Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2011™ DEMO


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi imam istu konfu kao Lucaludak, koliko bi me kostalo minimalno. Nije ista, evo moje.

 

http://d1ylr6sba64qi3.cloudfront.net/global/assets/images/graphs/mf_2.gif

 

Video Card

Minimum: 128 MB Supported Chipsets - Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported

You Have: GeForce4 MX 440 with AGP8X

Upgrade Suggested: Unfortunately, your Video Card does not meet this requirement. Click here to see some recommendations.

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required You Have

Video RAM 128 MB 64.0 MB

Pixel Shader version 2.0 0.0

 

Link to comment
Share on other sites

U sarajevu izasla davno cijela verzija a nemora preko steama !!! Samo nezz moze li mi konfiguracija podrzati to  :S

Ne siri dezinformacije.

 


 

Features: Minimum attributes of your Video Card

                                      Required     Have

Video RAM               128 MB     64.0 MB

Pixel Shader version 2.0               0.0

Sve ti je receno.

[gmod]Ne piši dupli post. Pročitaj pravila.[/gmod]

 

Link to comment
Share on other sites

zasto mi ovo javlja?

 

http://img63.imageshack.us/img63/9558/sdvsdvsvsd.jpg

 

Brate zanemari to. I ja sasvim slučajno sada skontao. Slobodno i dalje uploaduj video i kada ti to izbaci ti normalno stisni ok i idi u tvoje dokumente / football manager 11 demo/ uploads i tu su ti svi golovi. Jeste da ne uploaduje direktno na jutjub već moraš ti ali nebitno dal gol ili snimak brzo uploaduje na YT a kvalitet slike je po meni veoma dobar. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Demo je super...a ocekujem full da bude jos bolje...3D utakmice su super..kao i replay..gola iz drugog ugla...transferi....agenti..su super.

Imamo jedno pitanje:Kada igram utakmicu...nevidim stadion..pubiliku....samo zelenu livadu :) jeli to tako treba ili je to samo kod mene,mozda mi je los komp???

Link to comment
Share on other sites

demo je dobar,al mislim d anisu sve zavrsili... povrede su mnogo ceste i to je jako lose :/

 

Zašto služe rezervni igrači? lol Iskreno nikada se ne nerviram zbog povreda pa da mi se povredi i ceo prvi tim što je nemoguće ali navodim kao primer uvek imam zamenu za tog igrača. Kada mi se povredi neki važan igrač posebno obožavam da bacim mlade igrače u "vatru".

 

Kad smo kod mladih igrača sviđa mi se ono što su uveli "21" za igrače za koje ne treba registracija u evropi. Mnogo je bolje nego ono što je pisalo na FM 10.

Link to comment
Share on other sites

Odigrao dva meča. Naravno skinuo još sinoć preko steama i evo mojih utisaka. 3d jako dobar, pogotovo 3d kamera tako da bi mogao čak da igram ako mi ne dosadi brzo jer mi se sviđa a pogotovo menjanje kamere kada prikazuju replay golova. Realniji pokreti igrača na terenu i to mi se sviđa kao i agenti, nove klauzule, treninzi... Više neću igrati dok ne izađe full, sada samo čekam da izađe full , neki dobar skin, fake file i naravno grafika u vidu grbova i skinova i mogu da počnem da igram novi FM. Iskreno ovaj skin mi se ni najmanje ne sviđa. :bo:

grbovi, dresovi i slike igraca mozes da ubacis iz fm 2010, isti su id-ovi

Link to comment
Share on other sites

Evo izašla verzija non steama...Znači,nije potreban steam.Izvolite...

 

http://www.footballmanager.com/demo

 

EDIT:Samo mi nije jasno za Strawberry Demo,mada mislim da ni tu ne treba steam... :thumbup:

 

Nema to veze sa steam.Imas dve vrste demo, strawberry i vanila. U strawberry demo imas dosta liga a u drugom vanila demo imas samo engleske i skotske lige  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Naravno da može.Tako sam i ja sa FM 2010. :thumbup:

to im je dobro, ali nikada necu nastaviti sejv sa demoa na orginialu..to je glupo, prvo jer ne mogu da ucitam ligu sedmorke, eventualno osmorke, a drugo 50% igraca najmanje nema u demo verziji...bar u ovakvoj demo verziji gde moze da se bira samo jedna liga...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |