Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Clan godine


Najbolji clan godine je:  

24 members have voted

  1. 1. Najbolji clan godine je:

    • Skipper (偉大的隊長)
      1
    • Bob0
      1
    • Ventus aka Cleo
      8
    • Paul
      6
    • Big Boss (Rosque)
      1
    • Target Man
      7


Recommended Posts

Poslednja kategorija, ali ne i poslednja po vaznosti... Ovde biramo clana godine, i ovde vas molim da sve moguce parametre uzmete u obzir prilikom glasanja, da zaboravite ko vam je najbolji drug na forumu, i da realno procenite ko je najvredniji, najaktivniji, i ko je sve ukupno, po vasem misljenju najvise ucinio za FM Balkan i sve njegove clanove. Razumljivo, ovde je najvise opcija za glasanje, cak 6, mada ne bi bilo previse i da je jos toliko clanova u glasanju. Izvolite glasajte...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gotovo je i ovde, cestitke Ventusu na pobedi i Targetu na drugom mestu, cestitke ostalima na ucestvovanju, i hvala svima koji su glasali za mene, licno sam prezadovoljan sto cetvrtina foruma mene smatra za clana godine. Inace, ovo je uz izbor za graficara godine bio najuzbudljiviji izbor, Ventus je u samoj zavrsnici odneo pobedu...  :respekt:
Link to comment
Share on other sites

Ventus čestitke.Zasluženo.Isto bih to rekao i za Paula da je pobedio.Jer su njih dvojica,stvarno,ali baš stvarno,doprineli u poslednje vreme da ovaj forum zaživi i uvek su se nalazili u pravo vreme i na pravom mestu da pomognu u bilo kakvom problemu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |