Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2011™ DEMO


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, FM'11 nije izašao, on izlazi 5.11. i do tada je dostupan smo DEMO. Do tada nih Vas molio da se suzdržite priča  o tome da je izašao full i traženja krekova, torrenta i ostalih sranja, ako to ne poštujete nema Vam spasa od poena :thumbup: . Hvala.
Link to comment
Share on other sites

Kolko god izgledalo debilno al moram reć... izišla je FULL verzija FM 2011.

potvrđeno od najboljeg frenda KAVA a za 1h ću i ja igrat WEEEER

za sve dodatne informacije na PP :)

Link to comment
Share on other sites

Imaće kod nas da se kupi original u cd šopovima. Stiše dan, dva po izlasku i cena bi trebalo da bude oko 4000 dinara.

 

Jel to dan-dva po izlasku znači 6-7 pitam zato što je igra izašla juče a oficijalni datum izlaska je 5-ti.

Link to comment
Share on other sites

Kol'ko vidim na w***z-u izasao je kao taj full ruski (al ima languange pack koji je verovatno preuzet sa dema) . Tako je nesto bilo i za pes ranije je izasao a inace full je jer znam da od ovog lika je sve provereno a i uverio sam se . Al opet nije mi nikakav problem da sacekam jos 5 dana . Ipak vidim da je neka mesavina ne znam ni ja cega tako da cu cekati .
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/t/v/lJ/4WqXLFdR/sa.jpg  Evo dokaz,i ja uveliko igram pa sad vi kako hocete,i PES je izasao pre vremena nezvanicno tako isto i Mafia 2 pa i FM 2011 je izasao pre vremena nezvanicno...

 

Evo ti poeni pa si ti misli. Rekao sam da nema rapsrave o tome. :thumbup: FM'11 SLUŽBENO izlazi 5.11. i do tada neželim više nijednu priču o pirateriji. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/t/v/lJ/4WqXLFdR/sa.jpg  Evo dokaz,i ja uveliko igram pa sad vi kako hocete,i PES je izasao pre vremena nezvanicno tako isto i Mafia 2 pa i FM 2011 je izasao pre vremena nezvanicno...

facepalm facepalm facepalm Vidi te podvučeno , a vidi te pola utakmica neodigranih  :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala:

Link to comment
Share on other sites

facepalm facepalm facepalm Vidi te podvučeno , a vidi te pola utakmica neodigranih  :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala:

axaxaxa pa to  sam namerno stavio na holiday samo da bi videli,kako tako ne razmisljas ni malo???

 

Sve u svemu bas me briga,cekajte taj petak i zavrsena prica....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |