Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć oko FM 08...


Ruf™
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

:lud: konacno sam nabavio fm 2008 jedini fm koji nisam igrao do sada.ali ne mogu ga instaliram.imam windows 7,a mislim da moze samo na visti i xp.samo mi izbacuje fm.exe is not a valid application.please help BOKICIC

Nisam siguran, ali probaj ovo :

Desni klik na ikonu FM-a, otvori svojstva ( properties), idi na kompaktibilnost i pise ti "pokreni ovaj program u rezimu...", cekuj onaj mali kvadratic i tu odaberi win xp. Klikni na ok, i probaj da pokrenes.

Link to comment
Share on other sites

javaw.exe- bad image

c:\program files(x86)sports interactive\football manager 2008\fm.exe is either not designed to run on windows or it contains an error.try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support.OVO MI IZBACI PRED KRAJ INSTALACIJE.

ONDA PISE the installation of football manager 2008 is finished,but some errors occurred during the install.please see the installation log for details.

TO JE TO, I KAD KLIKNEM NA IKONICU DA POKRENEM FM PISE MI fm.exe is not a valid win 32 application.

nisam nikad imao ovih problema sa instalacijom,igram na laptopu.na njemu picim fm 2011,ukljucim pet liga ide super.poz

Link to comment
Share on other sites

E ovako. Rekao si da si igrao svaki FM osim osmice. Trebas da uradis sljedece:

Otvori C:Program files: i nadji folder Sport Interactive. Izbrisi ga.

Dalje, otvori:

My Computer

'Tools'

'Folder Options'.

Klikni na 'View' i cekuj ( oznaci) 'Show hidden files and folders'.

Onda:

otvori“My Computer”\“Documents and Settings\\Application Data\

Izbrisi Sport Interactive folder.

Ovo ce izbrisati podatke o prethodnim verzijama FM-a.

 

Link to comment
Share on other sites

ne kontam kakve to ima veze.na ovom laptopu imam samo fm 2011.zasto bih njega brisao?

Nisam znao da imas FM11 instaliran. Da li je na tom laptopu bila instalirana ijedna druga verzija FM-a sem 11 ?

Link to comment
Share on other sites

ne.kupio sam ga prije par mjeseci,i on je 64-bitni.da nije mozda to?

Ako ti je win7 32(84x) bitni, onda je vjerovatno do toga. Ako nije do toga, onda te najvjerovatinje fm11 zeza, jer fm8 ima neke zajednicke foldere sa fm11. Nisam toliko upucen u probleme sa fm8, ja sam tek od fm9 aktivno poceo da igram, ovo ti govorim onako napamet i sto sam na netu nasao.

Link to comment
Share on other sites

hvala svima u svakom slucaju.nece pa nece.64-bitni mi je os ali probao sam i na 32-bitnom i na starom nekom kompu na kom je windows xp,isto sranje u sva tri slucaja.meni i fm 2008 nije bilo sudjeno heheh.mozda jednostavno ima greska na cd-u.kupio sam pre-owned original igru,sve je moguce.ako ne uspijem skontati do sutra,vraticu i zameniti za neki drugi stari fm. :respekt:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo i ja da pitam nesto :)

 

resio sam da probam pentagon na osmici,posto vidim da su 12icu zakomplikovali,a i komp ne ispunjava zahteve :(

 

krenem sa kolimom(meksiko 2) i odigram 4 kola. u mojoj grupi,svi klubovi imaju 4 odigrane utakmice,na onoj zajednickoj tabeli takodje,ali u drugoj grupi svim klubovima stoji da imaju 0 odigranih meceva.

 

pre mesec dana,sam isto pokrenuo pentagon,isto uzeo kolimu,ali sa vise liga. odigrao sam prvi deo samponata,prosao prvu rundu plej ofa sejvirao i izasao iz igre. kad sam pokrenuo igru pisalo je da vodim kolimu,svi igraci su mi bili tu,ali nisam imao zakazanih utakmice. tj,cela fixtures lista mi se izbrisala.

 

u medjuvremenu sam odigrao 3 sezone sa baltikom,skroz normalno. na trecem sejvu.

 

e sad,dal ce opet da mi zabaguje meksiko ili da nastavim da igram ovako?

Link to comment
Share on other sites

Druga grupa je drugi dio šampionata (ima ljetni i proljetni dio sezone valjda, Apertura i Clausura). To za fixturese to se i meni dešavalo, to sam riješio tako što sam nabavio original :thumbup: Inače ja sam igrao sa Zvezda-BGU, sigurno ti poznat tim, igra u istoj ligi s Baltikom  :D

Link to comment
Share on other sites

i u aperturi i u klausuri postoje po dve grupe,svaka sa po 12 klubova. i u aperturi moja grupa ma normalnu tabelu,a druga samo krompirice.... jbm li ga,odigracu do kraja aperturu,pa cu da vidim.

 

za original si verovatno(citaj 100%) u pravu,al reko da proverim :)

a za zvezdu ne znam. bila je zvezda irkutsk,ne znam dal ima to bgu u nazivu

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |