Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Posudbe igrača


strbi18
 Share

Recommended Posts

Evo ovako ...danas mi se ovo dogodilo

 

Pošaljem ja lagano Ademija(18) u Lille na posudbu i došlo vrijeme da se on vrati i Lille mu pošalje ponudu a da me nisu ni pitali ni ništa on prihvatio i ode...WTF ???  i gledam ja malo po ugovoru i nađem da ga mogu kupiti bla bla i tako dalje.....  dali postoji negdje kad se potpisuje ugovor da se to izbaci jer kasnije to nisam mogao naći kao klauzulu..pomoćć :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

auuuu....znači da sam se jebeno sjebao za Ademijaa...još mi je to bilo sumnjivo...joooj...a frajer će biti igračina i pol......a  dobro na greškama se ući...sad znam za drugi put.....hvalaa....e da a jel se može kad mi netko ponudi da ga posudim jel mogu kako tu klauzulu maknuti :) :) :)    :respekt:
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je to u pitanju, jer bi on dobio ponudu Francuza... Posto ga niko nista nije pitao postoje dve opcije:

-prva opcija je da je igracu ugovor pri kraju ili je istekao ili

-druga opcija je da si u teskom minusu pa je uprava odlucila da proda igraca bez tvoje saglasnosti...

Kako izbeci situacije? U prvom slucaju na vreme ponudi nove ugovore, a u drugom slucaju i UOPSTE igracima koje ne zelis da prodas u SET TRANSFER STSTUS otkaci REJECT ALL OFFERS... I sa srecom ubuduce...

Link to comment
Share on other sites

Nisi u pravu Skipper... Neki dan mi se to desilo sa Napolijem... Poslao Tingu uz klauzolu future fee 8mill... Decku se zavrsava pozajmica i meni stize klasicna ponuda od 8mill's. Odbijem i sve OK... Samo Tinga unheppy...  :wink: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Nisi u pravu Skipper... Neki dan mi se to desilo sa Napolijem... Poslao Tingu uz klauzolu future fee 8mill... Decku se zavrsava pozajmica i meni stize klasicna ponuda od 8mill's. Odbijem i sve OK... Samo Tinga unheppy...  :wink: :wink:

Pa u ovome se razlikujemo. Dogovoreni iznos važi samo dok traje pozajmica.

Link to comment
Share on other sites

Postoji opcija kao sto sam rekao da ako si finansijski slab, uprava samam prihvati dobru ponudu... Meni se to desavalo milion puta jer imam bolest da dovedem 30 igraca i ostanem bez dinara... I neki dobar klub npr za Milevskog ponudi 10mill's i ode bez da ja odlucujem... Samo napise nesto tipa Board acept offer... bla bla kao nisu mogli da odbiju jer je too good...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |