Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

djordjeg


djordjeg
 Share

Recommended Posts

Zdravo svim clanovima foruma.....da se predstavim uktatko po tackama kako su ovde navedene:

 

Ime i Prezime: Djordje Grbovic.......

Nadimak:Auschwitz,ili Don Corleone...(kako kad)......prvi je vezan za manager (jer sahranjujem sve redom.....hhahahahaha)...a drugi "Don" jel sam veliki dzek u drustvu i za drustvo (prijatelji,rodjaci,...)......to je ovako privatno.....

Cuo sam za vas: sasvim slucajno u nameri da posetim fm-serbia.net koja se ugasila(nisam znao)...naletim na fm balkan pa reko da vidim o cemu se radi......

Godiste:1983god. znaci 27 godina.........

Mesto:Lazarevac.....

Manager igram:Od njegovog samog pocetka (kako CM tako i FM serijal).....najjaci menadzeri su po meni logicno najnoviji jer se uvek dopunjuju nekim novim i realnim stvarima.....(ocekujem posto sam video i 2011 da ce biti extra).....i da ce taj deo prevazici sve ostale do sada.....

Navijam:Do 1991 sam navijao za Crvenu Zvezdu....a od 1992 pa dok ne umrem volim i navijam samo za"Man Utd"...ostale zajebancije domaceg tipa me ne interesuju.....(zbog raznih mutnjih radnji,nekvalitetnog fudbala,simulacija i dr.)...ne vredi se kidati......hahahahaha...ovde znas zasto gledas fudbal......

Omiljeni igrac:Najjaci igrac svih vremena je za mene Diego Armando Maradona.........da od danasnjih........Kristijano Ronaldo,Totti,Ibrahimovic,Rooney......

Omiljeni trener:Ser Alex Ferguson i Fabio Capelo......(mozda eto jos od mladjih Murinjo je dobar).......

Moje zanimanje:Diplomirani ekonomista.........

Muzika:Aca Lukas......pa 100 mesta prazno....... pa onda Bjelo dugme(i Goran Bregovic tubaci)........pa Zdravko Colic....Riblja Corba............pa onda svi narodnjaci tipa(TomaZdravkovic,Tozovac,Cune,Silvana Armenulic,Saban Saulic,Ljuba Alicic,Sinan Sakic,Miroslav Ilic,....)..... i narodnjaci uopste..... samo bez pevaca tipa(Milan Stankovc,Rada Manojlovic).... to kod mene ne moze da prodje....hahahahhahaha....

Clanovi :Posto sam tek nov na forumu...uclanio sam se prekljuce...za sad nemam neko poznansto...ali se nadam da ce i to biti u buducnosti...kako vreme prodje doci ce i to......

Forum:Ovo malo vremena sto sam ovde kao clan...forum tj.sajt globalno je veoma veoma solidan......samo napred.....

 

 

 

Eto to bi bilo od mene za pocetak.......Pozdrav......

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:dobrodosli: kolega, eto preko privatnih poruka si me pitao za teamwork i kako se uploaduje save, veoma je prosto, kad zavrsis sezonu na svom pretrazivacu ukucaj sledeci link http://rapidshare.com/ ides na pregled i nadjes save u mydocuments/sportsinteractive/footballmanager2010/games pronadjes taj save i kliknes na upload, posle ti ostaje samo da cekas dok se ne uploaduje i onda ti izbaci download link i to stavis na forum.
Link to comment
Share on other sites

ok vazi hvala ti...a kad ja mogu da pocnem da igram sa ternanom......moram da se prijavim prvo...pa kad dodje red na mene...ili kako?.... i da koliko puta sme da se snimi igra...(mislim da ne bude da snimam dok ne ovojim titulu to je glupo)...hahahah...i koliko vremena imam na raspolaganju da zavrsim seezonu...eto to je sve.......da te ne mucim.....pozdrav.....
Link to comment
Share on other sites

ok vazi hvala ti...a kad ja mogu da pocnem da igram sa ternanom......moram da se prijavim prvo...pa kad dodje red na mene...ili kako?.... i da koliko puta sme da se snimi igra...(mislim da ne bude da snimam dok ne ovojim titulu to je glupo)...hahahah...i koliko vremena imam na raspolaganju da zavrsim seezonu...eto to je sve.......da te ne mucim.....pozdrav.....

 

prijavi se, posle ces biti obavesten kad budes na redu, verovatno cim zavrsi sezonu ja_gengsta,  nema roka za odigravanje, ali neka bude jedno 7 dana, ja msm da je to sasvim dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |