Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najuticajniji clan


Najuticajniji clan je:  

24 members have voted

  1. 1. Najuticajniji clan je:

    • Skipper (偉大的隊長)
      6
    • Target Man
      11
    • Paul
      7


Recommended Posts

Bitna karakteristika svih clanova je uticaj na ostale, sposobnost nametanja svojih ideja i misljenja, i ovde su ponovo 3 imena u anketi, dvojica zbog svog iskustva i funkcije, jedan je tu upao tek na sugestiju nekih drugih clanova... Izvolite glasajte...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,ovde glasam za Skipera,pošto sam za Administratora glasao za Ventusa.Ovde Skiper.Dosta mije pomogao u nekim savetima. :thumbup:

Hvala članovima koji su za mene glasali.

Ma ima da rasturimo ovaj forum prilikom izlaska novog FM 2011...Bićemo najbolji.Verujte mi.U to sam ubeđen.

Link to comment
Share on other sites

Bitna karakteristika svih clanova je uticaj na ostale, sposobnost nametanja svojih ideja i misljenja, i ovde su ponovo 3 imena u anketi, dvojica zbog svog iskustva i funkcije, jedan je tu upao tek na sugestiju nekih drugih clanova... Izvolite glasajte...

 

Sam sebe nominirao. facepalm Al' svejedno vidim da mene nema nigdje. facepalm Glas ide skipperu.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima.Ne samo onima koji su glasali za mene,nego i svima uopšte koji su glasali.Kako za mene,tako i za ostale.Nadam se da ćemo sa novim FM 2011 u novu godinu ući sasvim ozbiljniji i kreativniji u samoj "obradi" novog FM2011,kao i u razvitku i širenju foruma.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |