Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najbolja / Najgora kupovina


Bob0
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uuu svaka cast odakle si ga doveo za koliko kolika plta?

 

Mislim da je Panatinaikos. Našao im se na transfer listi i ja sam to iskoristio i dovedem ga za samo 100k. A što se tiče plate nije mi tražio veliku jer ni u tamo nije imao veliku. Godišnja mu je bila malo preko 250k dok kod mene prima 450k godišnje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Stekelenburg....

Najgori golman kojeg sam ikada vodio u menadzeru, racunajuci jace klubove, kao npr Valenciu u kojoj ga imam sada.....Ako zelite da primite po 70 golova po sezoni, a da dajete oko 90 onda je Stekelenburg idealno resenje

 

Hahahaha,Slazem se ;)

 

 

Luis Suarez,Taiwo i Milevsky najjbolji  :thumbup:

Kaka i Chicharito  :bad:

 

[gmod] Koristi opciju edit/uredi! [/gmod]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Olic ti je trecu sezonu free. xD

 

Inace ja rijetko grijesim oko transfera.trenutno mi je najbolja kupovina stoperski par Vitas-Toloi, inace eo par savjeta oko transfera.

Dovodite Romaria(500.000) i Lejcaks(60.000) bekovski par fantastican,napomeda da ih uzmete u drugoj sezoni.

Takodjer,ako zelite odma rezultate birajte igrace domace ili iz obliznjih zemalja. Primjer Dinamo ili Partizan-Hrvat/Srbin-nece mu trebati puno vremena da se uklopi u ekipu,jer zna stil i mentalit te zemlje.Drugo Belgijac/Nizozemac ce ipat morati malo pricekati da se uklopi su sastav,najcesce par mjeseci,da bi mozda u drugom dijelu sezone pruzao volje,a kako vrijeme odmice sve bolje i bolje rezultate.

I trece igrac sa drugog kontinenta cesto je igrac koji donosi prednost,ali svakako ne u prvoj,cak ni u drugoj,a ako je u primjeru mladji igrac(Lamela),u cetvrtoj gazi.Ako vas zanima vise informacije mojoj politici transfera,mozete zatraziti savjet ili koji SS. Nadam se da se nisam nekom zamjerio malom duzim postom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |