Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

zz


el greco
 Share

Recommended Posts

zz ljudi....

nekada sam bio na fm serbia, i znam vecinu aktivne ekipe tamo, ali se taj sajt izgleda ugasio nekako i evo danas sam guglao nesto da nadjem neki sajt koji ima veze sa fm-om i srbijom pa sam nasao ovaj...nzm nista o sajtu, sad cu da vidim sve, nadam se da je vecina ekipe sa fm serbia ovde makar...inace igram fm od 2004, moglo bi se reci da kako su godine prolazile, moje interesovanje za fm je sve vise i vise opadalo........iako mislim da je zadnji menadzer, desetka bila najbolja iz cele serije managera, opet mi je interesovanje za nju bilo daleko manje nego sto je to bilo za 2004/5/6...kako god, veliki sam ljubitelj menadzera kao i svi vi, i tako ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozdrav, dobrodosao, ostani sto duze i uzivaj u boravku na forumu.

Ima nas ovde koji smo bili aktivni na fms, ali nema nas puno...

 

hvala, nema veze, bitno mi je da se razumem sa ljudima na nasem jeziku, ipak je engleski engleski, iako ga odlicno znam :)

uzgred da ne znas mozda sta je to bilo sa fms-om, zasto su prestali da rade... ? i npr, sta je sa nekim momcima kao sto je djuzelovic, gde je on sad, on je bas rasturao oko grafike :)

izvini sto zamaram, ali nostalgija :D

Link to comment
Share on other sites

Za vecinu nemam pojma gde su, ima nekih na okolnim forumima, da ne reklamiram sad, znas vec koji su, ali vecinom nisu aktivni...

FMS je trebao da se vrati u rad vec nekoliko puta, zadnji rok je bio 1.9. ali nista od toga za sad, sta ce dalje biti, nemam pojma...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |