Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Championship Manager 2001/2002 (sports interactive/eidos)


ivica.mikulic
 Share

Tko je najbolji (low budget or free agent) igrač na Cm 01/02 ??  

12 members have voted

  1. 1. Tko je najbolji (low budget or free agent) igrač na Cm 01/02 ??

    • To Madeira
      1
    • Maxim Tsigalko
      5
    • Taribo West
      4
    • Ibrahim Said
      0
    • Edlar Hadzimehmedovic
      2
    • Sergey Nikiforenko
      0


Recommended Posts

KAVA

 

Dragi Forume...

 

Evo samo da malo skinem prašine sa našeg dobrog starog Cm-a. Jučer sam instalirao Cm 01/02 na svoj komp. Pun nostalgije krenuo sam igrati sa Dinamom. Igrači poput Maxim Tsigalka, Alonso Solis-a, To Madeira ( sa patchom nestaje nap.), Taribo West (vjerovatno najbolji free agent ikada u seriji), Ibrahim Said, Hadzimehmedovic itd...  Ja osobno smatram da je taj nastavak našeg Cm-a nabolji u povijesti serije. Zašto? Zato što je pružao ultimativni managerski doživljaj. Imao je najveći skok u kvalitete s obziorm na prijašnji nastavak. Eto to sam htio samo reći!! Trenutno treniram Real Oviedo C.F. (second division). Taribo i ekipa su već u Oviedu  :thumbup:. Ciljam na primeru već u prvoj sezoni. Od dobrih igraća koji su već u Oviedu tu je Oli (povremeni repr. španjolske). U editor-u samstavio Nikolu Jerkana kao favorite (za dušu). Igram klasični 4-4-2, iako se sjećam da je ona formacija sa dubokim FB bila izvrsna. Još sam u fazi navikavanja na igrače. Ako itko ima savjete za formacije ili bolje treninge (iako se tu baš nemože puno učiniti) samo dajte.

Link to comment
Share on other sites

:bo:

 

Očito sam jedini koji igra najbolji CM svih vremena. No dobro samo da vam velim da je Maxim Tsigalko već postigao 4 gola u Second Division (u tri utakmice). Napominjem da igram na zadnjem patch-u ( sada se ima i korejska liga) koji popravlja dosta bugova. Taktika se ustalila na 4-2-3-1. Pripreme su odrađene u Portugalu (bolje receno u madeiri). Los Azules (plavi) su dobro krenuli u sezonu te se nadam brzom povratku u primeru. Svakome bih preporučio da skinu prašinu sa svog starog Cd-a te nostalgično odigraju par sezona u Cm 01/02 univerzumu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, havala.  Kada se vratim s posla mam se primam posla (skautiranja). Trenutno sam 4. (tri utakmice, dvije pobjede i jedan poraz od Salamnce kod kuće). Imam problema sa NON-EU igračima. Tu su Victor Onopko, Ever Moas, Sergey Nikiforenko, Maxim Tsigalko, Milan Krasic.  Za Krasica samo hvalospjevi. Ocjene sa 16 godina su strasne. Pokupio ga iz Vojvodine.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Jedini CM iz serijala, kojeg nisam imao priliku igrati...  facepalm

 

Našao sam nešto u vezi treninga:

 

GOLMANI

Fitness (medium)

Tactics (light)

Shooting (none)

Skills (light)

Goalkeeping (intensive)

 

BRANIČI

Fitness (medium)

Tactics (intensive)

Shooting (light)

Skills (medium)

Goalkeeping (none)

 

VEZNI, ZADNJI VEZNI

Fitness (medium)

Tactics (medium)

Shooting (light)

Skills (intensive)

Goalkeeping (none)

 

NAPADAČKI VEZNI

Fitness (medium)

Tactics (light)

Shooting (medium)

Skills (intensive)

Goalkeeping (none)

 

 

NAPADAČI

Fitness (medium)

Tactics (light)

Shooting (intensive)

Skills (medium)

Goalkeeping (none)

 

MLADI IGRAČI (19 godina i manje): sve kategorije na "medium", jedino "Goalkeeping" je "none".

 

 

Nadam se, da češ imati dobre partije, možda okači koju sliku.  :thumbup:

 

 

Link to comment
Share on other sites

hvala za treninge i za sve , na kraju sam se odlucio za hajduk (prijatelj je presudio :D )  ... west nije htjeo doci tsigalko skup to madeira nije htjeo doci , doveo sam modrica i jos mladih igraca zasad uso u uefa ligu i mozda dovedem milana barosa jer je jos u banika iz ostrave , doveo bi kaku al je preskup...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

pozdrav narode,imao sam nekada ovaj manager iz naslova, ali mi se izgrebao cd i ne mogu ga nigdje naći da ga opet skinem i sl. Došao sam do sezone 2100+ ne mogu se sjetiti tačno, pa me zanima gdje mogu da ga nađem???

p.s. znam da ima na oficijalnoj stranici, ali kada ga skinem i instaliram, neće da se pokrene!

hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |