Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne treba da oznacis cesku ligu, samo kada startujes igricu i odredjujes velicinu baze, ides na custom i biras sve igrace sa kontinenata koji su ti bitni, npr Evropa J.Amerika i Afrika, to ti izbaci sve bitne igrace iz svih ''fudbalskih'' zemalja. Probaj ako nisi previse zagazio sa trenutnim sejvom.
Link to comment
Share on other sites

napadac za partizan do 23 godine ako moze da je izrazito brz ili da je kompletan napadac do 6mil. Pokusao sam cristalda ali trazi previse para u ugovoru

Imas Eric ja mislim da se tako zove  :thumbup: Kod mene u Zvezdi sabija  :thumbup:

Edit:

Iz Gaz Metana ja mislim da je. Odlican za JSL i za Evropu dobro prolazi. Z a 1,5mill evra ga mozes dovesti...

Link to comment
Share on other sites

Titi - Kamerunski napadac 24god dobar za neke manje klubove .. 30k mu je cena toliko i traze .. ja mislim da hoce u bilo koji klub u JSL .. za te pare odlican  :thumbup:

 

Evo screen :

 

http://www.dodaj.rs/f/y/10T/2rQfkyEl/titi.png

 

Garra Dembele (Levski) je isto ubica spic za male pare doveo sam ga na kraju sezone u Partizan za 1.5m lajt verzija "Drogbe"  xD

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imas Eric ja mislim da se tako zove  :thumbup: Kod mene u Zvezdi sabija  :thumbup:

Edit:

Iz Gaz Metana ja mislim da je. Odlican za JSL i za Evropu dobro prolazi. Z a 1,5mill evra ga mozes dovesti...

 

ja ga doveo na pocetku sezone i do decembra je sabijao...posle toga ni da makne...valjda sto smo se posvadjali...kaze da ne moze da se privikne na novu sredinu, ja mu rekao da cu da dovedem nekog po njegovoj volji, a on mi kazao da lazem (zna da cita ljude xD:o

 

svejedno...jel zna neko nekog dobrog napadaca za LS do 2 miliona?

Link to comment
Share on other sites

Meni je na FM08 kidao mali Javier Acuna tada iz Cadiza, sada gubi vreme u Realu, bio je svetski napravljen.  ::)

 

Kod mene isto ali na FM07,tada je igrao za Salamancu,kroz nekoliko sezona mu cijena dostize 20mil...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |