Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zvezda je zivot-ostalo su sitnice!


bojan95
 Share

Ko ce ove sezone osvojiti titulu?  

25 members have voted

  1. 1. Ko ce ove sezone osvojiti titulu?

    • Crvena Zvezda
      15
    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      1
    • OFK Beograd
      0
    • Ostali
      0


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma dzaba im ti sve po spisku kad je do tebe  ::love:: Ja usao u Kup UEFA i prvi sam u ligi bez poraza dobio Vosu 2-0 jos Cadu promasio penal. Mrsko mi da pisem al' doveo sam 2 vuderkida ;) Jedan je sigurno a drugi je po meni  .!. Pogledaj tamo pojacanja uzmi nekog ;) Za koliko si dao Djordjevica? Ja za 2,5 mill evra  BOKICIC
Link to comment
Share on other sites

Djordjevica sam dao za 1.7miliona,citaj malo,imas gore.Ma sta do mene.Na pripremama sam dobro igrao i sve i oni sad nisu imali dve ozbiljne sanse za dve utakmice.

Nego do koga je? :D Nece biti do igraca :D Kako si pobjedjivao na prijateljskim a sada ne mozes :D Ja protiv OBa prosao u Kup UEFA u gostima 2-1 izgubim sa mladicima od 16-22god a kod kuce stavim najbolje sto sam mogao i dobijem ih 5-1 :)))

Link to comment
Share on other sites

E ovako ljudi,poludeo sam toliko da sam malo pre dao otkaz: Koromanu,Tosicu,Jevticu,Blazicu,Binicu,Saviu,Caduu,Milovanovic mozda sam nekog izostavio,ali nema veze.

Kasnije sam uvideo da sam pogresio u tome mi je pomogao Zeljko.Pa sam zato loadovao sejv i ponovo krenuo.Ne znam nekako sam se glupo osecao,ali ne mogu da pocinjem iz pocetka,a smor mi je da igram bez Evrope.

Nadam se da se ne ljutite vi koji pratite,ali razumite me :thumbup: .

Editovacu zadnji post u prici.

Link to comment
Share on other sites

Neee, trebalo je da nastavis bez njih, da napises da su ti bili sa zenom ili nesto tog tipa, i da ih najuris, i njih i zenu, i krenes onda da sabijas sa omladincima... :D

hahahahahahah da su ti bili sa zenom  :great: pola ekipe  :odvala:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |