Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

Jel to onaj lijevi bek iz Blackburna? Ako je, stvarno odličan igrač.

Pozz svima,inače Jonas Olsson je stoper iz Wes Broma i doveo sam ga zbog nedostatka kvalitetnih igrača u obrani  yo

Premda sam mogao dovesti i neke bolje to je ujedino i jedini igrač koji se pojavio na search screenu kada sam ubacio filter za Ball Playing Defender,Stopper i podesio potrebne atribute na minimum 15  ::love::

Tako kupujem sve svoje igrače pa mi scout služba zapravo i nije toliko potrebna,i s obzirom da Inter ima bazu od 16 scouta na početku igre,pola sam ih otpustio  ::tease::

 

@ Ropeos kako ti igra Biabiany??

Biabiany igra jako dobro i za sada ga koristim kao džokera s klupe jer može igrati krilo(obje strane),i napad.No poslije prvog dijela sezone ozlijedio mi se Pandev pa sam ga uvrstio u prvih 11 i mislim da će početkom sezone i ostati tu jer dao je nekoliko vrlo bitnih golova a i najbolji je na treningu,ocjene mu skaču nenormalno  :D pozz

 

[mod] Edit! [/mod]

Link to comment
Share on other sites

Pa nemas ni 1 domaceg igraca  :bad:

 

Zajebao si i Arsenal po broju stranaca  xD

 

Ekipa je odlična, al kojih 16 češ odabrat za Ligu Prvaka?

 

Sta si uradio sa onim silnim Grcima  :bo:

 

jbt. imas 1 grka u ekipi :o, ako se nevaram ???

 

Svaka tebi čast druže na rezultatima takodje imaš vrlo zanimljiv tim sa puno stranaca :crying:

 

Jedini domaći igrač je Fetfazidis, koji je dijete kluba, velika nada Grčke, zamjenika kapetana. Ostale Grke sam prodao ili ja ili uprava. Doveo sam najbolje i najtalentiranije strance koji su htjeli doći. Još su mi na listi želja Haruna, Perišić i M'Vila.

 

@ Dex6

Kako misliš koga ću odabrat za ligu prvaka? Ne razumijem pitanje.

 

Link to comment
Share on other sites

Znaš da moraš imat 4 igrača koji su potekli u tvom klubu i još 4 koji su potekli bilo gdje u Grčkoj. Od 25 njih koliko ih možeš registrirat ti moraš 7 mjesta ostavit praznih zato šta imaš jednog jedinog Grka. Znači smiješ imat samo 18 stranaca.

Link to comment
Share on other sites

polusezona  KAVA

http://i.imgur.com/nh6YJ.png

blagi pad forume u 11. mjesecu, al stigne se to  :)

 

Aaa vodis moj omiljeni nizerazredni talijanski klub  :respekt: :cast: Svaki put kad se kladim, ako Sasuolo igra kuci lupam keca i retko me iznevere. Samo napred  yo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |