Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2011™ DEMO


Lord
 Share

Recommended Posts

Football Manager 2011 DEMO™ Download link

 

The Football Manager 2011 demo includes the first half of the 2010 / 2011 season. This Strawberry version of the demo includes the world’s biggest leagues, giving players a chance to try out their skills with teams from multiple countries. Games saved in the demo will be compatible with the full game so managers can continue their games when the full game is released on November 5th.

 

Leagues available: England, Scotland, France, Spain, Portugal, Italy, Norway, Denmark, Sweden, Brazil, Argentina, Chile.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odigrao dva meča. Naravno skinuo još sinoć preko steama i evo mojih utisaka. 3d jako dobar, pogotovo 3d kamera tako da bi mogao čak da igram ako mi ne dosadi brzo jer mi se sviđa a pogotovo menjanje kamere kada prikazuju replay golova. Realniji pokreti igrača na terenu i to mi se sviđa kao i agenti, nove klauzule, treninzi... Više neću igrati dok ne izađe full, sada samo čekam da izađe full , neki dobar skin, fake file i naravno grafika u vidu grbova i skinova i mogu da počnem da igram novi FM. Iskreno ovaj skin mi se ni najmanje ne sviđa. :bo:
Link to comment
Share on other sites

Odigrao dva meča. Naravno skinuo još sinoć preko steama i evo mojih utisaka. 3d jako dobar, pogotovo 3d kamera tako da bi mogao čak da igram ako mi ne dosadi brzo jer mi se sviđa a pogotovo menjanje kamere kada prikazuju replay golova. Realniji pokreti igrača na terenu i to mi se sviđa kao i agenti, nove klauzule, treninzi... Više neću igrati dok ne izađe full, sada samo čekam da izađe full , neki dobar skin, fake file i naravno grafika u vidu grbova i skinova i mogu da počnem da igram novi FM. Iskreno ovaj skin mi se ni najmanje ne sviđa. :bo:

 

I ja ću se malo zezati,više da proučavam nov FM 2011 u demo verziji.Slobo,i mene ovaj skin nervira isto  :bo:...Malo ću ga igrati dok ne izađe full...

Link to comment
Share on other sites

Obajsni to mojoj majci.Kada bih rekao da mi treba nova graficka rekla bi "Ma sta da trosim pare samo da bi ti mogao da igras igrice." znaci  .!.  Od FM 2011 PES 2011 I NBA 2k11  :pras: :pras:

 

P.S:Ima li update DirectX-a  u FM 2011 Demo???

Link to comment
Share on other sites

Obajsni to mojoj majci.Kada bih rekao da mi treba nova graficka rekla bi "Ma sta da trosim pare samo da bi ti mogao da igras igrice." znaci  .!.  Od FM 2011 PES 2011 I NBA 2k11  :pras: :pras:

 

P.S:Ima li update DirectX-a  u FM 2011 Demo???

 

Ima.Meni prilikom instalacije i pokretanja igre pisalo "Instaling Directx"

Link to comment
Share on other sites

Ljudi molim vas pomozite,skinuo sam steam instalirao ga kliknuo na install demo i evo koja poruka mi izlazi

 

Firefox doesn't know how to open this address, because the protocol (steam) isn't associated with any program.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi molim vas pomozite,skinuo sam steam instalirao ga kliknuo na install demo i evo koja poruka mi izlazi

 

Firefox doesn't know how to open this address, because the protocol (steam) isn't associated with any program.

Idi preko explorera :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |