Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.dodaj.rs/t/2e/as/gfvVBLQ/fc-red-star-belgrade-red.jpg

 

 

Evo odigrao sam pocetak sezone sa Zvezdom,nesrecno sam ispao iz Lige Evrope,zato sto je slepac,slepavi Bogdanovic napravio penal u drugoj utakmici kada sam ja vodio sa 1-0.Kasnije sam izjednacio,ali vise nisam mogao.Darko Lazovic je takodje kumovao izbacivanju jer je u prvoj utakmici imao 2 puta jedan na jedan.

Posto sam ispao necu da nastavljam,jer nema svrhe igrati samo JSL.Ovo mi je posluzilo kao uvod za full verziju.Moram da pohvalim Darka Lazovica,tandem Kaludjerovic i Jevtic(Advanced Forwar i Deep Lying),Marko Blazic i Pavle Ninkov.Pojacanja Vitakic je sasviom dobar za jednu sezonu i verovatno cu da ga dovedem na full verziji,Julio Cruz se nije pokazao.Kad zapocnem na full verziji bice pojacanja i naravno prica :great: .

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/t/2e/as/gfvVBLQ/fc-red-star-belgrade-red.jpg

 

 

Evo odigrao sam pocetak sezone sa Zvezdom,nesrecno sam ispao iz Lige Evrope,zato sto je slepac,slepavi Bogdanovic napravio penal u drugoj utakmici kada sam ja vodio sa 1-0.Kasnije sam izjednacio,ali vise nisam mogao.Darko Lazovic je takodje kumovao izbacivanju jer je u prvoj utakmici imao 2 puta jedan na jedan.

Posto sam ispao necu da nastavljam,jer nema svrhe igrati samo JSL.Ovo mi je posluzilo kao uvod za full verziju.Moram da pohvalim Darka Lazovica,tandem Kaludjerovic i Jevtic(Advanced Forwar i Deep Lying),Marko Blazic i Pavle Ninkov.Pojacanja Vitakic je sasviom dobar za jednu sezonu i verovatno cu da ga dovedem na full verziji,Julio Cruz se nije pokazao.Kad zapocnem na full verziji bice pojacanja i naravno prica :great: .

Ugledaj se na mene  :D

http://www.dodaj.rs/?2w/yy/42suMcAR/partizans.png

Link to comment
Share on other sites

Sad sam i ja krenuo sa Zvezdom, ali mi je uporedjivanje ocena Slavoljuba Djordjevica i Li Adija upropastilo zelju za igrom...

 

Ma Djordjevic bolje ne pustaj da igra,stalno mi dobija zute i crvene kartone.Ocenu su takve,zato sto Adi treba jos da se razvija,zamisli u sta bi se razvio da sad ima ocene kao Djrodjevic.Ne mogu da verujem,da su Adiju stavili da mu je prirodna pozicija levi bek.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo Partizan kao i uvek na prvom sejvu. Vukić, Kruz i Asulin su dovedeni kao pojačanja. U prijateljskim mečevima ostvareni mnogo loši rezultati a u kval. za LŠ dobijen Olimpi Rustavi sa 4:1 u prvom meču. Skrinovi kasnije dok počne liga i prođe par kola.

 

EDIT: Opet su usrali sa transferima. Nudili mi Kneževića iz Livorna i Almeidu iz Werdera kao i još par igrača koji nebi ni u snovima pristali da igraju za naše klubove.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo Partizan kao i uvek na prvom sejvu. Vukić, Kruz i Asulin su dovedeni kao pojačanja. U prijateljskim mečevima ostvareni mnogo loši rezultati a u kval. za LŠ dobijen Olimpi Rustavi sa 4:1 u prvom meču. Skrinovi kasnije dok počne liga i prođe par kola.

 

EDIT: Opet su usrali sa transferima. Nudili mi Kneževića iz Livorna i Almeidu iz Werdera kao i još par igrača koji nebi ni u snovima pristali da igraju za naše klubove.

 

Zasto ? Knezevic i vecina srpskih igraca u inostranstvu bi pristala da igra za nase klubove ukoliko bi ti nasi klubovi igrai u Evropi...Jedan Cufre je igrao za Dinamo iz Zagreba, iako Dinamo iz Zagreba ne pamtim kad je igrao Ligu Sampiona....Moguce je sve uz dobar ugovor...Jer nama izgleda da fudbaleri imaju neke ambicije, ali zapravo oni su amebe zeljne para...Cilj su im samo pare, i uz dobar ugovor mozes da ih dovedes gde hoces....Pa najbolji primer za to su svi klubovi iz Saudijske Arabije i Emirata, Kuvajta, Katara, itd...Kada bi neki normalni fudbaler koji ima ambicije, ne finansijske otisao da igra za neki od tih klubova ? Cisto za primer, velicine poput  Rikarda Olivere su otisle nedavno u takve klubove..

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sa Zvezdom prvi sejv, doveo Maresku za dzabe, oterao Isaha i Bajka, sabio Molde i Dinamo Bukurest u kvalifikacijama za LE, dobio Liverpul, Napoli i Bazel u grupi, nadam se nekom trecem mestu na kraju... u prvenstvu 2 pobede i 1 remi...

 

EDIT: Postao sam i filijala Juventusu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |