Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Graficar godine


Graficar godine je:  

22 members have voted

  1. 1. Graficar godine je:

    • Big Boss (Rosque)
      8
    • Ventus aka Cleo™
      3
    • Popaj
      9
    • Spartakus
      2


Recommended Posts

Ovi ljudi su izmedju ostalih graficara napravili najvise za nas forum napravivsi sjajan posao sa grbovima za FM 11. Birate izmedju 4 kandidata, jer se ovde gleda i graficarsko znanje, tj. umece pravljenja sigova, avatara i wallpapera... Izvolite glasajte...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da si clan GFX Tima bilo bi ti drugacije misljenje. U svakom slucaju i Big Boss je dosta napravio. Napravio je templejtove, pravi lepe sigove i avtare.

 

Nisam bas upucen,ali nekako kad je bilo nesto oko sigova,avatara itd. Bigi je bio tu,a popaj je nesto ne aktivan :bo:.Mada ne znam,nisam ja meradovan da odlucim,ovo sam zakljucio na osnovu svoji zapazanja.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno, nije popaj preaktivan, sasvim fin i kulturan momak, malo prica dosta radi. Izvukao nas je iz jedne *ebene situacije koju je Bigi zakuvao, a i odradio je najmanje 65 posto posla.

 

Ako tako kazes,ja ti verujem :thumbup:.Sa njim sam najmanje ostvario kontakt ovde na forumu.Bas povucen decko.

Link to comment
Share on other sites

Popaje čestitke i nadam se da ćeš i ubuduće svoje umeće zajedno sa preostalom trojicom članova koji su bili i dalje pokazivati i ostati dosledan u svom poslu.Nadam se da će i ubuduće grafički tim pokazivati svoje umeće i znanje.

 

Ovde baš bilo neizvesno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |