Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Vojvodina(Pocetak trenerske karijere)


MurinjoŽ
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Debeli Ronaldo said:

Mislim da bi lakše bilo da se prati ako bi pisao klasične postove, ovako ako se otvori npr. preko mobilnog telefona bude mnogo sitno. 

Prihvatam savet, povecacu font. Lakse mi ovako shvatićete kroz karijeru i textove

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Debeli Ronaldo said:

Na računaru se sve lepo vidi, lepo pišeš.

Samo jedna konstruktivna kritika, probaj da pišeš sa kvačicama umesto sa ošišanom latinicom, lepše će da izgleda :)

 

Nisam siguran da sam te razumeo, na zareze mislis? 

Inace hvala

Link to comment
Share on other sites

UxvrGScy.jpg

Vojvodina angazovala brznonogog napadča

Dominic-Adyah-poja-anje.jpg

 

UxvrGScy.jpg

Radanović pred Metalac "Biće teško,nadam se pozitivnom rezultatu"

Najava-1-Kola.jpg

 

"Spremni smo,biće težak meč"

Nenad-Lalatovi.jpg

 

"Pre svega želeo bih da pozdravim sve prisutne i da vam se zahvalim što ste došli u ovolikom broju.Drago mi je da se prati fudbal i mimo glavnog grada i tako treba da bude širom naše države.Sutra nam startuje domaće prvenstvo i mi meč prvog kola na kom dočekujemo Metalac dočekujemo spremni i orni da napravimo što je moguće bolji rezultat.Pripremni period odradili smo na najbolji mogući način,momci su ispoštovali sve zahteve nas iz stručnog štaba i mogu samo da im odam veliko priznanje.Metalac je dobra ekipa,sa odličnim trenerom Layetićem koji ima ogromno iskustvo i kao igrač i sad u zadnje dve sezone kao trener.Imaju dobre igrače,koji umeju da iznesu pritisak neguju leprsav fudbal i trude se da igraju otvoreno što me kao trenera za dobrobit Srpskog fudbala izuzteno raduje.Fudbal se igra otvoreno,na gol više i uvek ću tako posmatrati igru nisam pristalica bunkerisanja i zatvaranja bar u našem prvenstvu za mene to nema logike.Moramo se potruditi da izađemo visoko,da ih napadnemo i ne dozvolimo da kroz konre i polukontre ugroze naš gol.Mislim da imamo dovoljno kvaliteta i pameti da sutra izvučemo dobar rezultat.I dalje smo u procesu uigravanja i treba nam vremena,ja sam zadovoljan kako izgledamo na terenu za kratko vreme mene i mog stručnog štaba sa ovim momcima.Istina je da smo kroz pripreme imali pehova sa povredama i da smo bez nekolicine igrača sada ali nisam neko ko kuka i smatram da imamo dobar tim popunjen na svim pozicijama,Tu si i novajlije od kojih očekujem dosta,iskusni igrači koji će nadam se brzo ući u sistem rada i shvatiti šta očekujem od njih.Biće u protokolu,sad da li će neko početi ostavimo to za utakmicu sutra."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Arena-sport-logo.png

Topićeva bomba načela Metalac,Adija na debiju zablistao i dotukao rivala

 

 

Sastavi ekipa:

Formacije-i-sastav-Vojvodina.jpg

Formacije-i-sastav-Metalac.png

Protokol-ya-utakmicu.jpg

 

 

Statistika meča i ocene igrača:

Statistika-utakmice.jpg

Statistika-igraca-vojvodine.jpg

Statistika-igraca-Metalac.png

 

Golovi sa utakmice:

 

"Bili smo u nekoj vrsti grča na početku,čestitam momcima"

Izjava-trenera-Radanovica-posle-utakmice

 

"Pre svega čestitao bi svojim igračima na dobroj igri i na zasluženoj pobedi danas.Znao sam i u samoj pripremi utakmice da nas ne čeka lagan posao,skrenuo sam paznju igračima i oni su odregovali na najbolji mogući način borbom i zalaganjem tokom citave utakmice.Usli smo u meč u nekoj vrsti grča,ti zuti kartoni na startu bespotrebno ali momcima je kao i meni jako stalo da otvore sezonu pobedom.I pre samog gola imali smo jednu ili dve polusanse,ali vidno je da nam neki igrači nedostaju i to se oseti na terenu.Topić je vrhunskom golčinom otvorio utakmicu i jezičak na vagi prebacio na našu stranu,gol iz jedne zaista lepe akcije što me jako raduje.U drugom poluvremenu očekivao sam da dodamo gas i dovrsimo rivala,imao je i Vasin šansu kada se spetljao ali prva mu je utakmica i jasno je da mu treba vremena.Ulaskom Adije znao sam da dobijamo na brzini i na tom pasu u prostor i bukvalno sam sve karte prebacio na to.Posle one guzve on se odlično snašao i pokazao zbog čega je tu.Metalacu čestitam na fer i korektnoj utakmici,u velikoj meri smo im onemogućili da bilo šta urade danas.Idemo dalje spremamo se za meč sa Radnikom za dva dana."

 

 

Rezultati 1.kolo i tabela:

Rezultati-1.jpg

Tabela-LLTSL-1-KOLo.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

unnamed.png

Vojvodina skupo "prodala" kožu,Zvezda u poslednjim sekundama odnela tri boda!

 

Sastavi ekipa:

 

fm-2021-03-13-10-52-02-26.jpg

fm-2021-03-13-10-52-26-39.jpg

fm-2021-03-13-10-52-34-97.jpg

 

Statistika meča i ocene igrača:

 

fm-2021-03-13-11-07-04-70.jpg

fm-2021-03-13-11-07-19-51.jpg

fm-2021-03-13-11-07-23-23.jpg

 

Golovi sa utakmice:

 

"Parirali smo im 73.minuta,crveni karton nas poremetio,nisam hteo da se branimo ni sa 10 igrača"

Nenad-Lalatovi-2.jpg

"Čestitam mojim igračima na odlično odigranoj utakmici,na borbi na zelji na htenju na zalaganju.Nemam šta da zamerim svojim igračima ja sam ponosan na njih,uzmite u obzir da smo igrali sa ekipom koja je trostruki uzastopni šampion zemlje ,Evropu igraju svake sezone jake finansije stabilan klub sa odličnim trenerom Stankovićem.Imaju uz sve to 32 igrača maltene istog ili približnog kvaliteta.Kontrolisali smo utakmicu do tog 73.minuta imali smo inicijativu,igrali smo visoko na rivala nismo im dozvolili da uspostave svoju igru.Prvi gol je plod naše greške dubinska lopta Borjana naši defanzivci loše regovali i Vukanović iskoristio rutinski.Nismo pali nekoliko minuta kasnije strasna golčina mozda i gol sezone našeg Mladenovića.Crveni karton nas je presekao i shvatio sam da jedino razumno je da se povucemo i branimo,medjutim moj karakter i moja filozofija ne dozvoljavaju da se moja ekipa brani.Igrali smo na rizik i na zalost na samom kraju onaj efektan gol Gobeljića gde Brkić stvarno nije mogao ništa,na žalost kasnili smo u blok ali fudbal je igra grešaka treba izvući pouke i nastaviti dalje.Čestitam Zvezdi i treneru Stankoviću na pobedi.Mi smo na dobrom putu imamo 6 bodova i svakako da treba nastaviti dalje vredno raditi i trudicećemo se da igramo još bolje."

 

 

Rezultati ostalih mečeva i tabela nakon 3.kola LLTSL:

 

fm-2021-03-13-11-28-36-84.jpg

fm-2021-03-13-11-10-25-68.jpg

Edited by MurinjoŽ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Debeli Ronaldo said:

Duga je sezona, biće žestoka borba do samoga kraja.

Borimo se, videćemo. Uglavnom protiv Zvezde smo odigrali vise nego odlično na kraju imali sreće. Dobro stojim redjam pobede uz jedan remi i jedan poraz. Gol sam primio 1 ili 2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rtv-logotip-281x281-281x281.jpg

Vojvodina "dobro" prošla na žrebu,Kosanović miran "Imamo šanse,borićemo se jedna je to utakmica"

Protivnik-LE-3.jpg

 

Fudbaleri Novosadske Vojvodine konačno su saznali sa kim će se sastati u okviru rećeg kola kvalifikacija za LE.Protivnik našeg predstavnika biće ekipa Ljubljanske Olimpije za koju bi se moglo reći da je protivnik po meri.Ekipa iz Ljubljane biće domaćin u ovom meču,nadamo se da će nas predstavnik biti ravnopravan rival i da će imati svoju šansu u ovoj utakmici.Na temu ove Evropske utakmice razgovarali smo sa sportskim direktorom kluba Milanom Kosanovićem.

 

"Mislim da je žreb za nas bio dobar,imamo šanse ali igračima se ne nameće teret Evrope"

Milan-Kosanovi.jpg

"Iskreno mi iz uprave kao i naši igrači i ceo strični štab zadovoljni smo žrebom i protivnikom.Mislim da bi ovaj meč mogao biti  pravi test za naše igrače i našeg trenera koliko u ovom momentu mogu.Radujemo se utakmici lepom ambijentu,nadamo se da ce atmosfera tamo biti prava fudbalska i da će igrači moći da uživaju na terenu.Respektujemo rivala i dajemo mu ulogu favorita,domaći teren i nešto više iskustva u ekipi ali se svakako nećemo skloniti i uplasiti verujem u naše momke da možemo napraviti dobar rezultat.Dobro igramo od starta sezone što se vidi i kroz rezultate u ligi,mi imamo sve pobede osim remija sa Mačvom i poraza od Zvezde koji je došao u poslednjim sekundama.Ako odigramo kao protiv Šampiona naše zemlje mislim da se neće dovoditi u pitanje ko ide dalje.Svakako igračima na stavljamo na teret ulogu favorita ni brema igranja u  Evropi,mladi smo pravimo tim ima vremena za nas.Što se tiče novina u klubu potpisali smo novi ugovor sa Petrom Bojićem što me jako raduje."

 

 

Bojic-novi-ugovor.jpg

Edited by MurinjoŽ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

images.png

Vošina "laganica" Radanović emotivan "Puno mi je srce,pobeda mojih momaka"

fm-2021-03-16-10-50-51-02.jpg

 

 

Sastavi ekipa:

fm-2021-03-16-10-35-09-33.jpg

 

Statistika meča i ocene igrača:

fm-2021-03-16-10-50-18-58.jpg

fm-2021-03-16-10-50-14-44.jpg

fm-2021-03-16-10-50-10-80.jpg

fm-2021-03-16-10-50-25-32.jpg

fm-2021-03-16-10-50-28-10.jpg

 

Golovi sa utakmice:

 

 

Izjave aktera nakon meča:

"Hvala mojim igračima,posebna pobeda za mene"

unnamed.jpg

"Iskren da budem savladale su me emocije,velika i zaista posebna pobeda za mene.Igrali smo onako kako smo se dogovorili,napali smo ih držali kontrolu lopte diktirali tempo i držali konce u svojim rukama.Raduje me vera mojih igrača,srce koje ostavljaju na terenu na svakoj utakmici,hvala vam zlatni momci.Znali smo da itekako imamo svoje šanse,ali smo igračima skrenuli pažnju da paze na tu njihovu dugu loptu ka napred.Momci su ispoštovali naše zahteve,sve smo sproveli na terenu što smo zacrtali to je najbitnije.Mi smo mlada ekipa,naše vreme tek dolazi vidi se da smo, tojest da će mo biti tim za velika dela.Nidža Drinčić je pravi vođa i lider našeg tima,pravo je zlato imati ga u ekipi.Velika je ovo pobeda za naš klub,navijače ali i vredi bar neki bod za nas koeficijent,dosta mi je onih priča kako mi ne donosimo načem fudbalu ništa.Čekamo rivala,ali sa ovim momcima ništa nije nemoguće,verujem u moju ekipu daćemo maksimum protiv bilo koga.Hvala domaćinu na dočeku,na divnom gostoprimstvu."

 

"Pobedio timski  duh,šef nam ulio novu snagu"

47562-drina-f.jpg

"Ovo je velika pobeda,iz jednog razloga samo a to je vera nas igrača u trenera i obrnutu neverovatne hemija vlada u ekipi.Nije meč bio ni malo lak,držali smo loptu kontrolisali igru vrebali su oni jednu i najmanju grešku da pokušaju loptom u dubinu da nas poremete.Na sreću odbranili smo se,odigrali pametno i u drugom delu igre malo povukli ručnu i priveli utakmicu kraju.Zaslužili smo prolaz,sad čekamo rivala u play ofu,nećemo sada o tome želimo da uživamo u ovoj noći.Velika pobeda za Novi Sad i sve naše navijače."

 

 

Švedski Malme poslednji korak ka ostvarenju sna!

unnamed.png

fm-2021-03-16-10-51-09-33.jpg

 

unnamed.png

Đurić pozajmljen Radničkom KG!

fm-2021-03-16-10-29-40-42.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |