Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Moderator godine


Moderator godine je:  

24 members have voted

  1. 1. Moderator godine je:

    • Target Man
      14
    • Total Soccer (ZeKa)
      8
    • Juanes
      2


Recommended Posts

  • Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo kao da ste stavili glasanje jel više voliš plavuše i crnke.Ja volim i jedne i druge,samo da su dobre,zgodne i pametne.E sad,da li je plavuša ili crnka,to mi je svejedno.

E tako je i ovde.Veoma težak izbor.I jedan i drugi su u svim temama bili aktivni i doprinosili razvoju foruma...Ipak,za dlaku mi je Zeka bio nešto aktivniji i više je učestvovao u savetima,diskusijama...Tako da sam glasao za Zeku Garinču  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pobedi,a ja ću se truditi da svoj zadatak kao moderator u nekim delovima foruma obavljam i dalje kako sam obavljao.A što se tiče Zeke i Juanesa,mislim da su oni,bar od mene,kao moderatori zaslužili jedan veliki  :respekt: jer kao moderatori fantastično obavljaju posao u delu foruma koji im je dodeljen.
Link to comment
Share on other sites

Hvala na pobedi,a ja ću se truditi da svoj zadatak kao moderator u nekim delovima foruma obavljam i dalje kako sam obavljao.A što se tiče Zeke i Juanesa,mislim da su oni,bar od mene,kao moderatori zaslužili jedan veliki  :respekt: jer kao moderatori fantastično obavljaju posao u delu foruma koji im je dodeljen.

 

Jel' moraš ti iamt najduže postove u svakoj temi? Neda se to meni čitat. :pras:

 

Čestitke izete. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |