Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Paul
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predlažem vam timove sa nekom posebnom tradicijom a velikim ambcijama:

 

Genoa,Bologna,Catania,Athletic Bilbao,Sporting Gijon,Bolton,Birmingem,Mainz,Hanover,HSV...

 

meni je npr uvijek bilo zanimljivo voditi takve klubove i praviti od njih "Barcu" :D

 

Link to comment
Share on other sites

Moji predlozi su:

Porto (tim ni blizu kao u stvarnosti i treba dosta truda)

Benfika (imaju opasan tim samo treba ga fino sloziti)

Totenhem (potencijal za 1 ili 2 mesto)

Flamengo (izazov Ronaldinja vratiti u formu, a i Rambo je opasan)

Udineze (odlican mlad tim, skoro da nema losu poziciju a prognozira im se 14 mesto)

CSKA Moskva (imaju najbolji napad na menadzeru)

Zenit ( tim je u rasulu, i ono sto valja je staro, izazov i solidan budzet)

Liverpul ( ko igra zna zasto, ali ne tece med i mleko na pocetku)

Salke ( imaju dobar tim sa dosta mladih igraca, finansije su lose ali vremenom dodje sve na svoje)

Juventus ( tim ocajan, malo para, mora se graditi od pocetka, imaju tri dobra igraca)

Ajax (solidan tim, ali skripi u svim linijama)

 

Ovo su neki od timovi s kojim sam ja igrao i koji su mi bili izazov, i skoro u svim prva dva transfera, Vrsaljko i Badelj za male pare :)

Link to comment
Share on other sites

po čemu Catania,Sporting,Bolton i Mainz imaju posebnu tradiciju...?

 

 

Catania- odličan mlad rooster,puni ambciije,posle 3 sezone uvijek u vrhu italije :)

Sporting- klub za koga navija čitava španija (navijač valensije navija za valensiju a ko drugi za sporting,navijači sagradili stadion)

Bolton-klub koji je najduže u premieršipu a da nijednom nije osvojio ,odličan stadion...

Mainz- klub isto tako kojeg simpatišu navijači ,mladi igrači i uvijek leglo dobrih trenera :)

Link to comment
Share on other sites

Moji predlozi su:

Porto (tim ni blizu kao u stvarnosti i treba dosta truda)

Benfika (imaju opasan tim samo treba ga fino sloziti)

Totenhem (potencijal za 1 ili 2 mesto)

Flamengo (izazov Ronaldinja vratiti u formu, a i Rambo je opasan)

Udineze (odlican mlad tim, skoro da nema losu poziciju a prognozira im se 14 mesto)

CSKA Moskva (imaju najbolji napad na menadzeru)

Zenit ( tim je u rasulu, i ono sto valja je staro, izazov i solidan budzet)

Liverpul ( ko igra zna zasto, ali ne tece med i mleko na pocetku)

Salke ( imaju dobar tim sa dosta mladih igraca, finansije su lose ali vremenom dodje sve na svoje)

Juventus ( tim ocajan, malo para, mora se graditi od pocetka, imaju tri dobra igraca)

Ajax (solidan tim, ali skripi u svim linijama)

 

Ovo su neki od timovi s kojim sam ja igrao i koji su mi bili izazov, i skoro u svim prva dva transfera, Vrsaljko i Badelj za male pare :)

po meni ti si svaki drugi tim pogrešno opisao...

Porto-Porto na FM-u nije ništa slabiji nego u stvarnosti.

CSKA-ima bar 10 ekipa koje imaju bolji napad od CSKA.

Zenit-ima dosta dobrih igrača koji nisu stari.

Juventus-na defaultu imaju TB 6m,a balans 30m,a to da je tim za koji brani Buffon,a igraju Bonucci,Melo,Sissoko,Krasić i Chiellini(jedan od najboljih štopera) očajan neću ni da komentarišem...

 

Link to comment
Share on other sites

CSKA: napad Doumbai, Vagner Love, Necid  tri napadaca vrhunske klase na nivou igrice a za rusku ligu da ne pricam (nemojte biti bukvalci, samo par klubova ima bolji napad, a za koju godinu doumbai i necid su svetska klasa, a Vagner Love je odmah po svim ocenama)

Zenit: najmadji igrac da nesto vredi 24 godine, i svaka linija jedan dobar igrac i to je to (malafejev, bruno alves, dany, kerzakov)

Juventus: pored bufona kijelinija krasica (tri igraca) svi ostali koji nesto vrede igraju na istim pozicijama (dmc mc), a krasa je krilo, sa druge strane ima samo pepe, tako da je jako tesko naci formaciju koja odgovara, napad je blagi uzas, pogotovo kad krenu povrede, a del piero je kritican kad god sam igrao, tako da ko igra s njima nezna odakle da krene sa krpljenjem

Porto: ima jako kratku ekipu, jak tim je samo prva postava, zamjene su puno losije, golman katastrofa.

 

Ovo je valjda pod forum, koji sluzi da svako iznese svoje predloge, tako da i ovaj moj nemojte drugacije shvatiti, a ako vam se bas pametuje vi izvolite  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina-jedan dobar klub s kojim možete uraditi puno...Puno kvalitetnih igrača i talenata u narednim godinama..PRIMJER IGRAČI:Riccardo Montolivo-odličan veznjak,najbolji u veznoj liniji..Stefan Jovetic-odličan igrač i veoma dobar talenat..Alberto Gilardino-zvijerka u klubu i kvalitetan napadač..Lorenzo Di Silvestri-najbolji desni bek u Fiorentini..velika nada..Juan Manuel Vargas-dobar igrač..igra lijevog beka,zna se snaći u lijevom veznom..Alessandro Gamberini-stup Fiorentinine obrane..Adem Ljalić-isto veliki talenat...Nekoliko sezona naprijed i ekstra igrač..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |