Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Paul
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eo malo predlozaka i od mene.

 

hrvatska liga. varazdin- izazov- isvuc ga iz krize i odvest u europu.i ne ga upropastit doveđenjen 10-starijih igraca...

ako ste iz slavonije(kao sto sam ja) uzmite osijek. sa oviim novim pojacanjima ne izgleda lose..

engleska liga mi je vec ufurana..nema kluba koji nije spomenut..zanimljiv mi je newcastle i sundeland..ili neki drugoligas..

njemacka..po meni i liga u kojoj se igra najbolji nogomet u stvarnosti..stutgart zanimljiv..prosjecna ekipa..imate hoffenhaim.prodate par starijih igraca.. i imate mladu super ekipu..werder.je dobar..izvuc npr wolfsburg..il npr igrat sa muchenon 1860..

francuska liga. jednostavno.imate lile,toulose,i nije tesko osvojit naslov..

spanjolska.po meni liga naj nekako sa najvecom razlikom,jer se realno ne mogu stic barca i real.. sevilla moj favorit..

italija..sampdoria,udinese, ii palermo.. super klubovi..za igrat..vec sve im je sređeno..kao i napoli..

ako ste za slabije lige..portugal vam i nije nes..sporting najveci izazov jer reealno se ne moze pored velike trojke..

nizozemska..vratit ajax na staru slavu i feynord(nez kako se pise)..

ukrajina..po meni liga u kojoj se da igrat..ne da dinamom i shaktarom..neg uzmite neki drugi klub..npr metalist il dnipro il neki treci i napravite nesto...

skotska..nema se sta pricat..tesko prec celtic i rangers..mozda hibernian..kroz koju sezonu..il hearts..

dao bi vam jos savjet ako zelite igrat u slabijim ligama..svedska liga..malmo,norveska alesund il valerga..danska liga brondy.

i jos mozda i najveci izazov..podic slaviju prag iz pepela(oni nisu vise ni u prvih 7,8 u ceskoj) i ferencaros.(nekad osvojio kup kupova.)..austrijska liga nije losa..ima se para..mozda austria bec...

ak trebas,javi se preko privatne poruke. ja imam iskustva u skoro svakoj ligi europe. xD

Link to comment
Share on other sites

Nenormalno mi se počinje sa Vojvodinom ali se bojim da će mi liga postati slaba kroz par sezona a već 7 sezona igram našu ligu jedino da skinem Slobinu verziju Juge. Ili da počnem sa BVB-om ili možda sa nekim 3 ali da je jaka liga a klub ne najjači u njoj imate predlog?

 

 

PS Ne prekidam priču sa PFC-om samo malo hoću da odmorim od savea...

Link to comment
Share on other sites

Englelska- Everton ili Sundeland, Za Everton nisam siguran al znam da Sundeland ima para dosta,te bi mogo nesto napraviti,Aston Villa,Newcastle su također moji prijedlozi.

Spanjolska: Deportivo,Getafe,Valencia biraj.

Francuska: Mompelje(nez kako se pise xD),Ili probaj Nantes uvest u prvu ligu.

Italija: Udinese,Genova ili probaj pomladit Lazio.

Njemacka: bilo koji klub da uzmes,bit ce zanimljivo,Hoffenhaim ili Munchen 1860 moji prijedlozi,biraj i sretno da odabirom.

Link to comment
Share on other sites

Nenormalno mi se počinje sa Vojvodinom ali se bojim da će mi liga postati slaba kroz par sezona a već 7 sezona igram našu ligu jedino da skinem Slobinu verziju Juge. Ili da počnem sa BVB-om ili možda sa nekim 3 ali da je jaka liga a klub ne najjači u njoj imate predlog?

 

 

PS Ne prekidam priču sa PFC-om samo malo hoću da odmorim od savea...

 

Uzmi Borac BL i ja sam krenuo sa njima.Veoma je zanimljivo,igrao sam sa njima i na FM10.

Link to comment
Share on other sites

Ako te smori uzmi Sampdoriju. Veliki je izazov igrati sa njima još ako se zna da ti je glavni rival Đenova koja je nabudžena i previše na ovom menadžeru. :) Generalno preporučio bih ti pored Sampdorije da probaš ili sa Palermom ili sa Milanom (ne volim Milano čak i suprotno nego mi se čini da je izazov igrati sa njima zbog sastava ekipe).

 

Po meni je najzanimljivije na menadžeru od jačih liga igrati Italijane ili Nemce. U Engleskoj nije toliko zanimljivo zbog velikih priliva novca dok recimo u ove dve zemlje mislim da su najveći budžeti u klubovima tu negde oko 14-15 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |