Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

runtime error-pomoc hitno


RUSIJA
 Share

Recommended Posts

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probaj sledeće. Napravi prečicu za FM na desktopu. Klikni desnim klikom i idi na Properties. U polju target gde ti piše lokacija instalirane igre dodaj ovo posle fm.exe

--reset_preferences

Trebalo bi da tako pokrene igru. Ako neće tražimo drugo rešenje.

Link to comment
Share on other sites

Хвала ти,нашао је пар вируса али опет све по старом,ако случајно успем овај проблем да решим оставићу упуство или линк па да корисници који имају овај проблем лакше дођу до решења
Link to comment
Share on other sites

Obarao sam ranije sistem ali nije pomoglo.Resio sam problem obaranjem sistema i instaliranjem avasta,avast je pronasao virus W32 i pobrisao ga,sad sve radi odlicno,radi prevencije ljudi instalirajte avast jer drugi antivirusi su izgleda kilavi za ovaj virus.HVALA svima koji su pokusali da mi pomognu na ovom forumu,ako kome treba neki didatak za menadzer neka poseti fmfan.ru ima tu svega,ima i dodatak za kreiranje svih mogucih liga na menadzeru koje su inace neigrive bez dodatka
Link to comment
Share on other sites

Obarao sam ranije sistem ali nije pomoglo.Resio sam problem obaranjem sistema i instaliranjem avasta,avast je pronasao virus W32 i pobrisao ga,sad sve radi odlicno,radi prevencije ljudi instalirajte avast jer drugi antivirusi su izgleda kilavi za ovaj virus.HVALA svima koji su pokusali da mi pomognu na ovom forumu,ako kome treba neki didatak za menadzer neka poseti fmfan.ru ima tu svega,ima i dodatak za kreiranje svih mogucih liga na menadzeru koje su inace neigrive bez dodatka

 

nisi morao da obaraš sistem,to se na kraju radi,prvo pokušaš sve moguće načine da rešiš problem...

a što se tiče ovog sajta sve je na ruskom a ja neznam baš toliko ruski...  lol

 

Link to comment
Share on other sites

Meni nije potreban prevod a ti mozes da koristis  Google.rs a onda u levom gornjem uglu imas prevodilac,sve prevede na Srpski ali cirilicu samo malo brka padeze ali moze se covek snaci.http://www.filefront.com/15094355/updates.rar/ to je link za skidanje dodatka za sve moguce lige,ako budes imao problem javi mi se pa cu ti pomoci,samo raspakujes pa udjes u rasakovani folder nadjes drzavu koja te zanima i prekopiras u C:\Documents and Settings\kasaji\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\editor data.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |