Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

CM 01/02


Bob0
 Share

Recommended Posts

Imam samo još jedno pitanje, može i se i odakle nabaviti originalni database (onaj iz sezone 01/02), a da ne nabavljam cijelu igru ponovo?
Link to comment
Share on other sites

Pošto je ovo legalno za skinut jel mi može netko dat link, ja nisam mogo nać nigdje. Također i neki dobar patch.  :D

I kakva je brzina igre online, jel sporo ko i na 2011?

 

Edit:

Glup sam i ne čitam prvo post, treba mi samo neki patch.

Link to comment
Share on other sites

Pošto je ovo legalno za skinut jel mi može netko dat link, ja nisam mogo nać nigdje. Također i neki dobar patch.  :D

I kakva je brzina igre online, jel sporo ko i na 2011?

 

Edit:

Glup sam i ne čitam prvo post, treba mi samo neki patch.

Sta da ti kazem oko brzine kad se sezona prelazi online za 4-5 sati. Znaci svaki dan mozemo bez problema pola sezone da raspalimo. :thumbup: Imas u 1. postu legalan download link, a ako hoces nove transfere cini mi se da imas zimske od ove godine na sajtu CM 01/02. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moj prvi menadžer je bio na "soniju" legendarni "Premier Manager 99", a drugi baš ovaj "CM2001/02".

Samo, sećam se da sam ga igrao sa pečom u kom je bila urađena naša(SRPSKA) liga.

Da li znate možda za taj peč? Ima li ga negde na netu? Jako mi je potreban, da bi harao sa Milenkom Aćimovićem, Drulićem, Pjanovićem , Bunjevčevićem i kompanijom  :D

Link to comment
Share on other sites

Posecivao sam silne forume :S ne znam ni sam koji torent sve nisam skinuo i ne moze mi menadzer :) i onda spas SA BALKANA :D hvala vam za link.... jeste da sam mlad ali sam kao mali ovo drao :)

za mene free :

Ljubo Kovacevic :) golman

Tsigalko Maxim :)

Taribo West :)

a sa Hajdukom sam drao :))))

Deranja

Srna

ima onaj jos 1 ne mogu da se setim trojka koja sabija :) 2 pune sezone sam igrao dovodio igrace i posle osvojio ligu sampiona :))

skinuo sam tek ima da razbijam :D

AKO MOZE NEKO POJASNITI KAKO DA SE IGRA ONLINE I KAKO SE TO IGRA ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |