma sam zadovoljan prijateljskim utakmicama,uspehu u Super Kupu Španije,uspehu u Super Kupu Evropu i samim igračima kako se zalažu za tim.Hteo bih na kraju još da dodam da je i objavljen žreb grupa za Ligu Šampiona a Barselona se nalazi u

Grupi H sa ekipama PSV,Spartaka iz Moskve i turskog Gacijantepa.Očekujem prolaz u drugi krug...Vidimo se na sledećem reportu... BOKICIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |