Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zvezda je zivot-ostalo su sitnice!


bojan95
 Share

Ko ce ove sezone osvojiti titulu?  

25 members have voted

  1. 1. Ko ce ove sezone osvojiti titulu?

    • Crvena Zvezda
      15
    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      1
    • OFK Beograd
      0
    • Ostali
      0


Recommended Posts

Prolaze sati,a i dani,a ja i dalje ne znam,kako da se prijavim za taj konkurs.Poceo sam da se nerviram,eto mi mozda jedine sanse u zivotu,a ja je necu iskoristiti.Neprestano pretrazujem internetom,citam novine,ali nikakve informacije nemam.Vec sam poceo da gubim strpljenje,a i nadu da cu biti trener Zvezde.

 

Kad u jednom trenutku zvoni mi moj stari samsung,jbg nema se para za bolji.

 

http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2009/02/samsung-e2100b-candy-bar-entry-level-phone.jpg

 

 

Ja:Halo!?

 

Nepoznati glas:Pa gde si Stefanovic,sta radis?

 

Ja:A ko je to?

 

Nepoznati glas:Zar me se ne secas,pricali smo pre neki dan,ovde Bane,tvoj bivsi trener.

 

Ja:Ma u nekim problemima sam,pa ne mogu da se setim.Kako ste?

 

Bane:Evo,dobro sam.Nego imam jednu ponudu za tebe,ali nebih ovako preko telefona,zeleo bi da se nadjemo negde.

 

Ja:Kakvu ponudu u vezi cega?

 

Bane:Pa rekoh ti ne mogu preko telefona.Cekam te ispred Marjana za dva sata,moze?

 

Ja:Naravno,da moze,cekam vas tamo.Cao.

 

Bane:Cao.

 

 

 

Kroz glavu mi u ovom trenutku prolazile razne stvari,razmisljao sam u vezi cega je ta ponuda,ali nikako nisam pomisljao na Zvezdu.Mislim u sebi,kako cu da izdrzim dva sata, sta da radim?Vec sam se unervozio.Pogledah na sat,vidim za sat vremena treba da budem tamo.Odlucim da krenem odmah.Stigao sam na dogovoreno mesto za 15minuta i ostalo mi je da sacekam.Srecom i Bane je poranio pa ga nisam dugo cekao.

 

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs581.snc3/30652_130307923662104_100000486910265_284353_6749944_n.jpg

Mesto naseg sastanka,stadion "Marjan"

 

 

Bane:Zdravo,Bojane.

 

Ja:Dobar dan, treneru.

 

Bane:Ne moras vise,da me zove treneru,nisi vise mali,sad si odrastao momak.Nego da predjemo na posao.

 

Ja:Necu vise,treneru

xD.Govorite kakva je to ponuda,poludecu.

 

Bane:Ovako,ja znam da si ti veliki Zvezdas i da ti je ne ostvarena zelja,da zaigras za nju.Pa sam pomislio da bi voleo da budes trener Zvezde.

 

Ja:Jel ja sanjam?Kako nebih voleo o tome razmisljam vec nekoliko dana.

 

Bane:Drago mi je,da to cujem.Zvao sam Duleta Savica i rekao sam mu da imam kandidata za klupu Zvezde.Ti ces otici na konkurs,ali pazi nesme niko da sazna,jer se odrzava u tajnosti.Tamo ce te oni primiti,a za ostalo ne moras da brines.

 

Ja:Jos ne mogu,da poverujem.Kad treba da odem u BG,jel treba da nesto ponesem,trenersku licencu...?

 

Bane:Otici ces za dva dana.Ponesi licencu i samo se javi Dusanu Savicu i kazi da sam te ja poslao,bice sve u redu.

 

Ja:Hvala vam puno,zahvalan sam vam do neba.Dovidjenja.

 

Bane:Cao,sve najbolje.

 

 

Tako smo zavrsili ovaj razgovor,za mene mozda odlucujuci u zivotu.Ostalo mi je dva dana,da dobro razmislim,da li sam spreman za Zvezdu,kako cu da ih vodim,ako me izaberu...Ali najvise sam se plasio reakcije Delija.Znam na sta su sve spremni,a kako ce tek reagovati,kada cuju da ekipu prepustaju,tamo nekom apsolutno pocetniku iz provincije.

Ali sada cu jos malo da uzivam u ovom snu,jer kad odem za BG,nema mi odmora,a ako ne budem izabran,bicu sjeban za ceo zivot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To, prelazimo sa vesti na priču  :thumbup:

 

Pa ti(i Milos) si me inspirisao,da predjem na privu :thumbup:.

 

 

Pratim i ovo xD

 

Ocekivao sam da i ti pratis.

 

 

Pratim.Još da krenu transferi,pa rezultati... :great:...ma samo polako,nigde se ne žuri... :thumbup:

 

Ma samo polako,jer:"Sve sto je brzo,to je i kuso". :thumbup:

 

Pratim i ja, pravi klub, i pravi covek za pravi klub :D

 

:shame:

Pa valjda jesam pravi covek za ovaj najbolji klub na svetu. :great:

Link to comment
Share on other sites

Ako sam ja taj Milos sto te inspirisao onda mi je drago da sam pomogao ;) P.S. mali predlog,sad malo zakomplikuj stvar dok ne izadje fm,tad pocni da vodis zvezdu..inace odlicno sve,i pisanje i slicice..bravo.

 

Ti si taj Milos :D.

 

Kao i Miloš i ja sam srećan što smo ti baš mi dali inspiraciju. Poslušaj ga i "cepi" jedan zaplet :)

 

Poslusacu ga :thumbup:.

 

 

 

Samo nemoj kao u onoj karijeri,ne znam ko je pisao,kad se srušio avion... :odvala:,,,Nadam se da se neki sećaju te priče. yo

 

Necu sa avionom,mozda trotinet,pa saobracajka xD.Smislicu nesto do sutra.

Link to comment
Share on other sites

Ponovo,novi dan,nove obaveze,ali moj glavni cilj se zna.Moram kako znam i umem da stignem do Beograda,a to nije ni malo lako,s obzirom na moju finansijsku situaciju.Ovo je prvo jutro u poslednjih 3-4 godine,koje nije pocelo uobicajeno,valjda sto sam bio uzbudjen,zbog Zvezde.

 

Razmisljam u sebi,kako da sutra odem do Beograda.Treba mi novac,a ja svorc.Mislim u sebi,da li imam neke ustedjevine,ali i to sam davno potrosio.Pomislih odoh ja da se istusiram,da se malo opustim,pa cemo videti za novac.Usao sam u kupatilo,nije proslo ni deset minuta,zvoni mi telefon,a ja onako mokar izletim i javim se.

 

 

Ja:Halo!?

 

Bane:Halo Boci,kako si?

 

Ja:Nije lose,nego sto me zovete,da nije nesto iskrslo?

 

Bane:Pa imamo jedan problemcic,ali nista ne brini,resicemo ga.

 

Ja:Puu da ti je.em ,znao sam  da ce se nesto iskomplikovati.

 

Bane:Polako smiri se.Ovako Dusan Savic je morao da otputuj hitno za Francusku,znas da ovaj njegov mali,Vujadin,potpisuje ugovor sa Bordoom.

 

Ja:Pa bas sad nasao,kad ja treba da resim svoju buducnost.

 

Bane:Jbg,sta da se radi.Slusaj me dobro,oticices u Beograd i javiti se u hotelu "Jugoslavia",reci ces da te je poslao Dusan Savic.Tamo imas sve obezbedjeno.Cao!

 

Ja:Ali treneru....

 

 

Vec je prekinuo vezu,nisam stigao da mu kazem da nemam ni dinara,medjutim tad mi sinu ideja.Znao sam da negde imam nesto para,sto sam skupljao pre.

 

http://blog.etarget.rs/wp-content/uploads/2009/12/kasica.JPG

 

Nasao sam je,bila je sva prasnjava.Sakrio sam je odavno,tako da sam je i ja jedva nasao.Imao sam tacno 15 eura,dovoljno za bus.Vec sam spakovao ono malo stvari,a dan je vec prosao.Bilo je 20h,rekoh sebi bolje da se naspvam,ceka me tezak dan sutra.Navio sam sat u 8h,jer bus polazi u 9h.

 

Te noci nisam najbolje spavao,mucilo me je to,kako cu da sutra da prodjem.Taman kad sam zaspavo,zvoni je alarm,a ja onako izmoren i neispavan ustajem,da idem za BG.Kucu sam ostavio u haosu,ko ce da sredjuje,kad su u pitanju jedni najvaznijih dana u zivotu.Lepo ja ti sednem u autobus i krenem za BG.Posle pola sata putovanja,ja sam vec zaspao,stigao me je umor.

 

 

 

Putovanje sam prespavao,tako da se nicega ne secam.Veoma brzo sam stigao,barem se meni tako ucinilo.Bilo je tacno podne,a ja na glavnoj autobuskoj.Sta da radim sad,nikada nisam sam bio u velikom gradu,kako da stignem do hotela.....

 

 


 

Ko prati,a ne komentarise,da bog da mu crko komp xDlol.

Link to comment
Share on other sites

No comment.(Da mi ne crkne komp)

Sad ces da se izgubis u BG.

 

Sta je bre,ovo niko ne komentarise,nisu vam valjda vec pocrkali kompovi/

Videcu,kako cu da nastavim,znam odprilike,u to je ukljuceno i to da se izgubim.

 

 

Ja volim,kad komentarisete,imam vise zelje,da nastavljam.

Link to comment
Share on other sites

Odeš malo do muzeja.Vidiš trofeje,među kojima su jedan iz Barija,jedan iz Tokija.Onda odeš da vidiš stadion,i pomisliš kakva je atmosfera kad je tu 50000,pa upoznaš osoblje,igrače i na kraju zakaži press konferenciju...Ma zamuti malo ili zakomplikuj...Volim kad se priče zakomplikuju  :D,a bilo je par priča takvih na forumu.
Link to comment
Share on other sites

Koji sam ja slepac,sam se nalazim u gradu u koji je pun ludaka,pijanica,narkomana...Pritom ne znam,sam da odem ni do centra.U dzepu mi je ostalo,jos 200 dinara,ne verujem da ima dovoljno,za moje krajnje odrediste.U blizini sam video taksi stanicu,reko sebi,neka me taksista vozi dokle imam para,a posle cu se snaci pesaka.Tako ja krenem taksijem za hotel,ali pare nisu bile dovoljne,ni za pola puta.Sad se treba snaci.Krenem ja pesaka uz ulicu,cije ima ni ne znam,pognute glave.Isao sam ja tako pognute glave i razmisljajuci jedno 15 minuta,dok nisam udario jednog decka.Pogledao me je popreko,a u ocima mu se videlo,da se necu lepo provesti.

 

Nepoznati decko:Alo majmune,pazi kuda ides!

 

Ja:Izvini drugar,nesto sam se zamislio...

 

Nepoznati decko:Cekaj,cekaj kakva ti je to majica ispod duksa?

 

Ja:(tad sam se setio da sam,obukao majicu DelijeKnic)Pa ovaj,to je...

 

Nepoznati decko:Sad ces ti da vidis pic.o ciganska(i pozva svoje ortake).

 

Bio sam potpuno izgubljen,znao sam da sad imam posla sa Grobarima i da cu najebati,ako i ja krenem na njih.Zato,uvatih sturu niz ulicu,a oni za mnom.Jurili su me jedno 10 minuta,dok sam naisao na corsokak.Sad sam ocekivao,nista drugo osima,da cu biti prebnijen.Polako su isli ka meni,njih 5,a ja sam.Pruzio sam otpor,ali dzaba,makljalai su me i to dobro.Mislio sam da cu biti izubijan,da necu moci da se prepoznam,kad tad naidje grupa Delija.Njih desetak,skocise i pobacase one Grobare,a mene podigose sa zemlje.

 

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs581.snc3/30652_130322953660601_100000486910265_284484_992982_n.jpg

Majica,zbog koje sam dobio batine

 

 

Delija:Drugar jel si dobro?

 

Ja:Ma,nikad bolje.

 

Delije:Jebiga,bilo ih je vise,sreca pa smo mi naisli.

 

Ja:Hvala prijatelji.

 

Delija:Jel su ti sve koske na mestu,jel ti nesto fali?

 

Ja:Ma nista,malo me zigaju bubrezi i geljacu par dana,nista opasno.

 

Delija:Hehehhe,jak si ti momak.

 

Ja:Ma ko od brda odvaljen.Nego zabooravimo moje povrede,jel mozes da mi pokazes gde je hotel "Jugoslavia"?

 

Delija:Tebe su izgleda najvise udarali u glavu.Evo pored nas.

 

 

 

 

Nisam ni primetio,da kad sam bezao,igrom slucaja,dosao bas do hotela.Onako sav izubijan,hramljajuci sam otisao do ulaza hotela,pritom nisam se ni pozdravio sa Delijama...

 

 


 

Ajmo komentari!!!

Link to comment
Share on other sites

E samo povedi racuna gde treba zapetu da pises, a gde ne.

 

ps. dobro si proso xD , odakle se stvorise te delije odjednom facepalm

 

Ma super sam prosao.Potrudicu se oko zapeta,mada kada sam ovo pisao koncentracija mi je bila na niskom nivou.

Odakle se stvorise Delije?Pa Ventus pusti malo masti na volju :D.

 

 

Tooo volim, huligani u priči :)

Rekoh ti ja da se paziš grobara :P

 

Ipak ja vodim Zvezdu i bice dosta huligana u prici.

Link to comment
Share on other sites

Onako sav polomljen i iscepan ulazim u hotel.Odmah sam privuako paznju gostiju.Svi su gledali u mene,a ja sav iznuren jedva sam stigao do recepcije.Tu je bila jedna ljubazna zena,koja me je takodje posmatrala cudno,zbog toga sto sam iscepan.

 

 

http://www.kontiki.rs/upload/images/Evropa/Sorento/Slike%20Sorento/Grand%20Hotel%20Nastro%20Azzurro/Sorento%20-%20hotel%20Nastro%20Azzuro%20-%20recepcija.jpg

 

 

Ja:Dobar dan.

 

Devojka:Dobar dan,izvolite.

 

Ja:Imam rezervisanu sobu na ime Dusana Savica.

 

Devojka:Sacekajte,samo da proverim.Evo izvolite kljuceve,zelimo vam lep boravak.

 

Ja:Hvala.

 

 

Bio sam zacudjen sto je sve proslo bez problema.Znam da svi misle samo na sebe,pa nisam bas ocekivao da ce Dusan,unapred sve to srediti,ocekivao sam izvesne probleme,ali pokazao se da nije prevarant.Otisao sam sto sam pre mogao do sobe,jer su svi zurili u mene.Odmah sam se istusirao i malo zalecio rane.Znam da cu imati dosta problema oko povreda,jer oni bas nisu birali mesto i kako ce da me udare.Onako umoran odmah sam zaspao,a i znao sam da me sutra ocekuje veoma tezak dan.

 


 

 

Posle mirno prespavane noci probudio sam se vrlo rano.Uz kaficu sam narucio novine i dorucak.Posluga je sve to lepo servirala i prvi put sam uzivao,posle godinu i vise dana.Vec je bilo 9h,tako da sam pozvao Baneta,da mu se javim.

 

 

Ja:Halo Bane,evo me u BG,kako ste vi?

 

Bane:E nije lose,kako si se ti snasao?

 

Ja:Nije lose za sad.Sta sad treba da radim,kome da se javim?

 

Bane:Ovako sacekaces Dusana u hotelu,dok ne doputuje iz Francuske.On bi trebalo danas u toku dana da dodje,tako da mozes da ga ocekujes popodne.

 

Ja:E super,cujemo se.Cao.

 

Bane:Cao.Cuvaj mi se.

 

 

Ostalo mi je dovoljno vremena do sastanka.Izasao sam na terasu,da malo razgledam grad.Uzivao sam u tome,dok nisam ugledao grupicu Grobara,koji su me jurili juce.Odmah su me prepoznali i poceli da me vredjaju.Ja sam samo usao u sobu,ne obazirajuci se na njih.Sedeo sam tako skoro ceo dan i gledao TV.Malo sam gledao Svetsko prvenstvo u Africi,malo dremao i tako.Dan je polako prolazio,a od Dusana ni traga ni glasa.Vec je bilo 18h,mene je pocela da hvata nervoza.Poceo sam da se setam po sobi.Proslo je 19h i 20h njega nije bilo.Tako dan nisam vise ni ocekivao da ce doci.Da pozovem Baneta,da se raspitam nisam imao kredita,a ni novca da uplatim.Izgleda da sam bio u pravu,da su ipak svi oni isti i da misle samo na sebe.Nije ih briga za druge,pogotove ne za neke nepoznate,"manje"vazne ljude,Tako sam razmisljajuci sta cu da radim zaspao...

Link to comment
Share on other sites

Ponovo jedan teska noc,posle jedne mirne.Nikako ne mogu, da se odmorim.Svi me zajebavaju,ali tako ti je to,kad zavisis od drugih.Svanuo je novi dan,odlucio sam da ne ustajem iz kreveta.Izlezavacu se sve dok,nekim slucajem ne pojavi Dusan.Prolazili su sati,a ja sam vec razmisljao sta cu da radim,kad se vratim kuci.Moram negde da se zaposlim,da bih preziveo,ali u tom trenutku me prekinu zvono telefona.

 

 

Ja:Halo!?

 

Dusan:Halo Bojane,ovde Dusan Savic.

 

Ja:Da!?

 

Dusan:Jel znas,da treba da se vidimo oko posla.

 

Ja:Naravno da znam,ali vi ste...

 

Dusan:Znam nisam dosao juce.Izvini zakasnio sam na avion.

 

Ja:Ma to sad nije vazno,pricajte gde treba da se nadjemo.

 

Dusan:Evo ja te cekam na recepciji,silazi.

 

Ja:Stizem za 5 minuta.

 

 

http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2008/09/26/26766/0601-Djordje-Kojadinovic.jpg

 

 

Na brzinu sam se obukao,a u sebi razmisljao kako da mu pridjem,sta da ga pitam.Ma bicu ozbiljan i ostar.Neka vidi da nema sale samnom.Trebalo bi da ostavim jak utisak na njega i da mu pokazem,da mora da me postuje.Sredio sam se za dva minuta i sisao sam na recepciju,tamo je stojao Dusan Savic.

 

 

Ja:Dobar dan!

 

Dusan:Zdravo,ajmo da sednemo za sto,odmah cemo da predjemo na posao.

 

Ja:Vazi.

 

Dusan:Ovako,ja znam da nemas mnogo iskustva,ali Zvezdi treba bas takav trener,bas kao ti.Da je okoreli navijac,fanatik,a da ipak ima trenersko znanje.Zbog toga sam otkazao konkurs,kako nebi imao konkurenciju.

 

Ja:Pa ako budem izabran,znam koju to odgovornost nosi,ali cu dati 100% sebe,kako bi vratio Zvezdu tamo gde joj je i mesto.

 

Dusan:Nemoj da brines,bices trener Zvezde sigurno to je sredjena stvar,jer vecina clanova upravnog odbora su moji prijatelji i vec znaju za tebe.

 

Ja:Pa to je odlican vest.Nego me zanima ugovor i sve vezano za to?

 

Dusan:Ugovor ce bti dvogodisnji s opcijom produzetka saradnje,ako zadovoljis.Ima ces platu od 1000eura nedeljno,sto je sasvim dovljno.

 

Ja:1000,super prihvatam odmah.

 

Dusan:Onda sutra dodji u prostorije kluba,da zavrsimo neke detalje.Sad moram da idem,zurim.

 

 

Uzurbano je izasao iz hotela,a ja sam jos bio u neverici.1000 eura isam video u zivotu,a sad cu toliko da zaradjujem nedeljno.Mislim da od sad mogu poceti lagodnij zivot,ali pre novca je Zvezda.Zbog nje sam bio tako uzbudjen.Vodicu najvecu ljubav svog zivota.Te noci sam spavao kao nikada.Sanjao sam samo lepe snove.A to su bili snovi kako ja proslavljam titulu sa Delijama,pa LS...

 

 


 

Dajte neki predlog oko grafike price.Sta treba da ispravim?Sta vam se ne svidja,a sta vam se svidja?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |